Mesaje amuzante L5

  • Autor subiect Malignantlyhuman
  • Data de început

DeletedUser1857

giba astãzi la ora 16:53
hmm..ce cod de semne ai
xx--pyca--xx astãzi la ora 15:43
eu le am pe mouse`... :cool: *_*
giba astãzi la ora 15:18
ce inseamna semnele alea?...eu nu le am tast
xx--pyca--xx astãzi la ora 15:16
cn `esti? ^_^
giba astãzi la ora 15:12
;)
xx--pyca--xx astãzi la ora 15:11
wtf ? ^_^
giba astãzi la ora 15:11
hello


:eek::eek::eek:
 

DeletedUser1959

giba astãzi la ora 16:53
hmm..ce cod de semne ai
xx--pyca--xx astãzi la ora 15:43
eu le am pe mouse`... :cool: *_*
giba astãzi la ora 15:18
ce inseamna semnele alea?...eu nu le am tast
xx--pyca--xx astãzi la ora 15:16
cn `esti? ^_^
giba astãzi la ora 15:12
;)
xx--pyca--xx astãzi la ora 15:11
wtf ? ^_^
giba astãzi la ora 15:11
hello


:eek::eek::eek:

:confused::confused::confused:
deci am inteles tot...mai putin partea de inceput =))
 

DeletedUser

suferint`o a spus:
dyabIo astãzi la ora 15:57
da suferi , ma ataci de acuma ? , nu mai poti de atatia oameni de lupta si ma ataci , lasa ca vedem noi cand ne mai dezvoltam

Un jucator de 438p, devenit ferma unui coleg de trib :D, oare cat ii mai trebuie sa se dezvolte?! :confused:
 

DeletedUser4932

:)))

rianam a spus:
iata ce mesaj am primit:

u chiar nai ce face mai bun decat sa ma ataci pe mene ? iti spun ca mai am 10 sate pe continentul asta shi dak vreau te fac praf poti sami farmi u satul asta da dupa poti deja sa te consideri ca shi invins

si a atacat[player]triburik[/player] ,sper ca am retinut bine numele acestui triburici.

ce fac cei din burn
 

DeletedUser

flocirica astãzi la ora 18:20
Va rog sa-l concediati pe jucatorul billy89 pentru ca este considerat tradataor pentru ca a plecat din trib fara sa anunte.Stiu ca sunteti un trib puternic si ca puteti sa-l ajutati iar noi nu am avea ce sa facem dar cred in acelasi timp ca sunteti un trib cu pretentii si fac apel la bunul simt.Va rog concediati-l.
Cu respect,
Conducerea LoK


___________________________________________


flocirica în data de 17.03. la ora 15:58
k9lyn666 a venit la voi in trib de frica mea,pentru ca i-am zis sa vina la mine in trib si m-a rtefuzat si i-am zis ca il atac,si l-a atacat o colega de trib,daca vrei iti trimit raportul.Te rog sa-l concediezi.
Multumesc!
Cu respect,
flocirica


____________________________________________

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Pai de ce sa se intereseze daca i i spunem noi !!
Magaziei nivel 30 , o umplii ...si "poc" apare lunetistii dupa stegulete .
Doar ca trebuie sa ne anunte pe forum cand s a umplut magazia , ca nu l credem pe cuvant !

intrebare: daca ai lunetisti, armatele inamice mai ajung pana in sat sa apara bulinutze verzi sau galbene in rapoarte? sau is doborate din mers? poate inainte sa iasa din satul advers daca acesta este in patratzelu tau...
 

DeletedUser1857

intrebare: daca ai lunetisti, armatele inamice mai ajung pana in sat sa apara bulinutze verzi sau galbene in rapoarte? sau is doborate din mers? poate inainte sa iasa din satul advers daca acesta este in patratzelu tau...

de fapt e cerc:rolleyes:...
 

DeletedUser706

intrebare: daca ai lunetisti, armatele inamice mai ajung pana in sat sa apara bulinutze verzi sau galbene in rapoarte? sau is doborate din mers? poate inainte sa iasa din satul advers daca acesta este in patratzelu tau...



De ce nu sunte ti seriosi ???:confused::confused:
El Lidero triburilor mamut vor crede ca voi vorbiti la misto .
este o minciuna ....nesimtiti astia i si bat joc de voi

Uitati o imagine luata din satelit de la un jucator fara stirea lui .
Chiar nu trebuia sa public pe forum poza asta , dar e reala ...si Liderii trebuie sa si invete cei 4000-5000 de jucatori pe care i conduc !



DECI ESTE REAL !!

Asa cum vedeti respectivul jucator avea nevoie de inca un nivel pentru lunetist , iar admini din joc in anunta pentru asta .

Apoi [ si asta este bine sa va invatati jucatorii ]..
In momentul in care esti atacat de mai multe ori ...se acumuleaza puncte .
In momentul in care tu nu mai opui rezistenta atacatorilor , acumulezi puncte .
La 100 000 de puncte primesti Garaj ..
Tipul spionat avea garaj nivel 2 ..
Asa ca in momentul in care era atacat ...punea totul in masina si fugea !

Deci nu va mai luati dupa intrinsecu si xx--pyca--xx care incearca sa va deruteze sa nu ajungeti sa faceti voi inaintea lor aceste abgreituri absolut necesare ...

Imaginile spun totul !

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

Intr-adevar, imaginile spun totul.
"Mesaje amuzante" presupune amuzament, nu bataie de joc si mistouri. Pentru asa ceva va rog sa cautati alt forum.
Si tocmai cand vroiam sa trec threadul sticky... :(

Pe viitor orice postare in bataie de joc sau "la misto" va fi sanctionata direct.
Aviz amatorilor!

P.S. pyca, multumesc de atentionare, dar nu cred ca se pot compara cazurile. Nu inca, cel putin.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus