Mvp + WAL vs Gods

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început

DeletedUser

Ca sa fie frumos ne facem si noi topicul nostru :D

Parte 1:
Triburi: MVP s, MVP.S, WAL, WAL-A
Parte 2:
Triburi: Gods, GodsA

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 31
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 268,167
Tabăra 2: 205,318
Diferență: 62,849

chart


Poate pierdem , poate castigam...dar asa usor sa stiti ca nu cedam :D
Cu tot cu tradatorii vostri de la noi :cool:
 

DeletedUser42349

Nu merita nesimtiti astia topic , adica pentru ce au facut ei ... josnic , nota 2 !

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 H.V 4.991.830 5.428.226 50 108.565 636 8.535
2 MVP s 3.767.630 4.086.093 58 70.450 522 7.828
3 Gods 3.703.923 4.196.979 55 76.309 546 7.687


ca bonus am revenit pe locul 2 .. marim noi distanta iarasi ca deh ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43196

Speeder sa curga vinul :d. Astept sa vad ce noi metode vor incerca ca pana acuma leau incercat pe toate:p
 

DeletedUser42349

Ti-am aratat ieri , mai vrei, mai iti arat :D , defapt ti-am aratat si azi daca ai mai fost pe jexel =))
 

DeletedUser44249

Parte 1:
Triburi: MVP s, WAL
Parte 2:
Triburi: Gods, GodsA

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 60
Diferență: 22

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 3
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 483,451
Tabăra 2: 278,968
Diferență: 204,483

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 196,320
Tabăra 2: 29,733
Diferență: 166,587

chart




P.S Echilibrata lupta in ultimele 48 de ore
 

DeletedUser

Cum ma???
tu pui statistica,intre membri mvp contra mvp =))):))))))


ps baga si academiile voastre:))
ps baga si RUPE
 

DeletedUser44249

Cum ma???
tu pui statistica,intre membri mvp contra mvp =))):))))))


ps baga si academiile voastre:))
ps baga si RUPE


Care membrii nostri ma?sunt in mvp sau Gods?nu tu i-ai recrutat intemeieotrul lu peste:))) si Rupe ce treaba are din cate stiu nu mai e academia voastra asa ca mucles si da-i stergere ca sunteti varza
 

DeletedUser42349

Cica a lasat satu gol , pustiulica oi fi tu bun , dar la full impartit in 4 n-ai ce split sa`mi faci

Rupe ? toata lumea stie povestea cu RUpe , baga si academia, azi sunteti pe -18 sate =))) si inca nu s-a terminat ziua :D
 

DeletedUser

Cica a lasat satu gol , pustiulica oi fi tu bun , dar la full impartit in 4 n-ai ce split sa`mi faci

Rupe ? toata lumea stie povestea cu RUpe , baga si academia, azi sunteti pe -18 sate =))) si inca nu s-a terminat ziua :D

strategie,bagati acolo mare :)
 

DeletedUser44036

Parte 1:
Triburi: RUPE
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, ~INQ~A
Jucători: dr@k3, cocom, taipan01

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 4
Diferență: 28

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 207,198
Tabăra 2: 9,239
Diferență: 197,959

chart


Doar aici se poate baga RUPE in statistica. Contra MVP s nu a participat la vreun atac.
 

DeletedUser44036

Cum ma???
tu pui statistica,intre membri mvp contra mvp =))):))))))


ps baga si academiile voastre:))
ps baga si RUPE

Iar tu emy nu mai vorbi in numele RUPE pe extern. Nu uita ca esti doar un co-player venit pe un cont de conducere.
 

DeletedUser38225

Se pare ca acesta va fi un razboi plin de controverse, insa cred ca ar fi mult mai frumos din partea voastra daca v-ati contra fara jigniri sau injuraturi, doar cu statistici si cu laude/fapte.. caramizile in piept sunt mai simpatice decat petrolu' sau tractoru' :)

Bafta ambelor tabere.
 

DeletedUser44036

iar tu esti un simplu membru care a fost pus de conducerea Gods in academie,si acum iti faci de cap;)

Tu biet co-player care doar prin conturi de sustinere si prin invitarea de spioni te faci remarcat nu ar trebui sa te dai asa bun. Uiti ca mai pe fiecare lume pe care ai jucat ti s-a inchis gura, vrand nevrand. Nu uita ca unii din aceasta academie amarata, RUPE, te-au innobilat pe clasica pana la ultimul sat.
Faptul ca incerci sa te remarci pe extern nu te face mai bun si sincer regret ca ma cobor la nivelul tau, dar trebuie sa spun si punctul de vedere al majoritatii din familie. Prin ce te remarci tu? Prin jignirea membrilor, prin infumurarea ta? Sau poate crezi ca te faci remarcat ca bun lider atunci cand fortezi membrii sa intre in academia godsA folosita doar pentru innobilari interne, pentru a aduce tot felul de jucatori cu un caracter nu departe de al tau, care oscileaza din trib in trib la cea mai mica adiere. Asta e strategia ta? Convingerea membrilor din tribul inamic sa dezerteze?

Ieri ai rugat intemeietorul D9 sa te ajute contra academiei RUPE. Cum te poti numi lider cand te milogesti la alti lideri sa-ti atace academia? E cea mai josnica mutare posibila. Am inghitit jigniri asupra membrilor si tot felul de perversitati din partea ta, doar pentru binele membrilor, am refuzat propunerea MVP s de a ne razvrati impotriva Gods, condusi de principii ca sa ce? Ca maretul lider Gods, zeu de fel, dar totusi innobilat pe fiecare lume, sa ceara altora sa-l ajute contra academiei. Prin caracterul tau vei trage cu tine la margine multi jucatori si e mare pacat pentru ca unii au un caracter de apreciat. Ai cumparat contul truscaalex cu 600 pp ca nu-ti ajungeau innobilarile interne. Un lider adevarat ar fi ajutat membrii sa creasca tu doar iti blindai satele, condus de instinctul de conservare iar pe restul membrilor nu dadeai 2 bani cat timp iti vedeai contul la adapost.

Prin recrutarea "gainilor" din MVP s si a ramasitelor INQ te crezi mare strateg si deja te simti victorios. Jocurile de culise si caracterul tau te vor aduce din nou la margine, unde iti e locul.
Maret zeu al triburilor te sfatuiesc sa mai cauti aliante contra impotrivei proprii academii, e posibil ca D9 sa esueze.:)
 

DeletedUser

Emy dragule,incearca sa-ti inchizi gura,preferabil de tot,ca daca o tot deschizi,ne trezim ca lai sunat si pe Traian si guvernul sa mareasca impozitele sa nu mai bagam pp.Dute creste niste pasarele,ca la cate bucati ai luat pe extern,deja cred ca le visezi.Hai,nu mai jigni pe aici,ca nu avem nevoie de oameni "obisnuiti",iar daca nici nu te poti macar comporta,in ciuda faptului ca nu esti,ca unul "neobisnuit"(fac aici trimitere la numele satelor tale,ca sa stie si ceilalti ce vorbesc si anume ca,sper ca nai pus numele doar asa ca suna frumos si habar nai de carte), ia un pistol,trageti un glont si spune ca ai plecat in America.
 

DeletedUser

Emy dragule,incearca sa-ti inchizi gura,preferabil de tot,ca daca o tot deschizi,ne trezim ca lai sunat si pe Traian si guvernul sa mareasca impozitele sa nu mai bagam pp.Dute creste niste pasarele,ca la cate bucati ai luat pe extern,deja cred ca le visezi.Hai,nu mai jigni pe aici,ca nu avem nevoie de oameni "obisnuiti",iar daca nici nu te poti macar comporta,in ciuda faptului ca nu esti,ca unul "neobisnuit"(fac aici trimitere la numele satelor tale,ca sa stie si ceilalti ce vorbesc si anume ca,sper ca nai pus numele doar asa ca suna frumos si habar nai de carte), ia un pistol,trageti un glont si spune ca ai plecat in America.

asta e cont de sustinere ?
 

DeletedUser42349

Emy la cat de bun te crezi si faci ca dregi arama ti-o dai pe fata singurel , cum frate sa te ridici contra academiei care te-a sprijinit ??
Si tine cont, academie de locul 9 aveai !

Mai, este permisa cumpararea conturilor ? ca asa imi cumpar si eu vreo 2 3 :D White cat ceri pe al tau ? :eek:

Si legat de razboiul cu noi nu a-ti facut decat sa luati lichelele de la noi, care acum pierd satele

Prima zi de razboi , raportul cuceririlor de sate
Noi:2
Voi:1

A 2-a zi:
Noi:10
Voi:7

A 3-a zi:
Noi:24
Voi:8

A 4-a zi (Azi):
Noi:5
Voi:1
 
Sus