Moderatorul preferat

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

De ce va plac respectivii atat de mult? cred ca i-ar ajuta si pe ei sa stie pentru ce anume ii admirati. Este mult mai bine sa argumentati raspunsurile...pentru ca in felul asta ne dam si noi seama de ce suntem apreciati si ce anume nu va place :)
 

DeletedUser

Lord Adex si pe locul 2 John Milton
Oricum pe Adex l-am votat..mai ales ca e dinamovist! =))
 

DeletedUser21652

eu l-am votat pe jackass20 ptr ca mi se pare cel mai de treaba moderator stie cum sa vorbeasca cu ceilalti
 

DeletedUser

Lord Adex foarte aproape vine si Jackass20.Nu ii ia de sus pe ceilalti si e impartial.
 

DeletedUser

interesant...ingerasa e pe una din primele pozitii la ambele poll-uri:))
 

DeletedUser26904

interesant e ca desi ingerasa cere sa fie argumentate voturile...cele pentru ea nu-s....
Eu l-am votat pe john milton pentru interviurile lumii 16 si topicurile cu statistici, daca as putea l-as vota si pe Lord Adex pentru stilul afisat si implicare.
 

DeletedUser

pe john milton sa indrept o greseala la celalalt poll :D

iti dai seama ingerasa ca aici voturile pt tine is la misto,nu? :D :))
 

DeletedUser

interesant e ca desi ingerasa cere sa fie argumentate voturile...cele pentru ea nu-s....
Eu l-am votat pe john milton pentru interviurile lumii 16 si topicurile cu statistici, daca as putea l-as vota si pe Lord Adex pentru stilul afisat si implicare.

LE:

am votat-o pentru ca restul moderatorilor nu ma intereseaza,dat fiind faptul ca joc numai pe 14(unde modereaza ingerasa)

@frag: da,chiar are :D
 

DeletedUser7039

Eu o votai pe Justme88 pentru ca mi-a dat si mie odata dreptate :)
Si daca as fi putut sa votez cu amandoua mainile, o votam si pe Ingerasa :D
 

DeletedUser

Eu o votai pe Justme88 pentru ca mi-a dat si mie odata dreptate :)
Si daca as fi putut sa votez cu amandoua mainile, o votam si pe Ingerasa :D

legat de dreptate... :D

trebuia sa spun ca dintre toti moderatorii care m-au trimis in vacanta,ingerasa a fost singura care mi-a dat mesaj cu citat unde i s-a parut ca am incalcat regulamentul + cum "suna" regula pe care am incalcat-o.
ceilalti moderatori au fost mai speciali,m-au invatat sa fac tichete cu ochii inchisi :D
 

DeletedUser

john milton si lord.alex sunt cam singuri moderatori pe care iam vazut la ''treaba'' si pot spune ca amandoi fac o treaba foarte buna...de la ei am luat singurele mele avertismente adica doar 5 ,dar am meritat:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus