Moderatorul preferat

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18865

Eu unul o consider pe sexy-sadic si pe lamine ca fiind cei mai buni.
Ca sa nu zica s.s.ca nu am ceva bun de spus despre ea.Isi face treaba bine si datorita faptului ca ii place jobul pe care il are il practica mai bine ca oricine dupa parerea mea.
 

DeletedUser

Eu unul o consider pe sexy-sadic si pe lamine ca fiind cei mai buni.
Ca sa nu zica s.s.ca nu am ceva bun de spus despre ea.Isi face treaba bine si datorita faptului ca ii place jobul pe care il are il practica mai bine ca oricine dupa parerea mea.

Numai numele de "sexy" spune totul despre respectiva :rolleyes:

Votul meu merge catre xblandy.Desi e stresant are bunul simt si educatia necesara pentru un moderator,nu ca mucosii de 18-19 ani care stau doar la off topic :eek:
 

DeletedUser9568

Votul meu merge la sexy-s :)
Pana acum nu mi-a dat avertismente :p doar mustrari
 

DeletedUser18538

Astea care voteaza cu sadika sunt daia care se dau pe langa ea sau ca mai deschide si ea 2 - 3 teme la offtopic cu miss sau alte chestii deja e zeita
 

DeletedUser

trifazvy, esti penibil. stai jos sau culca-te.
am inteles ca ai ceva personal cu sadika. perfect, e dreptul tau, asa cum e dreptul tau la o opinie si la exprimarea ei. dar ce faci tu se cheama propaganda. iar propaganda n-ar trebui sa aiba loc aici, nici la thread-ul de miss (bogdan3L, e ca ti-ai cam luat-o pana acum? :) ), nici la cel mai antipatic, etc...

uite io am votat cu sadika. nah ! motivul e ca e singura cu care am interactionat cat de cat suficient pentru a-mi face o parere, deoarece ea modereaza singura lume pe care joc. hai zi-mi ca ma dau pe langa ea sau alta prostie, sa vezi ce matur pe jos cu tine....

si, btw, la cel mai antipatic n-am votat cu un anumit moderator care mi-a dat warn aiurea.... iar singurele puncte pe care le-am luat, tot sadika mi le-a dat... so...
 

DeletedUser

Astea care voteaza cu sadika sunt daia care se dau pe langa ea sau ca mai deschide si ea 2 - 3 teme la offtopic cu miss sau alte chestii deja e zeita
mai, tryfrazy...eu l-am votat pe xblaandy pentru ca sunt perfect de acord cu ce a zis fragzor are bun simt in el omul cat sa dea si altora.
dar cu "astea:" de la miss ce ai? :D
Si da particip pe acolo..:D
Insa daca vreau sa dau un vot crede-ma ca nu m-ar influenta un singur topic creat de cineva
. :p
 

DeletedUser18538

mai, tryfrazy...eu l-am votat pe xblaandy pentru ca sunt perfect de acord cu ce a zis fragzor are bun simt in el omul cat sa dea si altora.
dar cu "astea:" de la miss ce ai? :D
Si da particip pe acolo..:D
Insa daca vreau sa dau un vot crede-ma ca nu m-ar influenta un singur topic creat de cineva
. :p

Eu nu am ** de voi concurentele.Eu am zis ca sunt uni care cred ca daca sadika a deschis o noua tema misto inseamna ca modereaza bine sau alte prostii.

ps:Si eu am votat cu xblaady;)
 

DeletedUser8343

E ultima oara cand va dau avertisment daca voi vreti sa incepem cu puncte nicio problema se rezolva!! Mutati astfel de discutii la SPAM! in caz ca nu observati sunteti OFF TOPIC
Valabil pentru Bogdan3l, Somut, miss piggy!
 

DeletedUser14704

Ingerasa are vot de la mine pentru spiritul viu RoD;)
Ingerasa , sper sa ajungi pe Locul 1!!!!!
 

DeletedUser184

@ fragzor - ia cu pauza ca sa nu iti dau eu pauza vro 2 saptamani asa de paste

@ ceilalti certareti - pauza ca nu ii a bine sa va certati mai ales acum, in pragul pastelui - fiti buni si fiti nebuni =))
 

DeletedUser

@ fragzor - ia cu pauza ca sa nu iti dau eu pauza vro 2 saptamani asa de paste

@ ceilalti certareti - pauza ca nu ii a bine sa va certati mai ales acum, in pragul pastelui - fiti buni si fiti nebuni =))
Nu te supara,eu eram on topic si vorbeam de moderatorul meu preferat,in cazul de fata moderatoarea preferata:Ingerasa.

Nu stiu de ce mi-a fost sters postul :confused:

PS:Ingerasa ai votul meu,esti o moderatoare cum nu am mai vazut pe vreun forum.

(Cat voi trai,GENIILE vor fii in fruntea tuturor.

(geniile adevarate nu Xerox-urile de astazi)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10388

moderatorul preferat?

xblaandy, de ce? pentru ca a fost singurul care nu m-a privit de sus si chiar a incercat sa ma ajute

fara suparare:D
 

DeletedUser

Moderatori preferati... lamine.
Din garda noua ar fi gabi23. Stie cand sa iasa in 'relief'.
Vis-a-vis de restul nu ma pot pronunta (inca).

Apropo... Hristos a inviat! :)
 

DeletedUser7039

Personal, imi place Sexy-Sadik .. :)

Este intotdeauna impartiala si mi-a lasat si posturile inainte de a-mi da vacanta.:rolleyes:
 

DeletedUser

io am dat vot aluia care la momentu' asta are un singur vot, care ie dat de mine. deci numa' io l-am votat. nu ma explic ca oricum nu are rost.

@vokiel... se zice si-a revenit tovarasu' :D
 

DeletedUser

eu pe gabi23 l-am votat...si-a vazut de treaba...cel putin dupa parerea mea :D
 

DeletedUser

eu cred ca moderatorii chiar nu sunt interesati de cine pe cine a votat!
Au facut pollurile acestea doar ca sa vada cum stau cu organizarea forumului si ce ar putea imbunatati!Si de distractie bineinteles!
toti care au inceput sa se certe aici au incalcat cel putin cate un punct din regulament(chiar si moderatorii din pacate - sper sa nu iau ban:S) si lucru asta ma face sa ma intreb daca intradevar regulile sunt facute pentru a fi incalcate!
Totusi suntem oameni si cred ca ar trebui sa avem respect pentru ceilalti chiar daca ei dovedesc proasta creste sau mai stiu eu ce!
Va saluT!(am votat la ambele dar nu asta conteaza:D)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus