Mesaje amuzante lumea 4

  • Autor subiect kokoboys02
  • Data de început

DeletedUser

cerebelle,daca nu mai ai acces pe forumul phx ca sa critici,sau sa spui pareri neinteresante,ai descoperit forumul extern si o faci aici?

ai uitat de unde ai plecat asa repede?:confused:
 

DeletedUser5684

cerebele dar de unde vine frustrarea asta a ta la adresa PHX ?
ti-as spune ca esti penibil dar te supraapreciez da ti-o spun
 

DeletedUser

frustrarea vine de la faptul ca in PHX au condus aceeasi oameni tot timpul , oameni care in viata reala cred ca au doar studii liceale ...! vedeti ortografia diplomatului ... ( un elev de clasa a 5-a scrie mai corect )

Iar cei care au vrut sa faca ceva bun nu au fost lasati ; de ce ? i have no idea ... si nu e vorba doar de mine , as putea da multe exemple ; aniway , PHX e history for me , la fel cum in curand vor ajunge si triburile , am razboaie mai importante de dus in real life ...
 

DeletedUser5684

Iar cei care au vrut sa faca ceva bun nu au fost lasati ; de ce ? i have no idea ... si nu e vorba doar de mine , as putea da multe exemple ; aniway , PHX e history for me , la fel cum in curand vor ajunge si triburile , am razboaie mai importante de dus in real life ...

acum iti inteleg frustrarea , probabil ai vrut sa fii si tu in conducere sa te simti bine ca ai drepturi si te-au refuzat , trist :eek::eek::eek:
oricum te las sa-ti duci razboaiele din real life , apropo te-au trimis astia prin iraq ?:D
 

DeletedUser

sall a spus:
asy201 astăzi la ora 15:34
ma primiti shi pe mn in tribul vostru astept mesaj sau invitazie

MaSoN Ashkael astăzi la ora 15:40
desigur, am sa ma consult si cu colegii mei sa vedem cum te putem ajuta cu resurse, ne poti chiar numi tinte pe care sa le atacam si sa iti iei ceva sate si sa ne ajungi din urma.

Iti voi da raspunsul peste cateva ore, sau maine dimineata, acum trebuie sa organziez niste innobilari.

Bafta pustiule!

asy201 astăzi la ora 16:15
ok multumesc in doua zile am curtea nobila

Credeam ca am contul blestemat si nu ma mai abordeaza lumea in joc, dar se pare ca ocazii se tot ivesc :rolleyes:

Edit: Respectivul are 2k pcte si vrea in MaSoN
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si ce e amuzant in asta?:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ei sunt Mason... Marele Mason...!!!
Eu am ras cu lacrimi la mesajele alea! Au fost unele dintre cele mai amuzante chestii pe care le-am citit vreodata!

In fiecare seara ma rog sa pot sa fiu atat de amuzant, agresiv si destept in acelasi timp ca sa pot fi primit printre acesti oameni minuntati!

mAsOn e idealul meu in viata!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Tu cred ca ai uitat .... este doar un joc.

Probabil ai ramas cu sechele, niciodata nu am fost de acord cu parintii care isi tin copii inschisi in casa ..
 

DeletedUser

Tu cred ca ai uitat .... este doar un joc. ("EU cred" sau "tu CREZI"... "Tu cred" este o exprimare intr-o romana de suburbie?)

Probabil ai ramas cu sechele, niciodata nu am fost de acord cu parintii care isi tin copii inschisi in casa ..(nici eu, dar mi-a fost dat sa vad si astfel de cazuri, iar cand i-am intrebat tatal: "De ce va tineti baiatul in casa???", mi-a raspuns intr-o engleza de ghetto, insa deosebit de corecta: "MA SON is dumb"... insa nici acuma nu sunt convins ca vorbea de copil)

(Oricum, pacat ca nu esti din Mason, pentru ca nickname-ul "MaSoN Copt" ar fi fost potrivit pentru acel trib)
 

DeletedUser

multumesc a spus:
un coleg
Am trimis tot sprijinul inapoi. MUltumesc inca odata . NU vreau sa incurc pe nimeni si sa tin trupele blocate mai mult decit trebuie.

Mater Dolores astăzi la ora 14:51
Cu placere. Nu era problema momentan, oricum.

acelasi coleg astăzi la ora 14:52
Poate ma revansez cu o cafea. :) Sau macar cu trupe de sprijin.

Mater Dolores astăzi la ora 14:56
Nu, te rog...lasa cafelele...mor deja cand aud de cafele.
Trupe de sprijin accept oricand, in schimb.

Imi pun la profil ca urmatorul care ma cheama la cafea, o sa-i fie servita de nobilu meu :p

tot acelasi coleg astăzi la ora 14:56

LOL


din nou acelasi coleg astăzi la ora 14:59
:))))))) acum m-am uitat doar la profil. Scuze . O sampanie si masaj atunci :p

Mater Dolores astăzi la ora 15:03
...mor...voi barbatii din joc...mor

deci...imi schimb sexul la profil....fac cu herzu de la atata cafea.

LE: povestea continua...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Multi duc lipsa unei vieti sociale, intr-un fost trib ( nu dau nume ), majoritatea o reprezentau copii de maxim 15 ani, iar fetele erau atacate daca nu vroiau sa iasa " la un suc ". Palpitanta viata au unii.:rolleyes:
 

DeletedUser

Multi duc lipsa unei vieti sociale, intr-un fost trib ( nu dau nume ), majoritatea o reprezentau copii de maxim 15 ani, iar fetele erau atacate daca nu vroiau sa iasa " la un suc ". Palpitanta viata au unii.:rolleyes:

Si cu cat ne platesti sa te credem ?
 

DeletedUser

Un prigat ? Cola nu e buna pentru sanatate. Trebuia sa fac print screen la discutiile de pe forum, of.:(
 

DeletedUser

postez si eu un mesaj care m-i s-a parut foarte haios, parca o spunea din suflet...
ce iti dau sa vi la mine in trib :)):)):)):)):)) ? serios !?
 
Sus