Mesaje amuzante L11

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tot penibil ai ramas , omului cand imbatraneste ii vine mintea la cap dar de tine fuge .mai esti si un pic incult pe deasupra : ingaNfat ? se scrie cu M . ai trecut pe la 5 strazi distanta de scoala :(
pe viitor sa mi te adresezi cu DOMNUL CHEVYX , fata de tine sunt un domn si cand ma cert cu cineva .


Da,sunt penibil rau,pentru prima data de cand scriu pe forum extern am gresit o litera,si ai vazut pentru ca tot ce scriu eu,tu cauti in DEX sa poti intelege ce spun,asa ai putut descoperi ca am gresit,dar tu dragule incult si stimabile domn frustrat,nu-ti este putin jena de lumea asta ca te suporta,nu ti-ai dat seama pana acum ca faci umbra pe PAMANT fara nici un rost,mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut ?Stai pitit in spatele calculatorului si te dai rotund dar defapt esti un paduche de 2 bani .Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.
Barman de bodega care sta si matura semintele pe jos,tu ai curajul sa ridici nasul la mine sustinand ca esti inteligent ?
DOMNULE SEMIDOCT, respectul se castiga,nu se cere ,iar tu din partea mea,dupa cata inteligenta ai dovedit ca ai ,nu meriti nici macar 2 coji de seminte scuipate-n ochi.Chiar daca-ti sunt cu mult superior,te voi respecta daca recunosti ca esti lipsit de instruire și de cultură elementară.
Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.Tu saracul stiu ca ai un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni,asa ca mai bine te sinucizi.
Sa nu te trantesc prea mult prin praf,cu capul plecat si scuzele de rigoare pentru Lori (nu doar pentru ca esti fata,ci pentru ca esti si foarte inteligenta) ma opresc aici si astept curios replica ta inculta sa ne amuzam.
Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata =))
 

DeletedUser

nu m-a interesat L19.....si finalul a fost unu tipic magariilor tale....nu este ** de spioni...e ** de oameni care vad in acest joc succesul pe care nu-l au in viata reala..astia sunt spionii...cum dealtfel le spusesem ca tradator este ala cu sate multe,si asa s-a intamplat....si pentru tine,sa sti ca n-am pierdut nici un sat pe L19...le-am dat moka lui invingatorul....si nu am cedat la nici o marsavie de-a ta cum au facut,bunicul,bucataru,sorisic &co....

vezi tu , jocul asta este un joc de razboi . totul este virtual . daca raportam razboiul virtual la cel real in ambele exista spioni . tu nefacand parte la acel moment din conducere nu ai de unde sti ca primii spioni i-a avut familia voastra in ty . m-ai spionat - te spionez = dupa fapta si rasplata , eu asa joc . ma respecti - te respect . am avut posibilitatea sa aflu tot din DIE sau TJ si nu m-a interesat pentru ca daca voi nu aveati niste actiuni care nu se fac intre aliati nici eu nu va plateam cu aceeasi moneda . daca ai ceva de reprosat fa-o conducerii tale de atunci nu mie .
ce sate ai pierdut tu si catre cine nu ma intereseaza . daca am vrut sate de la cineva anume ( bunicu sau bucataru ) le-am luat . le-am aratat ca contrar amenintarilor lor la adresa mea in lupta cu mine au iesit pe minus . marsavii n-am facut deloc doar ma distram cu mesajele penibile pe care vi le dadea bunicul . nici n-as fi avut ce sa spionez atata timp cat voi timp de 2-3 luni de zile ati fost incapabili sa aveti un atac organizat pe noi in afara celor sute de fake-uri de la 100 ore . aici e l11 , pt l19 discutam in alta parte daca vrei

am si eu o intrebare...ce lume s-a inchis pana acuma?...vorbesc serios acuma...

pe .ro niciuna


martine ia-ti un job , fa-ti o familie ( lasa bautura , etnobotanicele si spartul semintelor in statia de autobuz ) si cand vei avea norocul sa ai un copil de fericire ai sa uiti ca pe un joc triburile exista unul chevyx care te-a facut sa fii atat de frustrat in privinta lui
sau continua sa-ti traiesti viata asta virtuala in umbra mea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poate nu stiu eu bine, dar am citit undeva...si sincer nu mai stiu unde, aici, pe forum, ca pentru a castiga lumea, ea trebuie sa fie detinuta in totalitate de un trib sau o alianta

mai linistit...INQ nu va detine niciodata L11 in totalitate...voi avea un sat si acela nu va fi in INQ:))
 

DeletedUser37258

-trebuie sa existe 300 000-340 000 de sate pe L11 (dupa asta se inchide lumea pt inscrieri)
de aici exista mai multe variante de a inchide lumea... nu neaparat trebuie sa existe alianta intre triburile care exista la momentul ala pe harta... nu trebuie sa mai existe nici un razboi... dar una din parti sa aibe minim 80% din totalul satelor existente.
 

DeletedUser37258

mai linistit...INQ nu va detine niciodata L11 in totalitate...voi avea un sat si acela nu va fi in INQ:))

nu cred ca poti sa rezisti! la un moment dat vom putea cere la admini scoaterea moralului :p
deci nu stiu cum ai putea sa rezisti cu 1 singur sat
 

DeletedUser

-trebuie sa existe 300 000-340 000 de sate pe L11 (dupa asta se inchide lumea pt inscrieri)
de aici exista mai multe variante de a inchide lumea... nu neaparat trebuie sa existe alianta intre triburile care exista la momentul ala pe harta... nu trebuie sa mai existe nici un razboi... dar una din parti sa aibe minim 80% din totalul satelor existente.

mai desumflat:(
 

DeletedUser

deci vrei sa ramai cu noi pana ne pensioneaza adminii obligat-fortat?:))
 

DeletedUser

ce conditii trebuiesc indeplinite ca sa se inchida o lume?

poate nu stiu eu bine, dar am citit undeva...si sincer nu mai stiu unde, aici, pe forum, ca pentru a castiga lumea, ea trebuie sa fie detinuta in totalitate de un trib sau o alianta

nici adminii nu prea stiu ce sa va raspunda la intrebarile astea . principalul criteriu ar fi ca lumea sa fie inchisa la inscrieri iar pana la indeplinirea astuia voi mai aveti mult de asteptat :( apoi mai conteaza numarul de jucatori ramasi activi pe lumea respectiva ...mai aveti de asteptat destul de mult , sunt cam 5 - 6 lumi aproape de inchidere : 1-3-9-10-11-15 ( sau 16 ) :(

s-a mai discutat putin parca pe tema asta aici : http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=5371&page=329
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37258

pe 3 sant 82K de sate de barbari... cam greu sa se inchida lumea aia.
pe 9 e mult de munca...
pe 10 :D sant 3 triburi mari.
 

DeletedUser

m-am uitat si eu ieri parca pe fiecare lume . daca va grabiti ati putea face o mare familie cu totii si gata ;)
 

DeletedUser37258

biscutit astăzi la ora 00:44
Poveste de dragoste

de EU




Era un timp afara...frumusete de cer albastru. Nimic nu prevestea ceea ce o sa se intample.
Primul semn al marelui si inegalabilului fenomen l-a reprezentat lansarea epocala a Lumii 11.
Aici lua nastere sufletul ce avea sa fie cel mai mare Geros, DanGeros al acestei lumi.
iata povestea lui:
S-A NASCUT, S-A FATZAIT, SI A MURIT (retoric).

Sperand ca v-am impresionat cu povestea acestui ilustru jucator ( iu mai ca si uitasem sa ii aclam numele)
ce va ramane in analele istoriei acestei lumi, "[player]MH76BOD[/player]"


Sincere regrete va transmitem. Odihneste-te in pace suflet rebel.


[ally]WAR[/ally] fiti tari :D ca va inmuiem noi :p


PS:
bautura si lautarii oferim noi! Traiasca mortu'!

si poza de familie:

http://imageshack.us/photo/my-images/190/povestededragoste.jpg/
fara nici un comentariu...
 

DeletedUser

numa ce ma chinui si pe mine talentu'
si nu aud nici o lauda... nici macar de la dusmani...
nici o felicitare... rusine uai.. huooo...huooo...
ma duc sa imi iau pastilele o_O
 

DeletedUser35216

floris14 astăzi la ora 00:13
asta si urmaresc ..sa fiu "respectat"...pana maine seara sa-mi dau un pret pentru un cont...sa vad cate conturi pot cumpara...din INQ...noapte buna;)

=)) cred ca vrea sa ramana si el in instoria lumii 11...
 

DeletedUser

daca domnul gogea a inceput sa puna pe extern discutii din mine si el,am sa pun si eu o prima parte cu ce crede el despre jucatorii si colegi lui de trib si din academie...CITITI CU ATENTIE....

"gogeaMitu în data de 06.09. la ora 17:35
ce vreti sa vedeti?
daca primesc "coronite" toti membri tribului inq?
iti spun eu de pe acum... NU! nu toti care sunt in inq acum, vor termina lumea in inq sau cu punctajul pe care il au acum ;)
daca ma intelegi ce vreau sa spun...
am promis de nenumarate ori, chiar si pe forumul intern cat si prin circularele date...
daca acum fac parte din inq.. asta nu inseamna ca vor face parte si la sfarsitul lumii ;)
 

DeletedUser

parte a doua....daca nu faceti ca el ati belit-o.....

"gogeaMitu în data de 06.09. la ora 17:56
am spus treaba asta de nenumarate ori ;)
si am sa o mai spun si de acum incolo!

exista jucatori care au tras cu inq de cand au venit... au tras mai mult de cat au tras uni care au fost in inq de foarte mult timp...
repet! faptul ca ei sunt acum in tribul mare sau in academie... nu le asigura locul si la terminarea lumii 11!
nu sunt un conducator "iubit" in inq... si nici nu vreau sa devin! :D
 

DeletedUser

si maine am sa trimit circula la toti jucatorii de pe L11...nu de alta,dar sa fie iubit si de altii nu numai de LORI :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus