Mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser42678
  • Data de început

DeletedUser20561

Al tribului in care sunt.Am intrat ca sa fac misiunile alea si am dat de trib care cica e rank 1 in k53.
 

DeletedUser

Eu le am ma...dar imi e frica sa le postez..deja admnii sunt cu ochii pe mine :))

Adminii nu au treaba cu Forumul. Nu ei te pedepsesc, in caz de ceva. Dar, daca e vreunul care citeste pe aici, la fel ca oricare alt jucator, poate apasa butonul cu semnul exclamarii.
:)
 

DeletedUser

Adminii nu au treaba cu Forumul. Nu ei te pedepsesc, in caz de ceva. Dar, daca e vreunul care citeste pe aici, la fel ca oricare alt jucator, poate apasa butonul cu semnul exclamarii.
:)

Ai venit tu repede sa ne uimesti cu inelepciunea ta...conturi pe forum imi fac fara numar...dar stiu eu din surse nesigure ca vor sa-mi ia satul de 300 de puncte =))
 

DeletedUser

Nu te rade...ca tu esti sefu' lor...dar nu ma las eu asa usor intimidat...sunteti doar vreo 79...dar eu sunt spartan...mananc jucatori din astia neinsemnati ca voi la micul de jun =)))))
 

DeletedUser

Tribul este acum în război cu România!

Nume război: veniti la noi ori va dam razboi

Declaraţie:
Aveti de ales dintre o fuziune si un razboi.


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecva


=))
 

DeletedUser

Cu cine vreti voi incep...ma bucur ca unii au gustat gluma...in timp ce altii semnalizeaza...si referitor la greseala gramatica..dau vina pe mahmureala :)))
Oricum quz0r incep cu tine ca tu ai fost ultimul care si-a permis sa-mi dea puncte...auzi la el aroganta...te crezi de la politia romana sau ce? :))))
 

DeletedUser

Domne ce asemanare?!!! Adica moderatorii astia sunt precum Garcea ?!! Mai intai iti dau un avertisment apoi daca nu respecti regulile de circulatie pe forum iti suspenda permisu pe 14 zile, minim?!!! hahaha
De azi inainte nici nu mai indraznesc sa zic ca ,citez : M-AU TRIMIS IN VACANTA.
Mi-au suspendat permisu pe diferite motive : Am busit un sobolan pe zebra,am intrat cu viteza intrun autobuz plin cu babe ce mergeau la Eforie Nord la nudisti si etc . Sper sa nu fie Garcea-n intersectie .....hahaha
 

DeletedUser

La ora asta Garcea sau cu luleaua in gura...si daca era pe vremea cuplului c&m..statea cu luleaua si cu olteanca in mana..ahahahaha
Nu-ti fie frica de ei...iti fac eu permis fals daca trebuie. :D
 

DeletedUser43196


TheLivedeanul astăzi la ora 17:57
Cand nu veti mai exista sa ma anunti si vedem cum vom proceda atunci, ok?
mihnea8888 astăzi la ora 17:55
Ai gresit persoana :p din pacate pentru tiine eu sunt intemeietoru tribului;)
TheLivedeanul astăzi la ora 17:53
Salutare,
Sper sa nu te deranjez cu acest mesaj dar am vrut sa iti propun un plan pe termen lung si de o foarte buna dezvoltare si supravietuire.
Din cate poti vedea avem deja un trib mama foarte bine pus la punct si foarte bine organizat in care sunt cele mai de pret reguli din trib foarte bine respectate si executate de toti membrii tribului.
Acelasi lucru vrem sa il facem si in academiile ce le avem si deasta suntem cate 3 conducatori cu experienta in academii sa crestem jucatori si sa ii dezvoltam pentru tribul mare si sa ii instruim si invatam ca sa fie pregatiti pentru razboaiele ce vor urma.
Ar fi o onoare daca ai dori sa ni te alaturi si mai ales daca vrei sa faci si tu parte din aceasta familie minunata.
Astept un mesaj de la tine daca te intereseaza un astfel de proiect.
Cu stima
Cosmin


Dau stergere de acuma sa nu am emotii pe viitor:))
 
Sus