Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser42678
  • Data de început

DeletedUser

Nu el, Iti zic eu sigur ca nu el a fost faptasul. Si stii de ce iti zic asta?!! Pt ca Rahanu e plecat de vineri in delta,la pescuit. La copca :D
Trebuia sa ma duc si eu cu tarnacopu sa sparg gheata de sub el ....hahaha

Am ras cu lacrimi, omule esti bolnav rau ..du-te tata si trateaza-te :))
 

DeletedUser

cabum1 astăzi la ora 13:39
ce faci ma ma spionezi :(
cabum1 astăzi la ora 13:28
dai intrerupe
cabum1 astăzi la ora 13:27
imi iei ogramada de resurse
 

DeletedUser42487

Nici nu-i trebuia sprijin din trib la asa atac... un 50/50, un zid minim si o garda activata era tot ce avea nevoie la atacul ala :|
 

DeletedUser

Mah cred ca s-a intors din Delta. Il vazui mai devreme pe-aici . Cred ca e gheata prea tare in Delta si nu a reusit s-o sparga . Mai tarziu iesim la pescuit pe Cismigiu . Da-l dreacu de tarnacop ca iau pikameru :D
 

DeletedUser

Nici nu-i trebuia sprijin din trib la asa atac... un 50/50, un zid minim si o garda activata era tot ce avea nevoie la atacul ala :|

Ia fa in simulator sa vedem :)) are grajd si cai deci trupe putine! ca a crescut si minele! A avut sprijin ca e fricos :D

cu 50/50 si zid 20 si 100 gardieni si mai ramanea cu putin! deci zid 20 nu a avut :)) plus ca mi-a crescut 700 pcty la agresori! sigur nu a avut 50/50
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ichim Ionutz ian 27,2013 14:14
salut din cate am auzit voi ne aveti la dusmani ...in primul rand tin sa va anunt ca noi am refuzat invitatia la razboi ptr ca am considerat ca acest razboi e inutil acum....deoarece nu sunt nobili ca sa innobilezi satele pe care le cureti....si in al doilea rand eu nu va am la dusmani....astept un raspuns.

multumesc de intelegere o zi buna....
cu respect

cristian ciura octav ian 27,2013 14:21
ok..va scoatem atunci..o zi la fel de buna

Ichim Ionutz ian 27,2013 14:22
ok..ms ...am sa-ti trimit un mesaj sa vezi cu au decurs lucrurile

cristian ciura octav ian 27,2013 14:23
ok,astept..mersi




dimka96 ian 27,2013 12:13
frate scote tot aliati nai vrut in razboi stai deoparte

Ichim Ionutz ian 27,2013 12:14
frate un razboi nu-si are rostl acum...luptam doar ptr a ne rupe trupele si pt a stagna?

dimka96 ian 27,2013 12:15
razboi contra admini

Ichim Ionutz ian 27,2013 12:16
nu-si are rostul....treaba vostra cf voi cu ei..eu am ** cu conducerea tribului si nu ne bagam...

dimka96 ian 27,2013 12:16
bafta frate vezi ce faci

Ichim Ionutz ian 27,2013 14:23
asa a stat treaba..acum nu-i mai am nici aliati
 

DeletedUser42487

50/50, zid 10 si ferma 8 te facea fara probleme... fa o simulare.
Daca a avut mai mult bafta lui.
dar cum ai atacat sigur nu aveai cum sa faci 700 agresori doar la el.
Cu cat mai multe trupe avea in sat, cu atat mai putine pierderi avea.
 

DeletedUser

50/50, zid 10 si ferma 8 te facea fara probleme... fa o simulare.
Daca a avut mai mult bafta lui.
dar cum ai atacat sigur nu aveai cum sa faci 700 agresori doar la el.
Cu cat mai multe trupe avea in sat, cu atat mai putine pierderi avea.


Deci is top 4 agresori si doar pe el l-am atacat:D atat
 

DeletedUser42487

Fa ce simuare vrei tu ca tot nu ai cum sa ajungi la 700.
Ori cum o dai, orice zid avea, chiar si 0 nu avea rezultatul ala.
Daca vrei sa te scoti cumva ca ai dat cu capul in gard cu 200 de topoare e altceva, dar tot tu ai pierdut.
 

DeletedUser

Fa ce simuare vrei tu ca tot nu ai cum sa ajungi la 700.
Ori cum o dai, orice zid avea, chiar si 0 nu avea rezultatul ala.
Daca vrei sa te scoti cumva ca ai dat cu capul in gard cu 200 de topoare e altceva, dar tot tu ai pierdut.


Nu joc serios pe lumea asta! Deci e primu atac cu topoarele in fata si mai aveam unu cu 50 lanci in spate! deci atat am atacat! Nu vezi el are 900 aparatori si eu 700 agresori!
 

DeletedUser

Nu eu .Nu,nu eu.Pai daca le aveam eu nu le puneam?!! Nu eu, sigur nu eu :D
Rahanu le are .Rugati-l voi sa le afiseze ca de cand l-am refuzat la copca pe bratele Dunarii nu mai vorbeste cu mine....hahaha
 

DeletedUser43070

Nu el, Iti zic eu sigur ca nu el a fost faptasul. Si stii de ce iti zic asta?!! Pt ca Rahanu e plecat de vineri in delta,la pescuit. La copca :D
Trebuia sa ma duc si eu cu tarnacopu sa sparg gheata de sub el ....hahaha

tu ai fi in stare sa spargi gheata pe dedesubt :p ;)
 

DeletedUser20561

napolicaffe a spus:
Buna seara dragi colegi , am deschis aceasta tema cu scopul de a ne organiza pe "legendarul" [player]Funny Face[/player]. Anticipez ca in cazul in care nu îl vom scoate cât mai repede vom ajunge intr-un final tintele lui dat fiind ca ne aflam in aria lui de dezvoltare.. Din ce am vazut si pe twstats , pare un jucător foarte periculos având rezultate surprinzătoare mai ales pe L28. Nu asta e important , nici o lume nu seamănă cu cealaltă dar trebuie sa fim constienti ca este un jucător experimentat si face parte dintr-un trib unit , puternic si serios . Astept păreri si sper sa reușim sa ne ducem la îndeplinire planul , acela de a-l scoate pe [player]Funny Face[/player] si de a curata zona de cei din [ally]CIRCUS[/ally]. Va doresc numai bine !!

Cu stima si colegialitate ,
[player]napolicaffe[/player]



E de pe forum...
 
Sus