Moderatorul preferat

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

sexy-sadikam fost trimis de cateva ori in vacanta de catre ea,dar cand am rugat-o sa imi pastreze un topic pe lumea5,nu mi l-a inchis,desi de multe ori am fost suparat pe ea cand m-a trimis in vacanta,ii pot oferi nota 10
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gabi23. Se vede ca are mult exercitiu pe forum si stie sa analizeze un text :)
 

DeletedUser8715

Gabi23.
De ce?

Am jucat 6 luni pe l7, timp in care am urmarit/postat pe forumul extern. Recent am aflat ca el este moderator. Nu este dezinteres, ci doar calitatea lui de a nu-si lua rolul mult prea in serios. Aparea doar atunci cand era necesar.
 

DeletedUser19074

Gabi23.
De ce?

Am jucat 6 luni pe l7, timp in care am urmarit/postat pe forumul extern. Recent am aflat ca el este moderator. Nu este dezinteres, ci doar calitatea lui de a nu-si lua rolul mult prea in serios. Aparea doar atunci cand era necesar.

si care crezi ca e rolul unui moderator?

hell-ena. pune pur si simplu punctul pe i.
 

DeletedUser

gabi23 il simpatizez ca e singurul care isi face treaba(doar cand vrea el):D
 

DeletedUser7039

sexy-sadikam fost trimis de cateva ori in vacanta de catre ea,dar cand am rugat-o sa imi pastreze un topic pe lumea5,nu mi l-a inchis,desi de multe ori am fost suparat pe ea cand m-a trimis in vacanta,ii pot oferi nota 10

Sexy Sadik este o deosebita .. :rolleyes:
 

DeletedUser16062

moderatorul preferat: xblaandy
a fost singurul moderator care m-a intrebat prin PM care este legatura mea cu triburile dintr-un topic...pe cand sexy-sadik m-a trimis direct in vacanta fara avertisment fara nimic
 

DeletedUser

Votul meu a mers catre lamine, iar daca as fi putut sa mai dau 1 vot, l-as fi votat pe gabi23 :). Lamine da dovada de profesionalism la fiecare post, iar gabi23... Nuj, imi place ca e scurt si la obiect si parca e o placere sa vezi un post de al lui (imi place avatarul :D). Si sexy-sadik imi e simpatica, dar ma enerveaza semnatura ei multicolora (nu te supara pe mine pleasee :D)
 

DeletedUser

si aici am votat tot cu gabi23,desi mi-a dat avertisment.asta ca sa nu se supere pe mine ca l-am votat si la cei mai antipatici:):):):)
adevarul e ca nu-mi place de nimeni
 

DeletedUser

Lamine. Care, desigur, va da-mi un ban de azi pentru a nu eu vorbit limba română.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Gabi23, care spre deosebire de alti moderatori, nu "arunca" din prima cu pedepse, care nu ia masuri inainte sa arunce o privire amanuntita peste caz :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus