Mesaje amuzante lumea 4

  • Autor subiect kokoboys02
  • Data de început

DeletedUser

faza cu majoritate covarsitoare e intradevar penala, dar .......parca totusi nu amuzanta
 

DeletedUser

pe timpul ala era...ca am fost 20 de insi in tot tribul...dintre care doar 9 activi pe forum :)

Deci "majoritatea covarsitoare" chiar m-a dat pe spate, in acele vremuri tulburi :)))
 

DeletedUser5684

cred ca te inseli amarnic
in multe triburi se pune accent pe vrajeala si nu pe sulite si alte obiecte ascutite
 

DeletedUser11480

eu fiind sitter la o tipa primesc mesajul asta m-am prapadit de ras :))Lastad astăzi la ora 14:42
"de ce ma ataci mancatzias guritza ta de caprioara ??!!! Ce ti-am facut eu tie ?? numai tu mai lipseai din lista asta de nu se mai termina :D"
 

DeletedUser

eu fiind sitter la o tipa primesc mesajul asta m-am prapadit de ras :))Lastad astăzi la ora 14:42
"de ce ma ataci mancatzias guritza ta de caprioara ??!!! Ce ti-am facut eu tie ?? numai tu mai lipseai din lista asta de nu se mai termina :D"

:D:D:D

super tare
 

DeletedUser

eu fiind sitter la o tipa primesc mesajul asta m-am prapadit de ras :))Lastad astăzi la ora 14:42
"de ce ma ataci mancatzias guritza ta de caprioara ??!!! Ce ti-am facut eu tie ?? numai tu mai lipseai din lista asta de nu se mai termina :D"

Soooper misto!! cica: "numai tu mai lipseai din lista asta de nu se mai termina"!!!:))))) :D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser5970

lacika73 în data de 06.09. la ora 23:56
Va dau **** la toti din tribul master sunteti niste lasi...veniti 10 pe unu

:)
 

DeletedUser

Pentru ca daca o anunta, jucatorul era blocat, automat scutit si de atacurile lor.
 

DeletedUser

dar poate era pedepsit cu un sat sau doua iar noi scutiti de atacurile lui :D
 

DeletedUser

ce sa ii ceri....si p mine ma facut maximus prost..... :)) dar nu e bine sa te cobori la nivelul unui om plon de harfe care in momentul de fata este depasit de situatie
 

DeletedUser

Calculeza-ti vorbele,si la propiu si la figurat, Maximus "plon de harfe" ? Nu prea cred, iar cand ma uit la profilul tau, plin de stelute si margele, pe langa maximele si versurile ieftine, care nu au nicio legatura nu imi pari foarte inteligent. Si nu o lua in nume de rau, dar chiar nu ai dreptate .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4838

Cu mesaje stupide ca sa vezi daca sunt online vii la mine?! Nu te'am facut eu prost, intreaba pe altcineva. Ai gresit persoana!

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Inca odata va cer la ambele parti nu va mai certati nu va face cinste de la niste mesaje stupide nu are rost sa dezvoltam polemici cu privire la gradul de inteligenta al fiecaruia sau moralitatea fiecaruia haideti sa jucam jocul cu fair play daca ne facem prosti unii pe alti nu rezolvam nimic...
Daca vede cineva ceva bun in asta sau dezvolta la vreunu vreun skil la joc sa ma anuntati si pe mine !
Respect pentru toata lumea inclusiv pt ala cu "puncte-punctele" adresate noua!
 

DeletedUser

pe tipul asta l-am dat afara din trib ca tot incerca sa bage strambe si umbla cu minciuni asta dupa ce l-am ocrotit de toti cei care au vrut sa sara pe el. am zis ca e mic si poate se educa... A fost inobilat si dupa cateva luni priesc urmatoarele mesaje de la el...Si-a facut cont nou doar ca sa vorbeasca cu mine (induiosator).

i-am aruncat si o momeala ca am un cont sa vad daca schimba tonul si a muscat-o imediat :).


sal a spus:
xxxxx-xxxxx astăzi la ora 19:46
sa sti ca am un prieten pe lumea 4 care in curand te va desfinta baietica ai inceles desfinta care este in tribul trx desfinta nu mai ai scapare de mine de va desfinta desfinta nai ce face

xxxxx-xxxxx astăzi la ora 19:49
habar naii cat am suferit eu pentru contu acela deja imi curg lacrimile mai glumesc eu cate odata dar acum sa mor io daca nu imi curg lacrimi atat as vrea sa mai am un cont puternic acum ce sa fac sa imi fac sa incep cu 116 puncte nici odata chiar un cont cu 1000 puncte miar ajunge dar de unde?

Ino cel Roz astăzi la ora 20:26
de unde vrei tu, dar te-as sfatui sa nu ioncepi in Sud Est pentru ca nu vei avea viata lunga aici... te uiti la tine cum ma ameninti cu prietenii tai fantoma? Invata sa scri.

xxxxx-xxxxx astăzi la ora 21:20
dar de ce sa nu dau sud est

xxxxx-xxxxx astăzi la ora 21:24
sa sti ca continu team pacalit ca am 12 ani eu am 9 ani.hahhahahhahahhahhahahha si de ce sa nu dau sud est

xxxxx-xxxxx astăzi la ora 21:33
acum joc pe lumea 1 daca team prins esti desfintat desfintat

Ino cel Roz astăzi la ora 22:09
as fi fost dispus sa te iert iar, ca asa sunt eu. puteam sa iti si fac rost de contul cuiva care se lasa de joc (un jucator cu 250000 puncte - cat nici nu ai visat tu).
dar tu continui sa minti si sa ameninti.
ar fi bine sa astepti sa cresti si sa mai intri pe jocul asta numai cand vei avea vreo 16-17 ani si vei intelege ce inseamna prietenie, echipa si colegialitate.

xxxxx-xxxxx astăzi la ora 22:24
de ieri am inceput sa imi fac prieteni pe triburile si a mers foarte bine miam facut 3 prieteni pe lumea 3 team amenintat doar ca sa te speri ,,,imi cer skz pentru ca am facut asta,,da sa nu crezi ca imi cer iertare doar ca sa imi dai mie acel cont am inceles ....daca nam fost cuminte nu primesc nimic dar sa nu crezi ca mam facut cuminte doar sa primesc acel con sa nu crezi asta uite de ieri am incercat sa fiu cuminte pe triburile si mia mers mai bine nu spun doar aceste cuvinte ca sa imi dai acel cont uite chiar daca vrei sa imi dai contu sa sti ca nu il iau ca sa nu crezi ca sunt tot rau

xxxxx-xxxxx astăzi la ora 22:28
pariu ca tu nu ma crezi ca mam facut cuminte si daca ma crezi eu nu iau acel cont pentru ca stiu ca daca iau acel cont tu spui ca team mintit ca mam facut cuminte asa ca nu il iau

Ino cel Roz astăzi la ora 22:30
dupa tot ce ai scri in seara asta si ai amenintat oricum nu ti-l mai dau.
cu mine ai pierdut orice sansa dupa seara asta!


sa inteleg ca trx-ul ne declara razboi? :))
 

DeletedUser4838

Tribul NOVA [loc 14] este academia tribului S/N [loc 91] - Foarte coerenta descrierea tribului (din pacate fac un fel de off-topic), dar asta e chiar amuzanta!
 
Sus