Master, Official Thread

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser

Poti sa ai varsta bunicului, nu vii si cersesti respect daca nu stii sa ti-l castigi.
Te rog eu, nu mai scrie, imi intaresti parerea despre tine, cu fiecare cuvant spus

Mda , iata ca am spus un adevar cu privire la Master , si mi s-a sters postul...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Daca postul tau ar fi respectat regulile forumului, nu ar fi fost sters. Nu mai poza in victima aiurea.
 

DeletedUser

Daca postul tau ar fi respectat regulile forumului, nu ar fi fost sters. Nu mai poza in victima aiurea.

Si fantomel , daca ati castiga respectul cu un trib creeat doar din fuziuni . Dupa care urmeaza o fuziune care sa propulseze tribul pe locul 1 al clasamentului , iar cand singurul trib aliat face asta si va intrece , sa spuneti ca ei s-au patat , desi ei doar putin s-au dat cu praf pe fata , iar voi sunteti plini de noroi . Sa injuri ca un descreierat pe forum , si pe joc . Sa ceri numarul de telefon al colegilor , ca nu cumva sa se piarda satele lor , dar de ei va doare in cot . Sa ai multi-account .Daca ai doar defecte , incat unele defecte precum mandrie , gelozie . Va uitati doar la altii , si la voi nu.. si multe altele , incat aceste defecte pentru voi sa fie atribute ...
Daca asta inseamna sa iti castigi respectul , atunci da , eu nu sunt demn de respect , iar tu ar trebui sa fii cel mai respectat om din lume...

Sa-mi spui daca asta e fraza pentru care mi-a fost sters postul...

"Marile idei se nasc intr-o incapere cu 4 pereti si un tavan numita "baie" iar ganditorului care sta pe "tron" ii vine o idee cand se aude un mare "PLEOSC"

am o intrebare,exista camere cu mai mult sau mai putin de 4 pereti ,sau cu mai mult sau mai putin de 1 tavan?

Scuze de dublu-post , am vazut mesajul asta...
Ei bine , daca faci o camera hexagon , pentagon , sau oval , are mai mult/putin de 4 pereti....
Piramidele egipetene au in jur de 4 tavane ca sa nu cada inauntru piramida ...
Insa era doar o aluzie ce am scris eu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Au trecut 24h , deci am voie sa postez ...
Vin doar cu o mica recomandare pentru cei din Master .
Faceti ce trebuia sa faceti de mult , si unii au inceput-o doar ca altii s-au milogit de ei sa le dea parola...
Dati stergere cont , e cel mai bun lucru pe care il puteti face: Setari -> Setari -> Sterge contul -> introduceti parola -> OK
 

DeletedUser26751

ce-mi pare mie rau, ca o sa mori inainte de termen din cauza ******* si ultimul gand o sa-ti fie tot la golanul din GabbY-Ghost, nu o sa mai am cui dona maruntul din buzunare, daca tu ne lasi, o sa te tin minte tot timupul, fiind admiratorul meu nr.1

dupa ce i-am vazut postarile, cred ca gresesti. Dar ar fi bine daca mi-ai putea lua locul :)

La multi ani!
 

DeletedUser5970

La multi ani, Master!

user_image1.jpg

2008 - 2013, wow!
 

DeletedUser

Si marmota ce zicea? :)
...Doare sa stai atat de prost cu matematica. :D 2008-2013 = 1 an! :D
 

DeletedUser5970

Nu stau sa dau explicatii bagatorilor de seama
Informeaza-te inainte sa deschizi gura, ia-o ca pe un sfat in viata, altfel risti sa pozezi in postura de ... :rolleyes:
 

DeletedUser

La postura in care pozezi tu te referi? :))
Si nici nu trebuie sa explici ceva, te cunoaste lumea destul de bine.
Acum lasa asta, ia zi, mai injuri ca pe L27, moralistule?
 

DeletedUser14250

Tu stii ce patesc curiosii? NU-ti mai spun de ce mor cainii si....

Era o intrebare retorica. Pana una-alta incearca macar sa realizezi 1% din ce a realizat Gabby in jocul asta si apoi deschide gura. Si in orice caz la alta tema. Aici subiectul te depaseste.
 

DeletedUser

Hai ca m-ati dat pe spate cu realizarile voastre. :D
Iarta-ma, EU prefer sa am realizari in RL, aici las noobii sa realizeze ce poftesc. E singurul loc in care au si ei realizari. :) Si se mai si lauda cu ele de parca l-au apucat pe Dumnezeu de picior. Offf!.... magia, pe tine te stiam mai dezghetat, nu inteleg de ce pui palma pentru toti frustratii?

PS. Vrei sa-ti spun eu ce a realizat gaby al tau pe lumea asta? Nimic! A luat totul de-a gata de la altii. Nici trib n-a avut, i-au trebuit fuziuni, racolari de la dusmani, de la aliati, etc. Asta a realizat el.
Aaa.... da, si stie foarte bine sa-si injure adversarii/dusmanii. Da, asta e o mare realizare, in RL nu poate, ar fi una cu pamantul in secunda doi. Asa ca isi da si el in petec aici, e anonim iar monitorul ii ofera o protectie geniala. :)
 

DeletedUser14250

Imi permit sa te contrazic pentru ca-l cunosc cel mai bine. Gabby a facut un trib care acum domina lumea 4. Ca au fost si fuziuni asta e alta treaba. Toti au procedat la fel. Dar pana una alta in dreptul locului 1 scrie Master, deci slabi au fost cei care au acceptat sa intre acolo si eu renuntat la identitatea lor.
Gabby va termina lumea cu 100 sate , dar realizarea lui a fost un trib castigator. Ceilalti vor castiga individual, dar nu au fost decat niste traseisti. Ca in politica :)
 

DeletedUser5970

Oho, magie :)
... ati intrat dupa noi pe l5, pentru un preludiu a ce avea sa se intample pe l4, buna tactica de atunci, tu si korint, mai stii ?
Poza de mai sus e aleasa de tine, acum cativa ani, cand am stat sa finisam textul de pe prima pagina... toti si-au lasat amprentele pe trib, deci toti l-au format, nu eu.
Realizari pe acest joc, foarte clare: carafele de vin, platourile cu mancare, pozele trase in barul lui Geodan, intalnirile prin tara cu ceilalti colegi ... si cam atat.

Ma amuza indivizii astia care vin si baga RL la inaintare pe forum, vorbind despre realizari si catalogand pe altii... destul de penibili, probabil se plictisesc in vacanta, asteptand sesiunea din toamna pentru BAC.

P.S. Ai pierdut pariul, sate nu mai am de ceva timp :)
 

DeletedUser5970

Ce surpriza placuta, Marian :)
Ce vremuri ... alt gust avea atunci jocul

Un 2014 plin de realizari (asa cum sunteti invatati) tuturor membrilor si fostilor membri, Master.

Cu respect,
Gabi
 

DeletedUser46919

Sunt pe..
Putini se pot lauda cu vechimea pe care o am pe triburi. Bine, eu nu ma laud acum, insa vreau sa spun ca am vazut multe in aproape 6 ani de triburi.
Si totusi, atat pe tribalwars.net cat si pe triburile.ro, conducere mai aroganta, mai mincinoasa, mai intriganta si mai lipsita de respect nu am intalnit nicaieri, pe nicio lume!
Ce se intampla acum, pe L4, a atins apogeul mizeriei umane (tribale, normal, in RL n-au asemenea tupeu, acolo sunt mielusei). N-as fi crezut niciodata ca mirajul asta, al primului loc intr-un top virtual, o sa stearga caractere. Si totusi se intampla!
Tribul master este cel mai hulit trib. Si aliati, si dusmani, toti i-au "injurat". La ora actuala nu gasesti niciun trib sa spuna o vorba buna despre ei. Daca rasfoiti forumul extern o sa aflati ce spuneau despre ei cativa jucatori ce au avut un cuvant de spus pe aceasta lume (de exemplu mc becks). Si nu-i laudau, ci ii acuzau exact de ce sunt acuzati si acum. Nu se dezmint.

Jet mah fricosule ! Cand a ajuns RE ( DEF ) pe langa voi v-ati scapat in pampersi si ati deschis repede relatii diplomatice cu dusmanul. Sa nu uiti asta niciodata, frica ce te-a incoltit atunci !:) Sa nu uiti cum cerseai in tribul tau sprijin pe sate putin expuse, cu risc minim de a fi atacat . Fricaaa.... Si cum ai schimbat diplomatia si ai sarit dintr-o barca in alta !!! Fricaaa!
 
Sus