Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser

lasa ma tati timpu' maxim, ala minim ne intereseaza.. are rost sa tii lumea 48 de ore fara sa posteze?
Verifici ip-urile, vezi daca-s negrii clonati sau daca-s jucatori noi, si dai cu validarea, sa poata lumea sa-si poarte semnatura.. :D
48 de ore e mult, daca tot ai bagat masura asta cu validarea, fa-o mai rapida. Eventual dai drepturi celoralti moderatori, ca poate tu nu esti online.. si se ocupa ei.
 

DeletedUser

Cavellas vorbesti serios cu validarile "executate" numai de rakanishu ? :eek:

Insemna ca semnatura lui e pe bune cu "Stapanul Lumilor" :) deci sa nici nu ne gandim ce s-ar alege de triburile si forum daca, doamne fereste, il imbata prietenii vreo doua zile la rand sau il sechestreaza o blonda :D


PS: nu prea inteleg eu de ce nu e automatizata faza, orice incepator in ale programarii poate sa faca scriptul de verificare IP - lista banati, dar.... :(
 

DeletedUser

Cavellas vorbesti serios cu validarile "executate" numai de rakanishu ? :eek:

Insemna ca semnatura lui e pe bune cu "Stapanul Lumilor" :) deci sa nici nu ne gandim ce s-ar alege de triburile si forum daca, doamne fereste, il imbata prietenii vreo doua zile la rand sau il sechestreaza o blonda :D


PS: nu prea inteleg eu de ce nu e automatizata faza, orice incepator in ale programarii poate sa faca scriptul de verificare IP - lista banati, dar.... :(

daca mi-ar fi zis rakanishu ca n-a validat 2 zile userii inregistrati ca a fost sechestrat de o blonda, atunci ii ceream si iertare, imi faceam mea culpa, ala era cu adevarat un motiv intemeiat sa lasi si triburi si adminat si validari si tot.. :D
 

DeletedUser25671

Fratilor mai au de gand astia sa mai inchida vreo lume in locul ei/lor sa mai deschida vreuna/vreunele???(hai ca mai nou lumile L7,L12,L13,L15 sunt degeaba nimeni numai are activitate "nici la interne")...
 

DeletedUser

am citit acum cateva zile . da' te avem pe tine , ce ne mai trebuie altul ? :)
 

DeletedUser

am citit acum cateva zile . da' te avem pe tine , ce ne mai trebuie altul ? :)

:))))))))))) Mersi, dar nu are legatura una cu alta :)) Desi recunosc ca ma gandisem la ceva de genul asta initial, dar e prea mare in ansamblu.

Totusi, n-ar strica....poate ar mai anima putin lumile de joc; si daca s-ar crea pe fiecare sectiune dedicata lumii de joc un topic separat pt blogul luimii, poate ar ajuta si forumul.

Just my 2 cents...

P.S. Totusi cred ca am avea mari probleme la partea asta:
-Know the English language very well (both reading and writing).
-Are able to write one blog of more than 500 words a week; we do allow blogs with intervals up to a month, but by doing a longer interval, you are agreeing to add more information or make yours more interesting.

Ideea mea se refera la limba romana, ca sa nu fiu gresit inteles :)
 

DeletedUser

:) banuiesc ca despre asta este vorba in anunt nu despre un blog dedicat fiecarui server sau fiecarei lumi : http://www.innogames.de/en/news-and-blog sau http://blog.innogames.de/

Nu, chiar despre blog dedicat fiecarei lumi, e specificat clar :)

Required Questions:
Your In-Game Names (past and present, especially the one you use for the world you want to apply to):
Your Forum Names (past and present):
Your Skype name/tag:
Your E-mail Address:
Your Age:
The world you want to blog for:
The time you have spent playing TW:
Your top reason(s) why you want to blog:

Probabil au preluat si ei ideea, dar au aplicat-o pt lumile existente. Ala e blogul general inno...
 

DeletedUser

ups . asa-i , am citit cum au invatat puradeii pt bac , pe o ureche a intrat si pe alta a iesit :(
 

DeletedUser

pff.. nu e serios deloc omul asta. E total lipsit de profesionalism..
33.gif


Aoleo, semnatura lu' maru'... pff.. era sa uit.. :(
 

DeletedUser

Pare rau ca n-am cum sa editez mesajul de mai sus, asa ca o sa fac dublupost.
Am vazut reclama Triburile pe yahoo - un banner vizibil, si foarte urat - era numai pixeli - eu ca stiam ce e aia triburile, m-am prins din prima, dar altcineva cine o vede - vede o reclama urata si pixelata.

Ma ofer eu sa fac un banner - daca vreti - si o sa arate mai bine - zic eu. In orice caz mai rau n-are cum sa arate. :)
Astept un raspuns - nu fac cine stie ce creatie, ci doar o creatie care sa si arate a banner, ca din ce intuiesc eu bannerul ala a avut initial alte dimensiuni si a fost redimensionat, pierzandu-si evident rezolutia.

Evident - n-o fac moka, le dati drumu' negrilor pe forum, ca ma plictisesc de mor.. :D

cam asa se vede bannerul:
bannertriburile.JPG
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din cate am vazut bannerul ala e oricum pentru tribalwars.net deci nu cred ca depinde de adminii nostri :)
 

DeletedUser

Problema e de identitate vizuala.
Eu - ca vizitator al yahoo - vin sa-mi citesc mailul - si vad bannerul ala - si apoi - cand aud pe undeva despre "triburile" - stau si ma gandesc - "triburile? aa, gata, stiu, e jocul ala cu bannerul ala asa de urat"..

cavalleras ... fa-l oricum ar fi :)
nu fac tati, ca nu mi-a cerut nimeni nimic. :)
Doar am vrut sa semnalez o problema care nu tine de competenta mea, am zis sa fac un bine, da' nu ma bag unde nu-mi fierbe oala.. :)
 

DeletedUser

cavalleras , nu ziceam sa le faci un cadou , gasesti tu o solutie ca sa vada cine are ochi de vazut diferenta intre profi si amator :p insa este o problema , poate nu din vina inno se vede urat acea reclama ci din vina yahoo

vom avea si noi o lume ca ASTA prin 2014 ? ar fi frumos ca l27 sa aiba niste conditii precise de inchidere de la inceput .
 
Ultima editare de un moderator:
Sus