Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser706

Nu parola mea este subiectul intrebarii mele ...
Sunt pusti , chiar si in Romania [ poate chiar si pe acest servar ]...care daca si pun mintea acceseaza orice baza de date ...
Deci parola mea , si a altora ...e un nimic .
Deci nu vorbeam despre asta ...
Nu sunt expert in domeniul hack deci ce nu cunosc , este posibil ..
Nelamurirea mea mea consta in nepasarea oricarei persoane din conducerea jocului ...
 

DeletedUser

Nu parola mea este subiectul intrebarii mele ...
Sunt pusti , chiar si in Romania [ poate chiar si pe acest servar ]...care daca si pun mintea acceseaza orice baza de date ...
Deci parola mea , si a altora ...e un nimic .
Deci nu vorbeam despre asta ...
Nu sunt expert in domeniul hack deci ce nu cunosc , este posibil ..
Nelamurirea mea mea consta in nepasarea oricarei persoane din conducerea jocului ...

"Sunt pusti , chiar si in Romania [ poate chiar si pe acest servar ]...care daca si pun mintea acceseaza orice baza de date ..."

Aici am ceva de obiectat. Daca cineva trece de protectia unui server atunci inseamna ca pe respectivii in doare in fund de securitatea serverului si ca au niste incompententi angajati.

"Nelamurirea mea mea consta in nepasarea oricarei persoane din conducerea jocului ..."

Aici sunt curios ce raspuns o sa primesti, am eu motivele mele sa vreau sa vad raspunsul. Daca te ajuta cu ceva pot sa iti spun ca sunt si alte cazuri unde e mai rau. Am ban (inclusiv clasa de ip e banata, nu ca nu trec de ban cu un amarat de proxy...) si sunt non-grata pe toate forumurile unei anume firme (nu are absolut nici o legatura cu InnoGames, triburile, tribalwars) care produce o serie de jocuri pe motiv ca am avut tupeul sa spun ca nu isi fac treaba persoanele care ar trebui sa faca ceva, ca nu sunt de gasit cand e cazul, ca serverul e praf, ca securitatea conturilor e praf (le-am demonstrat cu ajutorul unui amic ca pot sa imi bat joc de un admin, amicul meu a sustinut ca i s-a furat contul, eu eram logat pe contul lui, adminul a schimbat parola si a resetat e-mailul, iar eu la cateva ore cand mi-a zis amicul meu ca nu poate sa intre pe cont m-am uitat ce s-a intamplat, am schimbat e-mailul, am activat e-mailul si i-am resetat parola si am tinut-o asa cateva zile, respectivul admin s-a facut de ras la faza asta...), ca adminii jignesc jucatorii pe forumul jocului, absolut toate afirmatiile mele au fost insotite de o tona de screenshot-uri. Rezultatul? Pai surpriza eu am fost facut spamer si banat (inclusiv ban pe ip) fara nici un fel de proba. Orice tentativa de a mea de a cere probe care sa sustina afirmatia ca sunt spamer (e calomnie pana una alta ca nu au aratat nici o proba ca as fi spamat in vreun fel) se sfarseste cu stergerea contului meu pe forumul ala. Trebuie sa le amintesc ca am dreptul la replica respectivilor indivizi si ca pana nu au o hotarare judecatoreasca care sa imi interzica accesul pe forumul ala (forum public, nu ca aici unde trebuie sa am cont in joc). A mai fost un incident, forumul romanesc al unuia din jocurile firmei astia a fost "spart" si eu am fost facut admin (spart cu "" pentru ca sunt multe care nu se leaga asa zisul hacker nu a facut nimic altceva decat sa ma faca pe mine admin si pe inca 2 moderatori, ceilalti 2 erau nedoriti de adminii care sunt si acum acolo si imediat dupa incidentul asta au incasat ban atat pe forum cat si in joc, fiind in final debanati dupa un scandal monstru). Au zis ca eu sunt hackerul... Problema de baza e ca eu nu m-am logat cat timp am avut admin pe cont (era banat contul de unde sa imi treaca prin cap ca ma face cineva admin). Interesant e ca ei au zis ca sunt al draq ca distrug daca ajung sa fiu admin sau mod. Ce nu au putut ei sa inteleaga e ca daca spargeam eu forumul nu aveam nevoie sa ma fac admin, ca nu m-am logat pe contul de pe forum si ca nu s-a intamplat nimic altceva pe forum...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser431

Trebuie sa le amintesc ca am dreptul la replica respectivilor indivizi si ca pana nu au o hotarare judecatoreasca care sa imi interzica accesul pe forumul ala (forum public, nu ca aici unde trebuie sa am cont in joc).

probabil ca ai dreptate dar la inregistrarea pe un site/forum al unei firme/joc/etc. care se respecta exista niste T&C (termeni si conditii)...le-ai citit vreodata? acolo poate ca este specificat ca nu ai voie sa jignesti adminii sau sa-i faci de ras....
 

DeletedUser

probabil ca ai dreptate dar la inregistrarea pe un site/forum al unei firme/joc/etc. care se respecta exista niste T&C (termeni si conditii)...le-ai citit vreodata? acolo poate ca este specificat ca nu ai voie sa jignesti adminii sau sa-i faci de ras....

Stiu regulile lor mai bine ca ei. Nu scria nimic de genul asta. Si daca spun ca un admin nu isi face treaba si e incompetent si plantez vreo 5-6 screenshoturi cu reclamatii la care nu a raspuns si au trecut 30 de zile de atunci nu e jignire, atunci ala e un incompetent. Problema e ca eu am fost primul jignit de ei pe forum complet aiurea de adminii respectivului joc pe motiv ca am cerut explicatii de ce nu aplica regulile. Ca am zis ca nu isi face treaba? Ca nu aplica regulile? Pai aveam vreo 6 screenshoturi in care un jucator incalca 6 regulie. Toate regulile alea prevedeau ca sanctiune stergerea contului. Ce s-a intamplat cu reclamatiile mele? Nimic. Nici macar un avertisment nu a primit ala asa ca adminii de la jocul respectiv online sunt niste incompetenti. Vrei alt caz tot legat de respetivul joc? Cont al unui jucator furat. Nu si-a recuperat nici in momentul de fata contul, mai rau a fost banat pe forumul (reclamatiile acolo se fac pe forum pentru ca nu au sistem de suport). La jocul ala online daca ai cat de cat minte in cap si daca ai tupeul sa zici ceva pe forum lor esti banat pe forum si in cateva zile inventeaza un motiv sa iti dea ban in joc. Au avut un review facut de mine pe un site al unei reviste de jocuri respectivi, relatari cu lux de amanunte ale experientei mele acolo. Le-a prins cat se poate de bine review-ul ala. Chiar am vrut sa vina vreun admin sa spuna ca mint, nu a avut nimeni curajul sa vina, probabil le-a fost teama ca apar probele intr-un loc unde nu au puterea sa imi stearga/editeze posturile si sa ma baneze.

Ma repet ce am scris mai sus si mai jos nu are absolut nici o legatura cu triburile, tribalwars sau alt joc produs de Innogames.

Ceva esential am uitat sunt non-grata pe forumurile firmei alia nu si in jocurile lor. Foarte foarte ciudat. Daca eram asa de periculps incat sa fiu declarat non-grata pe forumurile lor de ce nu sunt si in jocuri? Oare se gandesc ca sunt atat de idiot incat sa cumpar premium cand nu am posibilitatea de a reclama ceva?!? No way. Ar trebui sa va spuna ceva faptul ca sunt non-grata doar pe forumurile lor nu si in jocurile lor. Unul dintre lucrurile care ar trebui sa va treaca prin cap e ca ii intereseaza doar banii, mai sunt si altele dar va las pe voi sa va ganditi la ce am vrut sa zic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

...............

Ma repet ce am scris mai sus si mai jos nu are absolut nici o legatura cu triburile, tribalwars sau alt joc produs de Innogames.

...............


Daca nu are nici o legatura cu triburile, etc, etc, ce sens are postarea pe forumul triburile, intr-uo discutie despre triburile?
Cel mult la off-topic, poate :D
 

DeletedUser

Daca nu are nici o legatura cu triburile, etc, etc, ce sens are postarea pe forumul triburile, intr-uo discutie despre triburile?
Cel mult la off-topic, poate :D

Ti se pare ca discutia nu are legatura?!? Offtopic inseamna cand postez ceva care nu are absolut nici o legatura cu posturile anterioare. Cred ca oricine poate sa observe ca am plecat de la postul lui aztecul si am dat un exemplu de ce se intampla si prin alte parti. Dupa asta i-am dat un raspuns lui kspr. Mie mi se pare ca are legatura. Daca tu nu crezi ca are legatura cu ce s-a discutat inainte e problema ta. Daca te intereseaza postul tau poate fi considerat lejer offtopic, ca sa iti raspund in acelasi ton. Interesant e ca nici aztecul si nici kspr nu au zis ca as fi facut offtopic, foarte, foarte interesant.

In cazul in care nu iti place ce scriu e pe acolo ignore, poti sa il folosesti. Acelasi mesaj am pentru toti carora nu le place ce scriu. Doar de aia exista functia asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poate sa-mi zica si mie cineva de ce imi da sesiune depasita din 10 in 10 minute? k am avut ieri vreo 30 de log in-uriX( si devine stresantX(X(X(
 

DeletedUser

Ti se pare ca discutia nu are legatura?!? Offtopic inseamna cand postez ceva care nu are absolut nici o legatura cu posturile anterioare. Cred ca oricine poate sa observe ca am plecat de la postul lui aztecul si am dat un exemplu de ce se intampla si prin alte parti. Dupa asta i-am dat un raspuns lui kspr. Mie mi se pare ca are legatura. Daca tu nu crezi ca are legatura cu ce s-a discutat inainte e problema ta. Daca te intereseaza postul tau poate fi considerat lejer offtopic, ca sa iti raspund in acelasi ton. Interesant e ca nici aztecul si nici kspr nu au zis ca as fi facut offtopic, foarte, foarte interesant.

In cazul in care nu iti place ce scriu e pe acolo ignore, poti sa il folosesti. Acelasi mesaj am pentru toti carora nu le place ce scriu. Doar de aia exista functia asta.


Mi se pare ca nu are nici o legatura, parere sustinuta inclusiv de spusele tale.

Sa te mai citez inca o data:
"Ma repet ce am scris mai sus si mai jos nu are absolut nici o legatura cu triburile, tribalwars sau alt joc produs de Innogames."

Logic pana aici.

In momentul de fata ne aflam in subforumul "Forum principal"

Forum principal (1 Vederi)
Topicuri cu privire la Triburile în mod general

Cum ceea ce postezi, nu are nici o legatura cu triburile (lucru sustinut de tine), este off-topic si poate fi postat cel mult la off-topic.

Off-topic (8 Vederi)
Tot ce nu tine de triburile.

Suficient de clar explicat? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

problema pe lumea5

prima data am crzut ca am uitat sa dau atac, a doua oara m-am amagit ca poate au fost ceva la server, dar asta deja este a treia zi in care trimit armata sa atace un sat iar dupa timpul aratat ca ar trebui sa ajunga in satul respectiv, imi arata faptul ca se intoarce armata, dar nu primesc nici un raport. am zis ca joc ca sa ma relaxez, dar vad ca ... ma calca pe nervi.:mad:
 

DeletedUser1546

Am o propunere pentru voi moderatorii de forum , iar daca se va dovedi buna o voi propune si pentru admini.

Hai sa facem un clasamnet : cat de apreciati sunt de membrii forumului.
Acest clasamnet se va desfasura pe o perioada de 1 luna iar l-a sfarsit cel care a fost desemnat pe ultimul loc v-a fi retrogradat. urmand sa ii i-a locul altcineva si tot asa... ce ziceti?
 

DeletedUser

Acel clasament va fi prea subiectiv pentru a putea fi luat in seama.
Sa zicem ca eu nu-l suport pe moderatorul/adminul X, chiar daca el isi face foarte bine treaba ... pot foarte usor sa conving 200 de persoane sa voteze impotriva lui ;)

Evaluarea moderatorilor ar trebui sa se faca in al mod si de cu totul alte persoane, desi acest lucru ar trebuie sa se intample deja .... nu inteleg cum inca unele persoane inca mai sunt acolo unde sunt.
 

DeletedUser1546

ideea e ca evaluarea administratorilor de forum precum si a adminilor ar trebuii facuta si de noi jucatorii, beneficiarii acestui joc. Nu credeti?
 

DeletedUser

Da ,dar nu ar avea niciun fel de relevanta .... a se vedea cele doua topicuri de la off-topic : cel mai iubit moderator si cel mai detestat moderator.
 

DeletedUser1546

da asa este cel mai bine este sa jucam corect si sa avem cat mai putin de aface cu moderatorii de forum si adminii.Eu personal NU am avut nici un conflict cu ei, mi-au raspuns la intrebari si la tichete in decurs de 48 de ore. Dar cand citesc acest forum ma crucesc, iar concluzia la care am ajuns este ca nici jucatorii (unii dintre ei) NU JOACA CORECT, deci avem si noi o parte de vina.
 

DeletedUser

Mi se pare ca nu are nici o legatura, parere sustinuta inclusiv de spusele tale.

Sa te mai citez inca o data:
"Ma repet ce am scris mai sus si mai jos nu are absolut nici o legatura cu triburile, tribalwars sau alt joc produs de Innogames."

Logic pana aici.

In momentul de fata ne aflam in subforumul "Forum principal"

Forum principal (1 Vederi)
Topicuri cu privire la Triburile în mod general

Cum ceea ce postezi, nu are nici o legatura cu triburile (lucru sustinut de tine), este off-topic si poate fi postat cel mult la off-topic.

Off-topic (8 Vederi)
Tot ce nu tine de triburile.

Suficient de clar explicat? :D

Daca fac referire la un post din topicul repectiv si aduc niste date care nu au neaparata legatura cu triburile/tw/innogames ca sa demonstrez ceva e offtopic dupa tine, poate nu ai inteles ca trebuia sa tragi singur niste concluzii... Btw asta e un nou offtopic al tau. In caz ca zici ca postul meu e offtopic nu e, pentru ca am dreptul sa iti raspund la ce scrii pe aici. Te-a trezit tu sa zici ca e offtopic pentru ca nu te bag in seama probabil. Pai nu am nici un motiv sa te bag inseamna pentru ca am inteles destule despre tine. Am spus ca nu are nici o legatura cu triburile pentru ca fac referire la un caz care s-a intamplat in alta parte. Nu vezi legatura? Ai putea sa te duci la un control la ochi, poate te ajuta... E foarte interesant ca esti singurul care urla pe aici ca ce am scris eu e offtopic. Ciudat rau de tot, foarte ciudat... Nu trebuie sa ma placi, nu iti convine ce scriu foloseste ignore ca de aia e pe forumul si in jocul asta...

Din punctul tau de vedere (nu ca as crede eu ca ai asa ceva), nu e interesant de aflat cum au procedat alti romani si straini intr-un caz destul de similar. Aceleasi masuri de securitate existau si in celalalt caz. Asta vad ca ignori cu desavarsire.

Offtopic: Doamne ce as vrea sa doara prostia, am scapa de o armata de indivizi asa.

Hai sa iti mai reamintesc ceva nu am voie sa dau numele firmei si jocului la care fac referire. Asta in caz ca nu ai binevoit sa citesti niste lucruri pe forumul asta. Nu am voie sa dau nici numele altora pentru ca citez "nu vor fi tolerate atacurile la adresa unor persoane care nu se pot apara". In cazul in care s-ar fi intamplat asa ceva in triburile/tw si as fi relatat situatia probabil ca as fi ajuns in vacanta, din nou se pare ca cineva nu prea a citit regulamentul de pe forum... Pune mana si citeste si tu, nu de alta dar atata timp cat stii sa scrii nu poti sa zici ca nu stii sa citesti.

Unii oameni nu vad niste legaturi ridicol de simple. "Genialitatea" unor nu ma mai uimeste de ceva timp. A pain that I'm used to...

Sa iti explic eu cum se da ignore ca poate nu stii, dai frumos clic pe numele meu de pe forum dupa aia View Public Profile" si dupa aia dai "Add nicolescuc to Your Ignore List" .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ nicolescuc:
Ideea e ca noi, mods si adminii suntem voluntari.. nu avem nimic de castigat din ceea ce facem si nici pt. nervii pe care unii din useri ii provoaca, prin necitirea regulamentului, a jocului.. sau a forumului.
Cei care fac evaluarea noastra sunt Carmi si Lamine, daca ai vreo reclamatie la adresa noastra, pe ei trebuie sa ii contactezi.

-Propui ca userii forumului/jocului sa faca un clasament :)) sincer ma amuza acest lucru.. , dupa opinia ta, din vreo 400 de useri care ar vota ( numar aleator ) cati crezi ca au citit regulamentul ? :)) iti zic ca nici 10 % nu l-au citit, deci aprecierea lor nu are cum sa fie obiectiva, doar subiectiva.. unii vor vota fiindca au avut experiente placute/neplacute cu adminul/modul respectiv, iar altii vor vota din auzite ( Dute ma.. ca am auzit ca Lamine ala e rau de tot, scz ca te dau exemplu shefu` :D ) !


De aceea nu vad acest clasament posibil..
 

DeletedUser

Daca fac referire la un post din topicul repectiv si aduc niste date care nu au neaparata legatura cu triburile/tw/innogames ca sa demonstrez ceva e offtopic dupa tine, poate nu ai inteles ca trebuia sa tragi singur niste concluzii... Btw asta e un nou offtopic al tau. In caz ca zici ca postul meu e offtopic nu e, pentru ca am dreptul sa iti raspund la ce scrii pe aici. Te-a trezit tu sa zici ca e offtopic pentru ca nu te bag in seama probabil. Pai nu am nici un motiv sa te bag inseamna pentru ca am inteles destule despre tine. Am spus ca nu are nici o legatura cu triburile pentru ca fac referire la un caz care s-a intamplat in alta parte. Nu vezi legatura? Ai putea sa te duci la un control la ochi, poate te ajuta... E foarte interesant ca esti singurul care urla pe aici ca ce am scris eu e offtopic. Ciudat rau de tot, foarte ciudat... Nu trebuie sa ma placi, nu iti convine ce scriu foloseste ignore ca de aia e in jocul asta...

Din punctul tau de vedere (nu ca as crede eu ca ai asa ceva), nu e interesant de aflat cum au procedat alti romani si straini intr-un caz destul de similar. Aceleasi masuri de securitate existau si in celalalt caz. Asta vad ca ignori cu desavarsire.

Offtopic: Doamne ce as vrea sa doara prostia, am scapa de o armata de indivizi asa.

Hai sa iti mai reamintesc ceva nu am voie sa dau numele firmei si jocului la care fac referire. Asta in caz ca nu ai binevoit sa citesti niste lucruri pe forumul asta. Nu am voie sa dau nici numele altora pentru ca citez "nu vor fi tolerate atacurile la adresa unor persoane care nu se pot apara". In cazul in care s-ar fi intamplat asa ceva in triburile/tw si as fi relatat situatia probabil ca as fi ajuns in vacanta, din nou se pare ca cineva nu prea a citit regulamentul de pe forum... Pune mana si citeste si tu, nu de alta dar atata timp cat stii sa scrii nu poti sa zici ca nu stii sa citesti.


Respira adanc, numara pana la 10, repeta-ti in gand: "Sunt calm, sunt foarte calm" si incearca sa-ti rescrii postul. Zau daca am inteles ceva, e on-topic, e off-topic, cine e on, cine e off? Incearca mai simplu, mai clar, mai la obiect.
Daca n-am inteles, e vina ta, nu te-am pus eu sa te innozi intr-un ghem de fraze dezlanate pe care le imprastii in stanga si-n dreapta.
Totusi, ca sa-ti castigi locul pe lista mea de ignore, ar trebui sa depui ceva mai mult efort. In eventualitatea in care tii neaparat sa apari pe lista de ignore a cuiva, ignore yourself. ;)

In continuare, ca te lauzi cum ti-ai batut joc de un admin, ce le-ai demonstrat, consideratiile tale asupra calitatii adminilor, cruciadele si rolul de Sancho Panza, samd, in cazul in care nu au nici o legatura cu triburile (asa cum afirmi), apartin cel mult sectiunii de off-topic daca nu literaturii SF.
Du-l acolo si incearca sa-l aduni putin.

Multa bafta
 

DeletedUser

Moderatori forum :

lamine, tzontzy, Asfaloth, b3stialu, mater dolores, grima
unde esti sacalaka?? sau tu psyhoticule???
voi unde va incadrati??

Ideea e ca noi, mods si adminii suntem voluntari.. nu avem nimic de castigat din ceea ce facem si nici pt. nervii pe care unii din useri ii provoaca, prin necitirea regulamentului, a jocului.. sau a forumului.
Cei care fac evaluarea noastra sunt Carmi si Lamine, daca ai vreo reclamatie la adresa noastra, pe ei trebuie sa ii contactezi.

-Propui ca userii forumului/jocului sa faca un clasament ) sincer ma amuza acest lucru.. , dupa opinia ta, din vreo 400 de useri care ar vota ( numar aleator ) cati crezi ca au citit regulamentul ? ) iti zic ca nici 10 % nu l-au citit, deci aprecierea lor nu are cum sa fie obiectiva, doar subiectiva.. unii vor vota fiindca au avut experiente placute/neplacute cu adminul/modul respectiv, iar altii vor vota din auzite ( Dute ma.. ca am auzit ca Lamine ala e rau de tot, scz ca te dau exemplu shefu` ) !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Respira adanc, numara pana la 10, repeta-ti in gand: "Sunt calm, sunt foarte calm" si incearca sa-ti rescrii postul. Zau daca am inteles ceva, e on-topic, e off-topic, cine e on, cine e off? Incearca mai simplu, mai clar, mai la obiect.
Daca n-am inteles, e vina ta, nu te-am pus eu sa te innozi intr-un ghem de fraze dezlanate pe care le imprastii in stanga si-n dreapta.
Totusi, ca sa-ti castigi locul pe lista mea de ignore, ar trebui sa depui ceva mai mult efort. In eventualitatea in care tii neaparat sa apari pe lista de ignore a cuiva, ignore yourself. ;)

In continuare, ca te lauzi cum ti-ai batut joc de un admin, ce le-ai demonstrat, consideratiile tale asupra calitatii adminilor, cruciadele si rolul de Sancho Panza, samd, in cazul in care nu au nici o legatura cu triburile (asa cum afirmi), apartin cel mult sectiunii de off-topic daca nu literaturii SF.
Du-l acolo si incearca sa-l aduni putin.

Multa bafta

Nu ma laud. Personal iti spun ca experienta respectiva a fost una cat se poate de amuzanta. Stiu ca am umor negru, nu e nevoie sa imi spuna nimeni asta. Ce sa ii faci daca asa scriu eu. Nu intentionez sa imi schimb stilul. Daca nu intelege cineva ce scriu e problema lui. Poate sa ceara explicatii intr-un pm, o sa raspund cand am timp, daca am chef ca tot e la moda. Mai stii poate are legatura si cu triburile indirect :D . Nu stii tu cum sta treaba cu contul meu (sistemul de suport e cuvantul cheie). Ce e greu de inteles pentru unii e ca pur si simplu nu ma intereseaza conturile din joc sau de pe forum. Daca citeai ce am scris pe aici am zis ca nu joc serios pe .ro si ca am motive si ca de altfel cam tot ce postez pe forum nu e serios. Afirmatia asta facuta acum cateva zile pe forum poate sa fie folosita in apararea mea lejer. :D

In momentul de fata am o mare problema. In cazul in care un post de al meu e sters nu prea mai stiu ce trebuie sa fac, de ce pai am o indicatie in care mi se spune ca apelez direct la sistemul de suport si am o alta indicatie care imi spune sa caut persoana in cauza pe forum si sa ii cer explicatii si se sugereaza ca la sistemul de suport nu se accepta reclamatii cu privire la forum (chestia a 2-a imi e favorabila in cazul in care sunt trimis in vacanta, pentru ca eu fiind in vacanta ca sa pot sa cer explicatii pe forum ca nu pot sa dau de persoana respectiva altfel nu am alta solutie decat sa imi fac alt cont). Se cam bat cap in cap astea 2... Suna hilara situatia asta dar ma pot apara in ambele cazuri, practic ma pot folosi de ce imi convine mie pentru ca am primit astfel de indicatii de la persoane autorizate... (Nu sunt singurul care face asa, sunt unii care iau din legislatia tarii bucati din legi care sunt favorabile ca sa isi cumpere hmm o casa ca tot a fost la tv despre asta :D ).

Daca nu scrie ca e moderator si nu e in lista respectiva indiferent de functia pe care o are prin faptul ca nu e facuta publica aceasta informatie toate indicatiile/avertismentele/etc persoanei respective pot fi ignorate si sunt nule pentru simplul motiv ca nu exista nici o proba ca face parte din team-ul de aici. Si nu poate nimeni sa spuna ca nu m-am informat. Nu e vina mea ca nu scrie nicaieri ca face parte din team.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus