Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser39164

desigur - ar mai fi si ce se intelege prin " blocat permanent " ? - poate nu e ceea ce inteleg eu
 

DeletedUser39164

ok ok ok ... parca as vorbi cu o fantoma ... am observat schimbarea pedepsei /

o accept ca nu am incotro - ce s-a intamplat de fapt banuiesc ca nu voi afla /

dar pe viitor ar trebui sa va ganditi la acest aspect - un jucator lasa sitter unui coleg , acesta incalca regulamentul ( nu conteaza ce anume) - sa fie penalizat cel ce a incalcat regulamentul
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Astfel de aspecte se discuta la suport, nu pe forum si cred ca ai primit oricum raspunsurile necesare.
 

DeletedUser39164

OK OK OK ... am primit / am citit / mi-am dat seama de greseala / am recunoscut vina / ... am tacut

multumesc ... o seara placuta ! si scuze de deranj :)
 

DeletedUser45492

ok ok ok ... parca as vorbi cu o fantoma ... am observat schimbarea pedepsei /

o accept ca nu am incotro - ce s-a intamplat de fapt banuiesc ca nu voi afla /

dar pe viitor ar trebui sa va ganditi la acest aspect - un jucator lasa sitter unui coleg , acesta incalca regulamentul ( nu conteaza ce anume) - sa fie penalizat cel ce a incalcat regulamentul

Ce s-a intamplat e simplu.
A abuzat ala de contu tau pana nu a mai putut .
I-a trimis resurse la un prieten de al lui sa-l ingrase ca apoi sa-l taiem de craciun.
Ia-l la rost pe ala si data viitoare nu mai da orisicui sitter :)))
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Sa ma anunte si pe mine cine gaseste solutia sa poti trimite pe l 39 curatare+ nobili+sprijin la secunda in conditiile setarii
- comenzile ( atacuri/sprijine ) pot fi decalate cu maxim 2 secunde în mod aleator.
fara sa iti intre nobilii in fata curatarii,sprijinul intre nobili etc..

Dau o bere,chiar doua :p
 
Scor reacție
209
Solutia e simpla. Nu intri pe 39 :)). Si la backtime-uri o sa fie distractiv. Au testat setarea asta pe o runda speed si e aiurea rau.

Cum imi recuperez steagul de 6% mai multa populatie ramas pe satul de pe lumea 30? S-a inchis lumea, ar trebui sa poti retrage toate steagurile.
 

DeletedUser

Sa ma anunte si pe mine cine gaseste solutia sa poti trimite pe l 39 curatare+ nobili+sprijin la secunda in conditiile setarii
- comenzile ( atacuri/sprijine ) pot fi decalate cu maxim 2 secunde în mod aleator.
fara sa iti intre nobilii in fata curatarii,sprijinul intre nobili etc..

Dau o bere,chiar doua :p


Setarea asta am vazut o pe Masters nu poti trimite trenulet de 4 ,daca ai noroc iti pot intra 3 si al 4-lea la 2 sec,de exemplu acolo lansam cate 2 de pe sate diferite si 75% reuseam,va fi greu la primul sat :))
 

DeletedUser

Steagurile nu se pierd niciodata,raman ale contului respectiv,le poti folosi pe orice lume unde sunt active ...
 

DeletedUser

Exista decazarmare,sau omori niste trupe apoi il schimbi sau anulezi cand ai 24k ferma ....
 

DeletedUser

Asteptati pana vor reseta cred,daca nu solutia simpla :)) cardul,pp-uri si achizitie pachet steaguri :)
 

DeletedUser

E inchisa lumea:) toti avem aceasta problema


Daca mai jucati pe alta lume cu steaguri,de ex38, in dreapta sus intri la steaguri apoi langa protocol este ..PRIVIRE GENERALA LUMI.. Acolo arata toate steagurile,dati retrage steagul cutare de pe lumea cutare .....
 

DeletedUser40689

Asa , si pana la urma cum o sa fie 39 , o lume fara splituri si trenulete ? ca parca tot nu imi vine a crede .

Nu inteleg pentru ce este si aici aiureala aia cu comertul , prea multi carora le-a placut nu am vazut nici pe 37 .
 
Sus