Mesaje amuzante lumea 4

  • Autor subiect kokoboys02
  • Data de început

DeletedUser

dute pana pe balcon sa respiri putin, si apoi incearca cu un ticket
:))))
 

DeletedUser

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
absolut genial....mi-e rau!!!!:D:D:D:D:D

Şi ce, crezi că a terminat? Pe naiba, a trebuit să mai blochez vreo 7 conturi şi apoi abia când nu am şi nu am deschis următoarele 21 mesaje s-a liniştit :D

PS: Atlantis, am depus tichet, dar probabil nici nu ştie regulile referitoare la multiaccounting şi nici nu va înţelege ce s-a întâmplat şi de ce a fost închis :(
 

DeletedUser

Şi ce, crezi că a terminat? Pe naiba, a trebuit să mai blochez vreo 7 conturi şi apoi abia când nu am şi nu am deschis următoarele 21 mesaje s-a liniştit :D


ooh deci chiar merge? hihi...daca e asa, imi trag si eu 20 de conturi si ajung pe locul 1 intr-o luna... dar am grija sa nu te bombardez cu mesaje ;)
oricum..foarte tare.
 

DeletedUser4360

prea tare faza cu acel pusti ... ar trebui sa fie o limita de varsta pentru acest joc ... ca m-am saturat si eu de asemenea specimene :) si toate au 12-14 ani :(
 

DeletedUser

buna bosule a spus:
amalina astăzi la ora 11:41
buna frate ce vrei de la mine ca tot ma ataci cu spioni...pace frate

TayFun astăzi la ora 13:10
nu

amalina astăzi la ora 13:35
ce nu cum adica...dar dc nu te iei si u de unul de seama ta...fi domn nu las

TayFun astăzi la ora 13:48
ia zi esti sitter la amalina???

amalina astăzi la ora 13:52
nu dc...care e problema hai sa fim buni prieteni ce zici..io abia am scapat de atacuri si am ramas cu astea 2 saturi..poate mai incolo o sa ne ajutam..asta e satul meu adevarat

TayFun astăzi la ora 13:59
defapt cn esti????

TayFun astăzi la ora 13:59
ti-a dat amalina parola???

amalina astăzi la ora 14:26
ea so lasat de jok da ia mio dat io is florin u

amalina astăzi la ora 14:27
si de unde o cunosti..am auzit ca ati fost prieteni buni..daca asa e poate ne intelegem is noi ce zici

TayFun astăzi la ora 14:27
k, ms sa vedem acum ce zic si adminiii

amalina astăzi la ora 14:29
care de la tine daca esti exact stiu ce so intanplat si in atl si cu voi

TayFun astăzi la ora 14:30
dak adminii ma las sa fiu prieten cu tn vom fi ;)

amalina astăzi la ora 14:32
dar nu putem sa fim si asa...poate si daca o sa fim dusmani defapt tribul nostru io mai am un sat mai buun ca asta dar ne ajutam si noi asa

TayFun astăzi la ora 14:33
vedem ce zic adminiii ;)

amalina astăzi la ora 14:34
k...oricum u nu te bazezi pe adimini esti mai mult pe cont propriu..sper sa fie unul pozitiv

TayFun astăzi la ora 14:36
k

saracutul mai si recunoaste, oare ii vor da adminii voie lu tayfun sa fie prieten cu el???
 

DeletedUser

o discutie amicala cu ferma mea:
bai a spus:
Dragonpaladin în data de 14.04. la ora 08:38
fa-mi si mie o favoare:nu te mai chinui.lasa dracu treaba ca soarta tie pecetluita...da-i inceput nou din setari ca sa o iei de la capat...
sau daca tot te mai joci dezvolta-ti minele si magazia ca sa te pot farma mai bn...
ms`

wineuto în data de 14.04. la ora 21:56
lasa k imi dezvolt minele

wineuto în data de 14.04. la ora 21:57
si mai mult tre sa dezvolt magazia

Dragonpaladin în data de 14.04. la ora 22:13
succes.spor la treaba.
:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser2602

nu aveai mai multe sate? a spus:
masuda astăzi la ora 00:28
te ataca cineva nu stiu de ce imi pare ca aveai 4 5 sate ma!trimite sprij pe satu 2 crossaim; ca ala e spionat si trupele leai primit inapoi de la smecleu.

BBmik astăzi la ora 01:06
pai si tu ce faci ?
ma ataci pe mine ?

BBmik astăzi la ora 04:22
daca ai sti sa te uiti pe un twstats ai vedea ca ma las de joc si ca dau satele unui coleg si vecin cu mine

masuda astăzi la ora 08:26
lu cine le dai da si mie unu.

BBmik astăzi la ora 08:50
nu vreau

masuda astăzi la ora 08:51
de ce.

BBmik astăzi la ora 08:52
ma tu le ai pe toate ?
ca nu vreau eu

masuda astăzi la ora 08:53
ei tre sa te sterg de pe harte atunci nu ? eu zic ca da lasa ca pana diseara le iau pe toate.

BBmik astăzi la ora 08:55
chiar te astept

masuda astăzi la ora 09:04
acu vin.

masuda astăzi la ora 09:05
daca nu intelegi de vorba buna atunci discutam altfel nu?

BBmik astăzi la ora 09:05
vad vad
hai spor la treaba
sa vedem cat de bun esti :))

masuda astăzi la ora 09:06
pai o sa vezi hhhhhaaaaa

BBmik astăzi la ora 09:07
ce sa vad ?
ai 7 atacuri pana acum
niciun atac cu nobil
5 cu cea mai lenta unitate topor si 2 cu cea mai lenta unitate spade
esti slabutz
nu ai sa imi iei niciun sat pana diseara

masuda astăzi la ora 09:08
acu vin cu berbecuii

masuda astăzi la ora 09:08
cu nobilii dupa ce curat.

BBmik astăzi la ora 09:09
vazui si berbecii
vor trece si aia nestingheriti

masuda astăzi la ora 09:11
a retragi trupele atunci dau nobili ma.

BBmik astăzi la ora 09:24
dai ma :))))

masuda astăzi la ora 09:26
da esti mare fraier

m-a copleseste numeric in cel mai rau caz
 

DeletedUser

în data de 19.04. la ora 19:11
Scuzele mele

Nu te supara, ca nu a avut loc lupta, dar cand am vazut ca sunt atacat, am adunat toate ostile si am strigat in gura mare:
"-Bravii mei osteni, satul ne este atacat de forte necunoscute ca numar si putere dintr-un sat foarte indepartat. Ce este drept, e ca acel sat are prieteni foarte buni, din tribul lui, vecini cu noi, deci cum facem luptam sau capitulam?"
Raspunsul a fost ceva de neasteptat!
"-Da, vom lupta, cu conditia sa ne dai ultimile 6 salarii, ce ni le datorezi de cand ai intrat pe aceasta lume."
Pai acum, onorabile partener de lupta, ce sa mai spun, cand ramasesem mut de uimire? De unde sa le dau eu, restanta din ultimile 6 luni, cand eu nu aveam bani sa imi cumpar o aspirina, ca ma apucase durerea de cap, cand am vazut ca sunt 4 atacuri, consecutive, pe satul meu.
Drept urmare, cei pe care-i consideram bravii mei osteni, s-au dovedit a fi marii grevisti, ba chiar si mai afurisita treaba, si-au infiintat si un sindicat. Asa ca pana ce rezolv cu sindicatul, ti-as fi recunoscator daca ai inceta atacurile. Ce este drept, e ca sindicatul are pe de-o parte dreptate, in privinta aderarii satelor mele la tribul dumneavoastra. Ce voi face daca in urmatoarele zile, ma ataca o alta persoana din alt trib mai mare, voi fugi imediat in bratele lui? Desigur ca nu. Prin urmare, dupa cum au scris toate triburile la descrierea tribului ca nu accepta tradatori, refugiati(nu voi fi niciodata refugiat) sau ferme, mi se pare mai mult o scriere de umplere a spatiului si nu un crez al tribului. Deci, prin urmare, nu voi intra in nici un alt trib cu toate amenintarile care mi se aduc. Eventual, daca se va dovedi ca va fi un trib, care chiar face ce scrie, ma voi mai gandi.
Va multumesc pentru intelegere.
Cu respect, Andy.
 

DeletedUser5684

de pe forumul PHX
salutare a spus:
andreeiu astăzi la ora 19:02
salut conferentiare, o dam la pace? iti retragi armata, mai sunt 7 atacuri?

andreeiu astăzi la ora 22:00
o dam la pace?

andreeiu astăzi la ora 22:02
care sunt cerintele tale pentru a te retrage?

deinse astăzi la ora 22:06
Nu sunt interesat de negocieri, pt. ca nu ai cu ce negocia. Singurul lucru pe care il vrem de la tine sunt satele.

andreeiu astăzi la ora 22:09
sunt de acord sa intru in phx

deinse astăzi la ora 22:13
Prea tarziu. Nu primim refugiati.

andreeiu astăzi la ora 22:14
in data de 22.04.08 17:17 am primit mesaj de la tine sa intru in phx, acuma m-am razgandit si vreau sa intru la voi in trib.

deinse astăzi la ora 22:16
nu se poate. esti refugiat si nu esti binevenit.

andreeiu astăzi la ora 22:16
de ce sunt refugiat?

deinse astăzi la ora 22:17
Pt. ca te-am atacat, si vrei sa-ti parasesti tribul din cauza asta.

andreeiu astăzi la ora 22:19
iti retragi trupele si voi fi vasalul tau, daca ai nevoie de sprijin cere si te voi ajuta.

andreeiu astăzi la ora 22:20
te rog, spune ce vrei. cred ca ne putem intelege.

deinse astăzi la ora 22:22
Ti-am mai zis. Vei fi innobilat. Nu vreau nimic.

andreeiu astăzi la ora 22:23
te rog frumos

va fi vasalul lui :D:D:D
 

DeletedUser

simonique, de ce atunci cand ataci pe cineva nu raspunzi la mesajele care le trimite? :D TruscaAlex nu se poate abtine si raspunde, mai ales cand e surprins ;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5684

lasati-o mai moale PHX nu ataca Ender junior
ala era un refugiat (se intelege din mesaj)
dar nu era orice fel de refugiat , era un refugiat care accepta sa fie vasalul lui deinse :eek:
BVO deinse , sa nu fi rau si sa-mi gasesti si mie un vasal :eek::eek:
 

DeletedUser

mda... eram in razboi si un dusman m a atacat(vre o 18 atacuri::D)si i a murit toata armata...mai tarziu sa primesc mesaj de la el sa ii dau resursele pe trupele moarte:eek: ca el a atacat ca asa i au zis colegii:rolleyes:. Acum a ajuns la margine de harta...:D
 

DeletedUser

Uiti ca si tu deinse esti tot o refugiata si una la care lasitatea a atins cote maxime desi erai in conducerea tribului si trebuia sa-i aperi ai ales sa fugi cine vorbeste de refugiati :eek:
 

DeletedUser5684

refugiat se cheama atunci cand esti atacat tu nu cand sunt atacati colegii tai
 

DeletedUser

refugiati , nerefugiati , jumate din puterea de azi a lu PHX e din jucatori MT si Tracia . oare se mai poate chema PHX ? Eu i-as spune Menthracia !

ca sa nu spun cum se umfla jucatorii din conducerea PHX ( care daca nu ar lua sate gratis probabil ca nu ar prinde nici top 100 PHX )
 
Sus