Mesaje amuzante lumea 4

  • Autor subiect kokoboys02
  • Data de început

DeletedUser

Usor usor... luam un Becks, gandim problema, ca doar suntem oameni...

Pentru ca nu mai sunt la moda culorile, o sa explic pe puncte si o sa va rog pe cei care ati postat pe aici sa urmariti mesajul meu cu atentie de la cap la coada ca sa invatati sa scrieti un mesaj corect din toate punctele de vedere.

1. Faceti-va vreo 10 conturi (sau contactati-l pe luky33 pentru ca el are deja) si intrati cu toate in acelasi timp pe L4. Pentru fiecare cont alegeti zona Sud Vest... O sa constatati cu uimire ca fiecare cont are un sat in zona de Sud Vest. Interesant, nu?
Dupa asta, dati inceput nou pe toate conturile si la 9 dintre ele alegeti tot zona de Sud Vest, iar la unul alegeti zona de Nord Vest. O sa constatati cu uimire ca 9 din cele 10 conturi au sate in zona de Sud Vest si numai unul are sat in zona de Nord Vest. Ei bine, in acest moment va puteti bucura pentru ca in ultimele secunde au aparut 9 sate in zona voastra si doar unul in zona TRX, de asemenea, inca un motiv de bucurie il aveti pentru aparitia celor 10 sate parasite care au rezultat in urma comenzilor "Inceput nou".
Eu spun ca e o chestie prea banala si ca ar trebui sa realizati ca zona mai populata este data de preferintele jucatorilor care se inscriu si nu de preferintele adminilor. Nu o sa aveti voi norocul sa alegeti zona de Sud Vest si sa apareti pe un K in Nord.
Desi in Sud s-a inscris toata familia... fratele mai mare, fratele mai mic, fratele travestit, cumnatul, socrul cumnatei, unchiul fratelui soacrei, etc etc (detalii mai exacte primiti de la acelasi luky33), tot nu sunteti destui ca sa faceti fata TRX-ului!
Ah, si nu uitati, Spartanu este caine... de-aia face chestii naspa la baza arborelui vostru genealogic!

2. TRX nu a existat de la inceputul lumii 4, iar in K-ul cel mai populat de pe L4, si anume K44, a fost tribul NWO, trib cu care TRX a avut razboi, si cu toate astea nu ne-am plans ca adminii le-au pus prea multe sate lor si prea putine noua.

3. Tribul TRX are multe razboaie! BW-ul e cel mai usor dintre ele... as putea spune ca BW-ul e un fel de Borsec pentru TRX! Apreciez totusi ca celelalte triburi cu care avem razboi lupta frumos si nu plang zilnic pe toate forumurile.

4. TRX nu are ce cuceri? =)) Asta e motivul pentru care postez la topicul de "Mesaje amuzante"
Inamici invinsi:
1 aTaRaXic 603,65 Mio.
5 Big Wolves 320,72 Mio
... TRX - BW = 282,93 Mio.
Cam asta este diferenta intre TRX si BW... Si trupele inamice tot adminii le distrug??? Si daca da, la cine se contorizeaza?

5. BW, nu uitati ca voi ati vrut razboiul asta, nu noi... probabil atunci ati fost ca o adolescenta beata... nu ati stiut cu cine va puneti!

6. La cat de bine stiti jocul, eu puteam sa jur ca voi v-ati bucurat ca ati avut multe paduri pe langa voi... astfel puteati sa trimiteti baietii cu topoarele sa stranga lemn mai repede!

7. TRX a pacalit un trib sa devina academie? =)) Alta duma frumoasa! Habar nu aveti despre cum decurg lucrurile intre TRX si academie si cum tinem legatura... Nu o sa vedeti niciodata TRX-ul sa aiba vreo problema cu academia! Singurele innobilari interne au fost cauzate de inactivitate sau ignoranta!

8. Avem atata rosu in jurul nostru incat putem sa ne alegem foarte multe directii de dezvoltare... insa la ce mamut aveti voi in Sud stati la coada sa ingrasati purcelusii familiei!

9. Imi pare rau ca cei din Kings intra in jocul celor din BW si cred toate ineptiile pentru ca cei doi mari conducatori, la cat de disperati sunt isi fac zilnic noi conturi si sunt sigur ca daca ar fi verificati ar fi blocati definitiv.

Mult succes in continuare atat celor din BW cat si celorlalte triburi cu care avem razboaie si vreau sa va asigur ca lupta se duce doar 'pe teren'!
 

DeletedUser

Cine vrea puncte premium gratis.... :))

djneaga în data de 23.09. la ora 13:32hm .. ce zici daca iti trimit cate 1 punct premium in fiecare zi daca nu mai ataci ?

djneaga în data de 23.09. la ora 00:34imi cer scuze. dar am fost atacat din senin inainte sa fac ceva dupa care. eu am stat inca 12 ore in trib pana la primu atac. Ce`l putin sa terminam cu atacurile, chiar daca nu voi mai reveni in KMD asta este, crezi ca mie nu imi pare rau ca am focut prostia asta. Intodeauna mi`am dorit sa am tribul pe langa mine si sa dominam o zona. Am trimis tuturor celor care i`am jignit scuzele mele, nu stiu acuma cat au fost de acceptate, nu am vrut sa iti distrug atatia soldati dar mi`am aparat satele.

PHOENIX BIRD3 în data de 23.09. la ora 00:29ce sansa mai?
Atata timp cat tu ai pus tot tribul sa ti-o suga... si in mod special eu...mai vrei o alta sansa? Nu cred...esti chiar obraznic.

djneaga în data de 23.09. la ora 00:20poi cred ca trimiteti iar atacuri dar recunosc eu sunt de greseala, se mai intampla imi cer scuze. Ce`l mai bine era sa mergem pe acelasi formula si aveam ceva armata atunci puteam sa luam sate pentru KMD:( va inteleg ca am gresit. dar o sansa meritam.
 

DeletedUser

sal a spus:
19950615 astăzi la ora 18:40
FACEM O ALIANTA INTRE TRIBURI SASU UN PNA VA ROG frumos ca suntem la inceput de drum astept raspuns
cu RESPECT Tribul [ally]~$FOC$~[/ally]

BurLy1923 astăzi la ora 20:35
Ma tem ca nu se poate :).

Ce trib are el ... si unde e pozitionat ?
 

DeletedUser

am intrat si eu pe l4 ca sa discut cu un preten si am primit imd o inv intr-un rib...si i-am dat accept...si ce vad la diplomatie=))

DiViN3
DiViN
~TRX~
NOVA
SHADOW
W4B
TRX
Master
R4B
R4H
WRB
Avatar
-TCR-
*R4B*
Lords

Tribul in cauza se numeste ~LOTR...au ceva aliante baietii n-ai treaba:)))...mi-o luat mult timp pana sa gasesc un punct rosu pe harta:))
..oricum...zic eu...simpatici oamenii:p
 

DeletedUser8972

:D:D
Ce tare ... au pus o gramada de triburi la aliati, insa nu cred ca au si anuntat triburile respective de acest lucru. Pacat; poate nu stiu baietii ca acest lucru nu-i avantajeaza deloc.
 

DeletedUser

buna a spus:
smeker2 astăzi la ora 14:59
Buna ,cmf ?
Imi poti zice si mei cand vor aparea Sate De Barbari in zona K17

ISeeVoices astăzi la ora 17:16
Cand vei da stergere de cont.

Din ciclul: ti-am vazut pe undeva sat pe K0, ai fata de Mama Omida :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16390

ce misto :))

Deci chiar nu intelegeti ca aici se incalca niste reguli ale jocului?
V-am zis ca vreau sa-mi stergeti acest cont si cel care il utilizeaza acum, sa-si faca el altul
nu sa ia de la altii conturi si sa le schimbe mailu si apoi e totul OK.
Aasa se procedeaza mai nou?
Nu se mai tine cont de cine a facut contul?
Deci eu i-am dat parola respectivului sa intre pe cont cat am lipsit eu - este o incalcare de la reguli
si acum vad ca nu se mai tine cont de asta.
Deci care este de fapt realul motiv?
Credetima ca o sa postez pe forumul central tot ce s-a comentat aici sa vada toata lumea cum va faceti voi treaba.


mda :))
e vorba de un cont dat la cineva si care s-a facut stapan pe el :))
 

DeletedUser8972

Deci chiar nu intelegeti ca aici se incalca niste reguli ale jocului?
V-am zis ca vreau sa-mi stergeti acest cont si cel care il utilizeaza acum, sa-si faca el altul
nu sa ia de la altii conturi si sa le schimbe mailu si apoi e totul OK.
Aasa se procedeaza mai nou?
Nu se mai tine cont de cine a facut contul?
Deci eu i-am dat parola respectivului sa intre pe cont cat am lipsit eu - este o incalcare de la reguli
si acum vad ca nu se mai tine cont de asta.
Deci care este de fapt realul motiv?
Credetima ca o sa postez pe forumul central tot ce s-a comentat aici sa vada toata lumea cum va faceti voi treaba.


mda :))
e vorba de un cont dat la cineva si care s-a facut stapan pe el :))

As fi vrut sa te "sfatuiesc" ca ai gresit topicul, "Mesaje amuzante L4", insa insusi postul tau e unul amuzant. :D De ce i-ai dat parola respectivului?
 

DeletedUser

Sal a spus:
Bogdi Sparta în data de 03.12. la ora 17:30
Te rugam tot tribul te rugam vii la noi ca noi suntem slabi si tu esti taresi vei avea drept de intemietor te rugam vi sa ne raspunzi ca tu esti preferatul nostru te rugam viii sa ne raspunzi

Sp@rt@nu în data de 03.12. la ora 17:33
what?

Bogdi Sparta în data de 03.12. la ora 19:09
te rugam sa vii

Bogdi Sparta în data de 03.12. la ora 19:12
zi vi te rugam

Sp@rt@nu în data de 03.12. la ora 19:33
nu pot:)

Bogdi Sparta în data de 03.12. la ora 21:52
te rugam te rugam si intra si prieteni tai aia si au si ei intemietorul....

Sp@rt@nu în data de 03.12. la ora 22:16
oke,da-mi invitatie...doar mie pt inceput...

Bogdi Sparta în data de 04.12. la ora 13:34
sal dar scrie ca nu doresti invitatie

Bogdi Sparta în data de 05.12. la ora 12:11
dami voie sati dau invitatie si fa ceva cu aia care zice [player]Sp@rt@nu[/player] nu doreste invittie

Sp@rt@nu în data de 05.12. la ora 12:21
pai **** cum sa fac:(

Bogdi Sparta în data de 05.12. la ora 13:31
paraseste tribul si poate merge

Sp@rt@nu în data de 05.12. la ora 13:44
:)
ce imi dai?

Bogdi Sparta în data de 05.12. la ora 14:33
intemietorul

Bogdi Sparta în data de 05.12. la ora 14:43
na il parasesti

Sp@rt@nu în data de 05.12. la ora 14:50
nu ma

Bogdi Sparta în data de 05.12. la ora 15:12
pai ai zis ca viii la noi in trib..

Sp@rt@nu în data de 05.12. la ora 15:23
de ce as faceo?

Bogdi Sparta în data de 05.12. la ora 17:48
pai asa ai zis

Sp@rt@nu în data de 05.12. la ora 18:41
aha

Bogdi Sparta în data de 12.12. la ora 20:26
ba te rugam vii la noi vei avea intemietorul te rugam ca esti preferatul notru vino la noi in trib pls

Sp@rt@nu în data de 12.12. la ora 20:46
oke

Bogdi Sparta în data de 12.12. la ora 20:48
vii te rugam la noi

Bogdi Sparta în data de 12.12. la ora 20:59
te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog esti preferatul nostru vino la noi in trib si o sa ai si intemietorul pls pls pls!!!!!!!!

Bogdi Sparta în data de 12.12. la ora 21:11
te rugam te rugam te rugam te rugam!!!!pls pls pls te rugam te rugam te rugam te rugam!!!!pls pls pls te rugam te rugam te rugam te rugam!!!!pls pls pls te rugam te rugam te rugam te rugam!!!!pls pls pls te rugam te rugam te rugam te rugam!!!!pls pls pls te rugam te rugam te rugam te rugam!!!!pls pls pls ca esti preferatul nostru si primesi si intemietorul>>>>>>>>(((())))

Sp@rt@nu în data de 12.12. la ora 21:21
pai da invite

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 11:16
tiam dat o ai parseste ribul si o so vezi invitatia

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 16:21
zi vii

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 17:51
te rugam te rugam te rugam te rugam!!!!pls pls pls te rugam te rugam te rugam te rugam!!!!pls pls pls te rugam hai pls vii

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 23:46
zi vii

Sp@rt@nu în data de 13.12. la ora 23:47
dA

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 23:47
in [ally].~RE~.[/ally]

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 23:47
Ca o sa ai si iNtemietorul

Sp@rt@nu în data de 13.12. la ora 23:48
Cati aNI ai?

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 23:48
10

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 23:48
dc intrebi

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 23:50
dc intrebi/??

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 23:50
Deci vii in [ally].~RE~.[/ally]ca eu din greseala am iesit da ma bag inapoi

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 23:51
da sa sti ca primesti intemietorul

Bogdi Sparta în data de 13.12. la ora 23:54
ba cu este adresa ta de mess

Sp@rt@nu în data de 14.12. la ora 15:44
a?

Bogdi Sparta în data de 14.12. la ora 19:20
vii in trib zii

tare a fost cand a iesit fara sa vrea din trib:))
 

DeletedUser10188

mesajul asta a fost trimis la bascalie sigur:))

Nu a fost, copilu asta e rupere, am avut si eu de-a face cu el :)))

Inainte vroia sa isi faca trib si sa devina academia tribului RE :)))(vedeti ca numele tribului lui se numeste dupa RE) :))
 
Sus