Moderator-Lumea 24

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început

DeletedUser

cred ca nu stiu eu sa ma exprim coerent..

1) pentru un nebun obsedat de triburile care ar apela la un program care sa-i trimita trupele la farmat non stop.. sunt pedepsiti niste mii de jucatori.
2) daca tot baga ecranul cu codul ala - de ce nu il baga intr-o fereastra a jocului.. astfel incat daca tu trebuie sa dai un atac la o ora stabilita, sa stii ca trebuie sa bagi si codul, sa iti apara, sa te avertizeze - vezi ca tre' sa bagi codul, tine cont si de asta cand iti calculezi timpii.. nu sa iti apara neasteptat fereastra in fata, si sa pierzi secunde introducand codul ala.. ca astfel ratezi atacul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar ar fi bine sa apara cel putin o data pe ora , mie nu cred ca mio aparut vreo data mai des de 2-3 ori pe zi .... cred ca acum sunt sanse mai mari sa pice netu sau sa ramai fara curent decat sa-ti apara protectia anti bot cand lansezi nobilii

Pai daca ar aparea in fiecare ora, cum ai mai juca? Prinzi o zi in care ai de atacat, sau ESTI ATACAT si te trezesti de 30 ori pe zi, MAI GUSTI PROTECTIA???Mi se pare o porcarie...
 

DeletedUser

Pai daca ar aparea in fiecare ora, cum ai mai juca? Prinzi o zi in care ai de atacat, sau ESTI ATACAT si te trezesti de 30 ori pe zi, MAI GUSTI PROTECTIA???Mi se pare o porcarie...

e la fel ca si norocul azi pierzi tu din cauza programului iar maine castigi ca poate adversarul tau rateaza niste atacuri asa ca nu vad care e problema ... ar fi bine sa faca asa ca atunci cand apesi pe ok sa nu apara niciodata protectia anti bot si sigur cei corecti nu vor rata nici un atac
 

DeletedUser

pe o lume avansata merge "azi pierzi tu, maine dusmanul" dar daca aici iti pierzi satul nu te mai incanta ca maine rateaza dusmanul:))
 

DeletedUser

e la fel ca si norocul azi pierzi tu din cauza programului iar maine castigi ca poate adversarul tau rateaza niste atacuri asa ca nu vad care e problema ... ar fi bine sa faca asa ca atunci cand apesi pe ok sa nu apara niciodata protectia anti bot si sigur cei corecti nu vor rata nici un atac

La logica asta mai bine stai si iei interne.Cand ataci organizat, si ai un adversar pe masura nu cred ca stai dupa HAI POATE PICA SERVERUL(DOAR LA EL) sau ramane fara net.Daca intra portectia poti sa fii tu CEL MAI BUN, ca OK ul tot nu-l apesi.
Scz pt spam moderatorului...O seara buna.
 

DeletedUser

pe o lume avansata merge "azi pierzi tu, maine dusmanul" dar daca aici iti pierzi satul nu te mai incanta ca maine rateaza dusmanul:))

atunci pe o alta lume va rata dusmanul:) putem compara cu fotbalul si greselele grave de arbitraj unde e cam aceias poveste
 

DeletedUser

cea mai buna solutie ar fi sa se interzica scriptul de farmare si nu va mai fi nevoie de protectie anti bot, chiar si serverele vor merge mai bine... datile o sansa si incepatorilor nu carati voi totul:D
 
Sus