MONDIALE 2020

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Nici eu nu ma inteleg cu Br, da tinand cont ca a avut intentii bune si a lasat un mesaj frumos pentru toti, puteai sa-l ierti cu bracket-ul ala:))
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
On topic:
Pana sa ajungem ambele echipe in finala:
Joker trebuie sa bata iar Grecia pentru ca desi i-au batut deja, au acceptat revansa, grecii s-au plans ca n-au avut zona. O sa-i bata sigur.
In finala looser Bracket o sa ajunga una dintre echipele romanesti, pentru ca o sa avem semifinala intre noi.
Cine credeti ca o sa ajunga in finala looser bracket dintre PT, FR, PL, BR, GR?
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Da și PT au jucat bine... Oricum a fost interesant turneul și poate se va face în fiecare an asa ceva...
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Din ce am inteles de la colegi asta de acum e facut ca a fost pandemie si era lumea in casa, la initativa lui JawJaw, si o sa mai fie unul la vara
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Da știu ca a fost din cauza pandemiei, dar nu numai la "ocazii" destea ar trebui făcute... Unul pe an merge... Mai iesim din monotonia asta tribală :))
 

osândă

member
Scor reacție
1
On topic:
Pana sa ajungem ambele echipe in finala:
Joker trebuie sa bata iar Grecia pentru ca desi i-au batut deja, au acceptat revansa, grecii s-au plans ca n-au avut zona. O sa-i bata sigur.
In finala looser Bracket o sa ajunga una dintre echipele romanesti, pentru ca o sa avem semifinala intre noi.
Cine credeti ca o sa ajunga in finala looser bracket dintre PT, FR, PL, BR, GR?
pt sau pl
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Deci astazi este semifinala romaneasca nu ?
Vazand asta imi aduc aminte de Steaua - Rapid, au facut aia in asa fel incat sa nu ajunga cumva 2 echipe romanesti in finala :D
Ce sa zic, may the best team win !
 

osândă

member
Scor reacție
1
Deci astazi este semifinala romaneasca nu ?
Vazand asta imi aduc aminte de Steaua - Rapid, au facut aia in asa fel incat sa nu ajunga cumva 2 echipe romanesti in finala :D
Ce sa zic, may the best team win !
Yea, Romania aparent are cele mai bune echipe:)
Multa bafta la toata lumea!!!
O sa fie un meci frumos.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus