Mvp + WAL vs Gods

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început

DeletedUser3357

si cand te prinde omu cu cioara in sat emysor tot tu esti ala arogant si cu nasu pe sus ?

altii macar mai stiu cum e treaba cu jocul, mai stiu cum e treaba cu condusul unui trib. tu ce sti ? sa cumperi conturi ? sa furi conturi ?
esti co player pe un cont de conducere in gods si atat. esti bun la ridicat ziduri si recrutat trupe. nici vechiul tau prieten vlad nu te mai suporta. rade lumea de prostia pe care o ai in cap pe toate chaturile de pe l34. cat timp o sa joci pe vreun cont in gods o sa mergi la iarba si tu si tribul. nimeni nu vrea sa se asocieze cu gods din cauza ta. probabil suntem noi toti nebuni si tu esti singurul intreg la cap.

dai stergere amice. esti in plus pe harta asta.
 

DeletedUser38231

Felicitari! Pentru jocurile murdare pe care le faceti , jucatorii lasa sitter si voi scoateti conturile din trib , dragi spioni si atacati fostii colegi...si nici asa nu sunteti in stare sa faceti nimic.



Renuntati , nu aveti nicio soarta pe lumea asta...nu stiu cum triburile din sud au diplomatie cu voi , eu de ieri nu mai am incredere in niciunu din Gods , nici macar in cei cu care am mai colaborat pe alte lumi:)


Dati stergere , nici cu jocurile murdare nu sunteti in stare sa treceti macar pe plus la statistici.
 

DeletedUser42349

A dat odata stergere =))) s-a spurcat pe skype cu colegii de trib si a revenit urmatoarea zi

Daca vezi ce era la gura lui :eek: , vroiam sa ii zic sa se duca sa se stearga la gura si dupa sa mai vorbeasca cu colegii de trib :eek:

Pai cum stie el sa destabilizeze ? S-a rugat de una de la noi din trib cu care vorbea el sa ii dea sitter, si aia in loc sa dea sitterul ei , a dat al unui coleg Rockyh care era plecat la mare saracu (sarac sa nu fie) ,si cand intra si el putin pe cont seara de la un netcaffe ceva, ma suna pe mine si`mi zice, baaa speedere am 28 de atacuri de la voi, White ala era sitter ce naibi fac astia aici ?!?!???!??

Si a mai instigat si promitea mere dulci astora de au iesit din trib ca vezi domnle in Gods curge lapte si miere. Si le baga sprijin de ii blindeaza ...



Si ca pentru Emy da dragule mai avem atac, in fiecare va iau personal cate 2 3 sate de pe conturile colegilor care`s la mare, eu iau pentru trib si nu-mi bat joc de conturile care se lasa sitter .. in ziua de azi dupa faze dastea tie frica sa mai dai si sitter cine stie unde ajunge contul tau . Mai bine las contul de izbeliste daca mai am si intemeietor/conducator :rolleyes:
 

DeletedUser38231

indiferent cum veti parasi lumea asta , dragi membrii gods , fie ca dati stergere , fie ca va luam satele , o veti face ca niste gunoaie..Cu capul sus nu mai aveti cum sa plecati de aici...dupa incercarile esuate de a destrama mvp s prin niste metode de 2 lei, ati dat dovada ca sunteti niste oameni de nimic.


fac referire strict la conducerea Gods.
 

DeletedUser42349

Sincer nu cred ca m-am imbatat recent in alta parte de unde sa ma pot si loga pe triburile .. si acasa am login permanent, so ... vroiai si contul meu White ? Sau ti l-am vandut si ti-am dat parola gresita ?! :D :eek:


Ultimele loginuri greşiteData
aug 01,2013 23:06
aug 01,2013 23:06
aug 01,2013 23:06
aug 01,2013 23:06
aug 01,2013 23:06
aug 01,2013 23:06
aug 02,2013 01:41
aug 02,2013 01:41
aug 02,2013 01:41
aug 02,2013 01:41
 

DeletedUser38231

Ultimele loginuri gresite

aug 04,2013 11:34
aug 04,2013 09:49
aug 03,2013 22:24
aug 03,2013 20:22
aug 03,2013 20:22
aug 03,2013 19:29
aug 03,2013 17:58
aug 03,2013 14:29
aug 03,2013 13:59





mie-mi spui:)))
 

DeletedUser38518

ticket si il va bana pe respectivu care a incercat sa se logheze...
 

DeletedUser3357

parca,va suna a clopote!
se anunta sfarsitul mvp=ului

Of Doamne. Acum regret cel mai mult ca nu am preluat contul ala in MVP sa iti scot triburile din cap, miezule.
O sa va rupa capu MVP atat timp cat nu umblati la conturi, sitere, parole. Desi nu cred ca te poti abtine, onorabile jucator.
 

DeletedUser

Of Doamne. Acum regret cel mai mult ca nu am preluat contul ala in MVP sa iti scot triburile din cap, miezule.
O sa va rupa capu MVP atat timp cat nu umblati la conturi, sitere, parole. Desi nu cred ca te poti abtine, onorabile jucator.

nu stiuc are e treaba cu tine,dar eu n-am spart niciun cont si alte prostii ce spui tu aici
am fost pus pe un cont sitter sa-l apar de atacurile mvp=ului si din pacate am iesit si pe plus...eu n-am avut niciun amestec,dar na crezi pe cine vrei,ce-mi pasa mie ;)
 

DeletedUser44036

Of Doamne. Acum regret cel mai mult ca nu am preluat contul ala in MVP sa iti scot triburile din cap, miezule.
O sa va rupa capu MVP atat timp cat nu umblati la conturi, sitere, parole. Desi nu cred ca te poti abtine, onorabile jucator.


Emy se rezuma la cautat de aliante prin THOR si D9 contra academiei "razvratite" care incearca sa traga un semnal de alarma si restul jucatorilor ca suntem condusi de astfel de personaje. Nu e deloc onorabil faptul ca am incetat sa ii sprijinim contra MVP s, dar trebuie facut ceva cu acesti mieji din conducere.
 

DeletedUser

Emy se rezuma la cautat de aliante prin THOR si D9 contra academiei "razvratite" care incearca sa traga un semnal de alarma si restul jucatorilor ca suntem condusi de astfel de personaje. Nu e deloc onorabil faptul ca am incetat sa ii sprijinim contra MVP s, dar trebuie facut ceva cu acesti mieji din conducere.

Ma,tu ai spus ca rupe nu e academie gods
cand te vazui inconjurat incepi iar ca e academie, fii barbat !
 

DeletedUser2147

cata vreme va permiteti sa numiti membrii din academii, respectiv RUPE, si pe mine in mod direct, maimuta, gaina, javra, cum iti mai permiti sa comentezi ceva aici? Prin "va" ma refer la tine si la celalalt cocalar sef, tarabostesss.
Imi cer scuze ca vorbesc asa, dar nu mai suport sa va vad cum va dati mari si rotunzi, cand de fapt esti un simplu jucator, asa zis conducator de trib, care din jocul asta intelege doar ca trebuie sa fie in top 3 cu orice pret.

Nu topul, nu punctele conteaza, conteaza unitatea dintre jucatorii tribului tau, jocul in echipa, respectul reciproc. Tie iti lipsesc toate.

Era una dintre cele mai bune familii ca pozitie pe harta, si intelegere intre membrii, pana cand tu, ahtiat de puncte, ai decis sa o strici total, recrutand membrii INQ de pe granita cu RUPE, pentru a te mentine in top. Asta, fara sa te intereseze catusi de putin de faptul ca noi, RUPE, eram in razboi cu ei.

Acum, incerci sa atragi D9 intr-un razboi cu fosta academie, ceea ce e penibil de-a dreptul. Ce nu iti dai seama e ca din acest razboi nu o sa ai tu de castigat, nici Gods. Pentru ca noi, membrii celor 2 triburi, fiind intercalati, daca o sa incepem sa ne atacam, o sa fiti nevoiti sa retrageti sprijinul din granita cu MVP, si o sa va pierdeti granita. Pierzandu-va granita si avand razboi si cu oameni din interiorul tribului tau, veti pierde incetul cu incetul razboiul cu MVP, si veti fi inghititi de triburile din jur.

Probabil esti prea mic, prea copil, ca sa intelegi ca da, triburile e un joc de razboi, dar mai presus de asta e un joc de strategie, ceea ce tu nu ai deloc.

Suicide bomber, membru RUPE



PS: arunci cu ou si otet in Taitzel, dar eu, de 6 ani jumate de cand joc triburile, nu am mai intalnit un conducator pe care sa il respect mai mult, si in care sa am mai mare incredere, de la L clasica, prima, cand am avut in conducerea Omerta pe Sir Soreen, albertus, aquilla, si inca alte cateva relicve ale L1, mutati pe clasica.
Nu ii ajungi nici la degetul mic lui Taitzel, whiteshark
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

Lasa bre ca e fain asa, avem si noi forumu mai animat, ca pana acum cateva zile era prafu de 3 deste ( a se citi degete )
 

DeletedUser

Felicitari! Pentru jocurile murdare pe care le faceti , jucatorii lasa sitter si voi scoateti conturile din trib , dragi spioni si atacati fostii colegi...si nici asa nu sunteti in stare sa faceti nimic.



Renuntati , nu aveti nicio soarta pe lumea asta...nu stiu cum triburile din sud au diplomatie cu voi , eu de ieri nu mai am incredere in niciunu din Gods , nici macar in cei cu care am mai colaborat pe alte lumi:)


Dati stergere , nici cu jocurile murdare nu sunteti in stare sa treceti macar pe plus la statistici.

jocuri murdare,pai de la voi am invatat asta:)
voi ati inceput cu recrutarile si mesaje tip circulara in tot tribul,cui pe cui se scoate ;)
 

DeletedUser44249

Noi am dat mesaje la voi in trib ma??da urm mesaj il poti explica??

WhiteShark01 aug 02,2013 17:06
am un loc si pentru tine ;))

Dark Eternal aug 02,2013 17:13
Daca imi dai conducere :p

WhiteShark01 aug 02,2013 17:14
cu cati vi,ca singur nu-ti dau :)?



P.s Tu pentru a fi in top esti instare sa te vinzi si pe tn ma ,daca eu aveam caracterul tau murdar as fi venit la tn in trib cu inca 5 6 membrii mi-ai fi dat conducere si ti-as fi concediat tot tribul sa vezi cum e sa joci murdar,asa cum au spus multi mai bine lasa acest joc si mergi la o ferma de animale acolo poti lucra cu lucruri murdare gen(balegar...noroi) aici trebuie sa ai si respect fata de colegii in primu rand apoi de toti jucatorii de pe aceasta lume fie ca iti sunt dusmanii,eu unu consider ca este un joc unde iti poti face prietenii dar unu ca tn nu va avea niciodata asa ceva.
 

DeletedUser

Tu vorbesti ca e un joc,dar conducerea mvp ,isi da-n cap pentru interne,fugi ma de aici cu corectitudinea ta :)
si daca vrei sa stii jucatori aia care au venit la noi nu schimbase o vorba cu ei,au venit doar pentru simplul fapt ca conduccerea mvp,tin internele doar pentru ei,iar pe restul din trib ii trimit la innobilat dusmani ;)

Degeaba incerci tu sa arunci cu noroi in noi,ca tot tu esti degetele cu 5 capete ;)

"facem familie gods wal mvp s si nu ne mai scoate nici dracul de pe harta,apoi dupa mutarea asta ii atacam pe inq pe styx dai in...ca nu vor face fata"aliati vostri de incredere,ii faci pe la spate..si tu vii acum sa-mi reprosezi mie ceva..dupa cum vezi la sfarsit apare si semnul ca rad,imi bateam ./. de tine ma :))) tu crezi ca primeai conducere in gods ??

apropo,cred ca voi face aliantaa ia cu voi ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

"In dragoste si-n Razboi, totul e permis."


Care e mai tare pana la urma?
 
Sus