Mesaje amuzante L11

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35216

=)) eu zic sa pui asta si la ziar!!!
dar cred ca la zero tv ti-ar sta cel mai bine!!!

acum am sa iti explic si tie despre ce vorbeam in mesajele alea...
te rog sa verifici tu... cand a intrat max64 in INQ... si cand a parasit academia...
INQ-ul , spre deosebire de t3@p@... nu tine jucatorii inactivi in trib!
de aici si diferenta din clasament!!!
apropo... vezi ca sunt mai multi barbari decat are t3@p@ sate =))
daca dupa 925 de zile de joc... nu ati putut sa depasiti satele de barbari...

acum ca ti-am explicat despre ce este vorba... te invit sa discutam la tema de razboi ;)
 

DeletedUser35216

L-am dat peste cap pe gogea cu circulara asta...misiune indeplinita..

=)) floris... am 1,93 m inaltime si 110 Kg... e greu sa ma dau peste cap... nu sunt gimnast... poate imi rup vreun picior... si asta ar fi o veste foarte proasta pentru voi... ca daca stau eu non stop in fata pc-ului...
 

DeletedUser

cu siguranta nu l-ai dat peste cap pe gogea. acum ca il cunosc si real....nu ai nici o sansa sa o faci:p
 

DeletedUser

Daca este cum zice, draga lori vei avea de suferit daca nu joci pe sarma pana la sfarsit.
 

DeletedUser

stiu:))))
probabil ca nici eu nu voi termina lumea 11 in inq ca sincer, nu cred ca merit. nu conteaza, eu sunt fericita ca i-am cunoscut , pe unii real, pe altii din pacate nu. asta e. imi sunt dragi si imi vor fi intotdeauna, chiar daca floris nu crede in prieteniile formate in jocul asta:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35216

stiu:))))
probabil ca nici eu nu voi termina lumea 11 in inq ca sincer, nu cred ca merit. nu conteaza, eu sunt fericita ca i-am cunoscut , pe unii real, pe altii din pacate nu. asta e. imi sunt dragi si imi vor fi intotdeauna, chiar daca floris nu crede in prieteniile formate in jocul asta:)

daca toti ar face pe sfart cat ai facut tu pentru INQ... nu ar mai trebui sa dau afara pe nimeni! :*
floris... este precum salcia... se apleaca dupa cum bate vantul!
pana acum tipa ca am facut fuziune cu NOI, si ca vor primi coronite jucatorii care au fugit de frica lor in INQ...
acum il intereseaza pe el ce vreau eu sa fac in INQ...
 

DeletedUser

Da am tipat si voi dezaproba in continuarea acea fuziune rusinoasa. Ce n-au stiut ei e ca sunt vazuti ca umplutura si de aceea cei din NOI VOR SA VA IA FATA.
 

DeletedUser

din punctul meu de vedere nu exista diferente cum ar fi cei din noi sau mai stiu eu de unde. ei sunt in inq, ne sunt colegi, nu sunt umplutura

nu te pot intelege de ce te tot iei de ei. sunt colegi extraordinari, sunt oameni care lupta pentru trib , unii mai mult, altii mai putin, fiecare cat si cum poate si care fac o treaba foarte buna. nu-i mai jigni atat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser35216

=)) mai lori? tu te astepti ca floris sa inteleaga?
el nu va concepe niciodata ca exista jucatori care joaca jocul asta...
el nu stie sa il joace... si se asteapta ca toti sa facem ca el...
el se simte bine in spatele monitorului... de aia jigneste pe toata lumea... macara asa sa iasa si el in evidenta...
cu altceva... nu a reusit sa ne'incante :D
 

DeletedUser

eu nu sunt admin , si cred ca , in esenta, am scris acelasi lucru ca si gogea, doar ca am fost finuta momentan. data viitoare s-ar putea sa ma fac si eu rea si sa te si atac....nu de alta, dar sa-mi merit locul in inq si sa-ti arat si eu ce inseamna inq, ca pana acum n-am prea facut-o
 

DeletedUser

tu nu ai bagat mana in miere dar nu este prea tarziu..si acuma trebuie sa sterg contul daca ataci si tu?
 

DeletedUser

stiam ca este peste capacitatea ta de a gandi si a intelege...."e grele astea",mo.
 

DeletedUser

ce sa inteleg ? esti tu un exemplu prea bun ca sa mai pierd timpul urmarind linkuri idioate
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus