Mesaje amuzante lumea 4

  • Autor subiect kokoboys02
  • Data de început

DeletedUser

Frumos un mesaj primit de un coleg de trib :D de la un membru TRX :eek:


Partener de discuţie Boss2008
Grupa: Inbox mutare în altă grupă
Inbox
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă
» Foarte mic
» Mic
» Normal
» Mare
» Foarte mare
» Mărirea câmpului
» Micşorarea câmpului
Boss2008 astăzi la ora 15:12
Data viitoare cand mai dati fake fara niciun atac veti fi inchisi de admini, am vorbit deja...

Neam saturat de voi, mai ales tu dai cate 30 de fake moca...
Ieu ati dau tie sau ce?

Bye.
 

DeletedUser

Super! Da-mi voie sa ma rostogolesc de ras si sa bag cu pumnul in parchet! E super tare!!!

Imi place simtul asta al umorului! Vreau sa ajung si eu ca voi!
 

DeletedUser

Nu poti :D.Pentru ca faci parte din TRX.Cred ca iti vine sa-l omori :D.Pe noi ne-a distrat faptul ca daca la inceput cind intrau la voi ne spuneau ca ne iau satele acum se chinuie sa le pastreze chiar si cu amenintari de doi bani.Nu spun ca nu respect jucatorii din TRX sint jucatori buni un exemplu ar fi burg00a.A pierdut 3 sate in fata mea dar mi-a aratat ce inseamna sa ataci un jucator cu experienta si mai sint si altii fara a-l uita pe AlexXxUnyku .Astia doi nu au amenintat pe nimeni dar au facut daune cit ceilalti impreuna de la inceputul razboiului.
 

DeletedUser

Nu poti :D.Pentru ca faci parte din TRX.Cred ca iti vine sa-l omori :D.Pe noi ne-a distrat faptul ca daca la inceput cind intrau la voi ne spuneau ca ne iau satele acum se chinuie sa le pastreze chiar si cu amenintari de doi bani.Nu spun ca nu respect jucatorii din TRX sint jucatori buni un exemplu ar fi burg00a.A pierdut 3 sate in fata mea dar mi-a aratat ce inseamna sa ataci un jucator cu experienta si mai sint si altii fara a-l uita pe AlexXxUnyku .Astia doi nu au amenintat pe nimeni dar au facut daune cit ceilalti impreuna de la inceputul razboiului.


..a avut un sitter mai slabutz, cind ai reusit sa iei ceva sate de la Burg00a..apoi a fost alt sitter mai experimentat--care nu l-ai prins in ofsaid deloc..:)) ..si acum este iar acelasi jucator cu care ai avut dans periculos in trecut cu el..

,,din pacate, odata cu adevaratzi jucatori care au intrat in TRX din BW au intrat si multzi cu care a-tzi facut scor...care sunt in TRX dar care joaca pt altii.
 

DeletedUser

..a avut un sitter mai slabutz, cind ai reusit sa iei ceva sate de la Burg00a..apoi a fost alt sitter mai experimentat--care nu l-ai prins in ofsaid deloc..:)) ..si acum este iar acelasi jucator cu care ai avut dans periculos in trecut cu el..

,,din pacate, odata cu adevaratzi jucatori care au intrat in TRX din BW au intrat si multzi cu care a-tzi facut scor...care sunt in TRX dar care joaca pt altii.

asta este riscul la care va supuneti cand decideti sa incheiati un razboi prin absolbirea tribului cu care erati in conflict!:)

norocul nostru,ghinionul vostru pentru ca din pacate acesti jucatori va trag in jos si ne fac pe noi mai puternici!:D
 

DeletedUser

asta este riscul la care va supuneti cand decideti sa incheiati un razboi prin absolbirea tribului cu care erati in conflict!:)

norocul nostru,ghinionul vostru pentru ca din pacate acesti jucatori va trag in jos si ne fac pe noi mai puternici!:D

mare dreptate ai :) stii cum ii vorba aia, dezbina si cucereste :) numai ca la unele triburi nu merge chestia asta ...:)
 

DeletedUser

mare dreptate ai :) stii cum ii vorba aia, dezbina si cucereste :) numai ca la unele triburi nu merge chestia asta ...:)

le-a mers de prea multe ori,trebuia sa dea chix odata...nu:confused:

si din pacate pentru ei s-au gasit sa faca asta tocmai cand aveau razboi cu noi,ceea ce ne ofera un mare avantaj:D
 

DeletedUser

Iata cu un sitter mai de soi!!:))


u]dady23051978 astăzi la ora 23:38[/u]
Important a spus:
LordxNailui astăzi la ora 18:23
Vreau sa vorbesc pt prima oara cu tine.

Ati cer o pace cu bossu2008...

A avut sitter, acum am preluat ieu sitting si am vazut ca va atacati...
Ce vrei pt intelegere?

dady23051978 astăzi la ora 18:25
5 sate negociabil

LordxNailui astăzi la ora 18:54
mai negociabil :)), sunt sitter...

dar a mai pierdut sate...

dady23051978 astăzi la ora 18:55
da nu la mine..
deci?

LordxNailui astăzi la ora 18:58
nu stiu, ce luati luati... nu e iel de vina, a fost alt sitter.

are niste probleme de sanatate, si cred ca revine la anul.
Credeti ca cateva sate va aduce fericirea? vi le dau de la mine...

dady23051978 astăzi la ora 18:59
ne scoate din iarna.
cum ramane?

LordxNailui astăzi la ora 19:00
nu stiu, ce vreti sa fac ieu?

dady23051978 astăzi la ora 19:06
golesti satele astea si nu va mai fi atacat
[village]311|543[/village]
[village]323|545[/village]
[village]333|554[/village]
[village]334|557[/village]
[village]333|559[/village]

LordxNailui astăzi la ora 20:45
e la spital acuma, mai degraba dau sate de la mine!!!

dady23051978 astăzi la ora 20:48
asta e tot ce pot face,de aici incolo e decizia ta

LordxNailui astăzi la ora 20:49
mai bine ma atacati pe mine...

bossu e grav bolnav... si voi din Kings va doare undeva... sa va fie rusine!

dady23051978 astăzi la ora 20:51
pai cum a putut asa bolnav sa-mi trimita 24 de atacuri?

LordxNailui astăzi la ora 20:52
ca avut sitter, si mia predat mie seara asta...

dady23051978 astăzi la ora 20:54
insanatosire grabnica
continuam

LordxNailui astăzi la ora 20:57
tu esti prieten cu nokyaa... ma gandeam ca poate ne imprietenim si noi... dar nam nevoie daca esti/sunteti asa de insensibili...

dady23051978 astăzi la ora 21:01
cine va pus sa intrati la dusmani?
cand erati in familia STFU erau toate bune si frumoase.
nu putea-ti sa intrati la noi,trebuia sa intrati tocmai la dusmani?
doar stiati ca TRX-ul sunt la dusmani.
or sa profite de voi asa cum au facut-o cu cei din TCR si apoi pa si la gara.
v-ati facut-o cu mana voastra.

LordxNailui astăzi la ora 21:05
aici au venit prieteni mei... ori aici ori acolo nu ma tem de nimeni!!!

mereu va luati de cine are o problema si nu poate juca...

dady23051978 astăzi la ora 21:06
bafta

LordxNailui astăzi la ora 21:06
multumesc, si tie!
 

DeletedUser16897

codrutpopa în data de 07.02. la ora 22:35
app,s-a inventat calculatorul de distante ca sa-mi dau seama daca ai trimi atacul cu nobil sau fara ...nu ma prostesti cu berbecul...mai bine veneai tu,ca si asa esti oaie



:))

asa "calculator " vreau si eu

sa mi calculeze timpii si sa trimit sprijinul laoora dupa ce am pierdut satul
:D
 

DeletedUser

oricum tipul va facut. din cate am vazut eu si tu ai pierdut sate la el asa ca nu te mai da rotund. daca se trezea sa ne trimita mesaj sa-i trimitem sprijin inainte sa inceapa atacurile pe voi, va ardea mai rau ;)
 

DeletedUser489

Cu tot regretul, iar pic in pacat si trebuie sa raspund.
Va facut... corect ne-a, Rakere...
Si pe tine tear face un coleg de trib, la distanta de 35 de minute cu nobilul.

A luat cateva sate la inceput, apoi a pierdut ce avea si inca in plus.
Iar trupele alea din satele lui erau proprii, nicidecum trimise cu saptamni inainte de RF??? Asa sa fie. Amen.

A adunat omul singur-singurel cate 40-60k din fiecare pe un sat, din trupe proprii - la aprox. 300k tot contul, majoritatea satelor fiind cu nobili la greu si trupe full de atac. Si cedat la RF in viteza pe granita.
Pe mine m-a lasat aritmetica si nu mai am chef de replici cu spume la gura.

Stiu ca esti "intamplator" - dupa cum ai spus - in conducerea RF si le stii pe toate. Yay :eek:

Asa ca nea Rakere, ati dovedit inca o data: sunteti cei mai buni.
Ati spart un cont in mijlocul nostru, dar, ca de obicei.... degeaba ai sate, daca lipsesc jucatorii.

Btw, calculatorul ala... e pe bune? Am si eu unu, dar nu merge asa bine ca ala...

L.E. Imi doresc foarte tare sa raman Junior member, te rog, nu mai servi mingea la fileu si nu o preiau pe forum.
L.L.E. Va facut ... o fi vreo forma de viitor improbabil care se refera la atacul de vineri? CIne mai poate stiiiiiiiiiiii?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus