Mesaje funny

DeletedUser38581

sabin777 astăzi la ora 17:14
iti propun ceva daca esti de acord,sa imi trimiti ceva trupe de sprijin pe sat,iar dupa ce il mai cresc putin ti-l las tie,aseara am fost atacat si mi-au fost distruse trupele,iar azi au dat cu nobili pe mine si am adeziunea la 26,sigur in seara asta vor mai trimite un nobil pe mine...sincer nu as vrea sa le las satul celor din [ally]Legend[/ally]
nu e cine stie ce dar :D:D
 

DeletedUser

doctoru4you a spus:
mam gandit la un model de atac si el este urmatoru (ex:
suntem 60 de pers in trib
30 pe aparare
30 pe atac
pt atac cei 30 ai voi alege atent in funtie de zona in care este si ai voi pune sa faca asa:
1 pers sa faca sat full cu spioni = cu
1 pers sa faca sat full cu topoare
1 pers sa faca sat full cu cav usoara
1 pers sa faca sat full cu cav grea
1 pers sa faca sat full cu 2000 topoare restul catapulte
1 pers sa faca sat full cu 2000 topoare restul berbeci
1 pers sa faca sat full cu arcasi calareti

si in funtie de satul atacat cei mai aproape de el face cate un nobil si decide cine il ia
organizate la secunda de mine va dati seama ce iese

ganditiva numai ce sar intampla cu unu daca ar veni 7 sate full diferite pe el oare ar mai trai sau ar ajunge la marginea satului
dupa parerea mea va merge dar asta este doar parerea mea astept sa va ganditi si sa decideti
mai jos aveti o poza cu :
la atacator este 7 sate ful si la aparator uitativa cata armata am pus si tot ne mai raman trupe de atac si asa aparare
nu prea gasesti decat daca ai 50 de sate

unledhv.png



va uitati va ganditi si votati si si comentati pro si contra
ps : unele trupe au nev de mai mult fier altele lemn le poti schimba la targ ce ai nev


va multumesc

misto simulare
 

DeletedUser

asta da simulare ;)))=))))

doctore clar ai nevoie de un doctor(unul adevarat) ,iar inainte de toate mai consulta ghidul jocului ca esti total ep dinafara.
Daca mai esti si conducator in trib este clar :confused:
 

DeletedUser

Sa-i explice careva ca o batalie dureaza o miime de secunda, nu o secunda! Sa vad cum coordoneaza el de la 6 jucatori sa ajunga in aceeasi milisecunda!
 

DeletedUser

Nici aici nu scapam de astia :)
CarlaDaimler astăzi la ora 15:41
Buna,

Carla aici.

Am vazut ca esti intr-un trib mai mare.

Crezi ca m-ai putea ajuta si pe mine cu niste Resurse? Magazia mea e la 30.000!

Poate ma poti ajuta cu putine resurse.

Vorbim mai tarziu.

Un weekend frumos.
 

DeletedUser

Daca as primi un asemenea mesaj, eu unul i-as trimite resurse!
Sincer!

Stam si radem de toti jucatorii pentru faptul ca nu au abilitatile noastre?
Mi se pare o ipocrizie!
 

DeletedUser

Mi se pare cel mai corect Carrier......pe l23 chiar am ajutat un jucator mai putin dezvoltat...si cu resurse si cu atacuri de curatare si pentru adeziune ca sa poata lua un sat.Nu vad de ce sa nu-l ajut cand imi pot permite ...
 

DeletedUser

Mi se pare cel mai corect Carrier......pe l23 chiar am ajutat un jucator mai putin dezvoltat...si cu resurse si cu atacuri de curatare si pentru adeziune ca sa poata lua un sat.Nu vad de ce sa nu-l ajut cand imi pot permite ...

nu stii niciodata pe cine cresti la san...azi il ajuti, maine iti da in cap.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa-i explice careva ca o batalie dureaza o miime de secunda, nu o secunda! Sa vad cum coordoneaza el de la 6 jucatori sa ajunga in aceeasi milisecunda!

chiar daca ajunge in aceeasi milisecunda rezultatul e acelasi , el nu stie ca atacul nu se comporta ca un tot unitar precum apararea
 

DeletedUser

Lasa-l sa incerce! Perseverenta este mama succesului!

Apropo, am voie sa pun aici mesaje din alea "de felicitare" primite? Cu familii, epitete, origini si cuvinte languroase? :)
Macar asa, intr-un spoiler?

EDITAT TT (mai bine nu le pui)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus