Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser11852

Intrebare catre moderatori, deci doar ei sa raspunda:

Sub ce pretext ati inchis tema deschisa de mine, referitor la problemele serverului ro9?

Moderatorul care a inchis acea tema n-a avut bunul simt sa anunte ca inchide si motivul pentru care o face.
Il astept acum sa-si recupereze omenia.
 

avatardb

member
Scor reacție
0
lumea clasica

ce se intampla cu lumea clasica? cand dau login nici macar nu imi apare in lista de lumi.
ast raspuns.
 

DeletedUser

Daca ai fi citit mai jos pe pagina de login ai fi vazut ca este anuntata mutarea de server.
Teoretic ar trebui sa dureze 15 minute...asta doar teoretic. :D
 

avatardb

member
Scor reacție
0
asta nu citi.cautai pe forum dar nu gasii nik in legatura cu asta. ms mult. nu ma batu gandu sa ma uit si pe pagina cu anunturi.
 

DeletedUser

spre exemplu acum se misca precum melcul
lafel ca in ziua in care s-a deschis
satu cate juma de minut pana sa dea o comanda
 

DeletedUser1873

se muta serverul la o lume...deci trebuie sa se vada asta si pe alte lumi...ai rabdare: imediat apare un mic anunt pe pagina principala:D
 

DeletedUser1630

intrebare pt admini,si moderatori...cum pot face sa verifice carmi niste tickete?,eu aduc dovezi ca unii jucatori fac greseli si ei nu patesc nimic
sau...unde pot face reclamatie?vreau sa reclam un admin
 

DeletedUser13799

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser

intrebare pt admini,si moderatori...cum pot face sa verifice carmi niste tickete?,eu aduc dovezi ca unii jucatori fac greseli si ei nu patesc nimic
sau...unde pot face reclamatie?vreau sa reclam un admin

Ticket cu mentiunea "Pentru carmi" si continua sa traiesti cu speranta ca ajunge la ea.

P.S. Bine ai venit justme88 ! Tarziu, dar mai bine mai tarziu decat niciodata!

P.P.S. Felicitari gabi :)
 

DeletedUser

Citeste si daca scrii ce trebe da si roade :D
(citeste, dar mai greu .. dupa cateva zile ;D)
 

DeletedUser1630

Ticket cu mentiunea "Pentru carmi" si continua sa traiesti cu speranta ca ajunge la ea.

P.S. Bine ai venit justme88 ! Tarziu, dar mai bine mai tarziu decat niciodata!

P.P.S. Felicitari gabi :)

am depus ticket cu tiltul "pt carmi" si a raspuns un admin:mad:,deci nu e valabil ce zici tu
 

DeletedUser

am depus ticket cu tiltul "pt carmi" si a raspuns un admin:mad:,deci nu e valabil ce zici tu

Eu stiam la fel ca BlooM. Ptr a depune un ticket la Carmi trebuia sa pui titlul : Ptr Carmi, adminii nu se bagau la acel ticket, el fiind preluat de sefa de proiect.
 

DeletedUser184

@ yettisor - nu cred ca e musai necesar sa primesti raspuns cu "se confirma/infirma" ca sa se verifice.
in ceea ce priveste carmi, cred ca are alte lucruri pe cap, altele decat cele de a raspunde la contre sau la sesizari privind regulamentul.

daca cumva totusi ai alte informatii privind activitatea cotidiana a echipei de administrare, poti trimite ticket catre carmi.
 
Sus