N.W.O (New World Order)

DeletedUser

Prietenii...nici nu imi amintesc de cate ori am vazut, sau auzit...despre acest trib tot felul de lucruri, mai mult sau mai putin bune....era chiar un topic in urma cu ceva timp despre un duel intre NWO&Burn& Scitii....in care se spunea ca avem ultima sansa....din fericire, nu a fost deloc asa, ba dimpotriva....astazi avem o rel excelenta cu BURN....iar Scitii au cerut incheierea razboiului cu noi, pt a se putea reface...acest trib, care era undeva jos in top in decembrie, astazi uimeste in opinia mea si nu numai lumea3...urcand zi de zi in top, atingand chiar si locul 5 in top triburi...de ce?va spun imediat...pt ca eu am pus intotdeauna baza pe caractere, iar tribul meu a ajuns astazi sa fie reprezentat in proportie de 90% numai de caractere,femei si barbati seriosi, oameni de succes nu numai in joc ci si in viata, noi nu ii conducem, noi ii ajutam....cred ca acest jok tinde sa le afecteze tot mai mult personalitatea unora dintre conducatorii triburilor, care nu numai k privesc de sus jucatorii proprii, ci isi permit sa ii si umileasca, sa ii si taxeze pt orice greseala cat de mica, sa le ia dreptul la replica si chiar sa-i inobileze fara discutii indiferent ca a gresit sau nu....acesti conducatorii au inceput sa-si lase viatza condusa de acest joc, sa creada ca personalitatea lor reala si identitatea lor este cea din joc...sunt o multime de jucatori excelenti in lumea3, sunt o multime de oameni inteligenti, oameni maturi....din pacate ca in orice padure exista si uscaturi...care mi-au provocat un sentiment pe care nu vreau sa-l mentionez pt ca as putea fi banat...oamenii care au uitat ca atunci cand au inceput acest joc au facut-o din placere, din bucuria pe care le-o oferea acest joc...astazi...aceleasi persoane, vazandu-se in top100 jucatori...isi permit sa le fure tocmai acea bucurie jucatorilor care se afla la inceputul jocului, uitand sau refuzand sa se puna in postura lor....imi cer scuze ca am fost asa de lung, insa trebuia sa mentionez acest lucru : Jocul Este Exceptional, Iti Ofera Numeroase Oportunitati De Socializare....Dar Are Si O Mare Alta Calitate....Intr-un Final Demasca Personalitatea Ficarui Om Care Se Ascunde In Spatele Playerului!


Have Fun by,
Angel.Black0
_______________________________________________________

A great mind becomes a great fortune
_______________________________________________________
 

DeletedUser

~moshule te cred la cati ai invitat in ultima perioada :p:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))) tati fiti-ar cacufonia a dreak :)))


____________________________________

A great mind becomes a great fortune
____________________________________
 

DeletedUser

FreeSoulCitez:
auzi,dar de ce pui asa multe ....? in timpul ala cauti in dex?:D
 

DeletedUser

...binenteles, ca pe mine ma cheama freesoul! :)


_______________________________________

A great mind becomes a great fortune
________________________________________
 

DeletedUser

:D
~de ce te bati cu pumnu in piept ca ai facut treaba in NWO cand NWO a fost infiintat de altii:confused::rolleyes::p
 

DeletedUser

hello, omule, nu ma bat delok cu pumnul in piept, n-am spus nicaieri ca eu am fondat tribul, doar ca eu il conduc de vre-o 2 luni..pt ca fondatorii nu se implica...nu-mi rastalmacii vorbele coco, ca vin la craiova si va scot site-urile din cap :))


____________________________________

A great mind becomes a great fortune
____________________________________
 

DeletedUser

Angel.Black0 dreptate multa ai in ceea ce ai specificat mai sus , frumos spus si intradevar foarte mult adevar.
PS: iti doresc multa bafta ;) tie si tribului pe care il conduci.
 

DeletedUser

Credeti ca textul de mai jos se potriveste cu postarea de mai sus?:

Titlu hmmm
Partener de discuþie Angel.Black0
Grupa: Inbox mutare în altã grupã
Inbox
Rãspunde Trimite mai departe ªterge Exportã
» Mãrirea câmpului
» Micºorarea câmpului
Angel.Black0 astãzi la ora 14:23
ataca acele 2 sate de langa tine din NWO, asa cum susti pe forum...si nici nu sti ce te va lovii!

Este vorba de niste sate NWO mici, luate fix intre satele mele. Este firesc ca nu voi sta asteptand sa se dezvolte in adevarati cai troieni.
Ca domnul Angel ne spioneaza forumul, stim cu totii, si ne cam doare fix undeva. Ca profereaza astfel de amenintari, uzand de "spionajele" patetice intrerpinse la noi in trib, nu prea se potriveste cu onoarea arborata mai sus.
Multumesc si pentru alta fata pe care ne-ai aratat-o, Mr. Angel :rolleyes:
 

DeletedUser

Orinoco...imi permit sa fiu oricum imi doresc cu NonCaracterele baietel...eu v-am ajutat in nenumarate randuri pe voi Scitii in mod direct sau indirect, v-am acordat chiar PNA cand puteam sa inaintam lovindu-va....avem PNA momentan iar tu Mr. Honore iti permiti sa spui ca inobilezi cele 2 sate apartinand N.W.O chiar daca trebuie sa incalci PNA-ul...asa ca vb unui alt player din acest joc mai bine sa taci si sa pari prost, decat sa vorbesti si sa confirmi ca esti !



_______________________________________

A great mind becomes a great fortune
________________________________________

Domnule Angel.Black0 ma vad nevoit sa va dau 5 puncte de warn. Am rugamintea sa incercati pe viitor sa nu mai ofensati jucatorii care posteaza pe forum sau voi fi nevoit sa va trimit in o mica vacanta de 2 saptamani. Ori ce contestatie se va face depunand tichet la suport sau daca vrei sa discutam mai multe am sa te rog sa vorbim prin PM.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stimate domn, nu ma voi cobori la nivelul d-voastra de adresare. Imi cer scuze daca raspunsul meu vine, oarecum, tarziu, dar am fost retinuta de serviciu.
Ceea ce se intampla intre Sciti si NWO, in general, nu face obiectul acestei discutii, ci cazul in speta.
Jucatorii dumitale au incalcat uzantele relatiei noastre, luand sate in interiorul enclavei mele, mai ales, in condiile in care ma aflu la margine si este belsug de sate parasite. De aici pot trage o singura concluzie, intentiile lor nu sunt de natura sa ma linisteasca. Nici aliati daca eram, nu as fi permis acest lucru si cred ca, destula lume, este de acord cu mine, nu se iau sate atat de aproape de alt jucator, in conditiile existentei unei relatii diplomatice.
In concluzie, "parte vatamata" a acestei relatii sunt eu, data fiind intruziunea grosolana a acestor doi jucatori in spatiul meu vital.
O seara deosebit de frumoasa va doresc in continuare!
 

DeletedUser

Orinocu, dragutzo(am inteles ca esti fata)....cu fiecare fraza ma faci sa repet citatul persoanei care spune urmatorul lucru, si in fata caruia imi cer scuze ca uzitez de acest citat...mai bine sa taci si sa pari prost, decat sa vorbesti si sa confirmi ca esti !....se pare ca nici regulamentul nu ai avut curiozitatea sa-l citesti..intrebarea mea e alta insa..de ce joci acest joc, pt ca mie-mi dai impresia ca falsezi, inseli jocul...oamenii aia au luat 2 sate PARASITE draga mea...satele parasite inseamna sate fara stapan, iar acestea pot fi luate de oricine de pe harta!
"Intruziunea grosolana a acestor doi jucatori in spatiul meu vital" ~ deci ai cuvantul meu ca ma uimesti cu fiecare fraza :eek: ...si din acest moment te incadrezi perfect in citatul meu din deschiderea acestui topic...tu confunzi viata reala cu jocul draga mea...ti se pare ca ai nevoie de spatiu in joc ca si in viatza?ti se pare ca daca n-ai spatiu, n-ai aer?apa?...Get The Point?...serios incetati sa mai faceti confuzii si maturizeaza-te...in plus nu te mai ascunde in spatele tribului, daca ai placerea de a juca...joaca pt tine, joaca pt ca asta te relaxeaza, te multumeste...dar nu uita ca si tu cand ai inceput jocul, daca unii mai mari isi bateau joc de tine, incalcau aliante, PNA-uri doar ca sa te hartuiasca, cred ca nu te-ai fi simtit ok!


_______________________________________

A great mind becomes a great fortune
________________________________________
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mda, urat, fara sens, fara continut, doar cu o intentie vadita de jignire.
Ma retrag, mi-este lehamite de asemenea comportamente si rationamente defectuoase.
 

DeletedUser

@Angel. Varsta ce-o ai postata in profil pe L3 e de fapt IQ-ul tau cumva? De exprimari mai elegante nu ai auzit? Nu de alta, dar cand Orinoco juca triburi la inceput, tu nu cred ca stiai nici ce e ala PC. Asa ca nu te mai trage atata de sireturi cu jucatori pe care nu-i cunosti.
 

DeletedUser

kiel...nici macar nu ma voi deranja sa te caut pe triburi, datorita faptului ca vb despre o persoana pe care nu o cunosti...asa e clar o dovada de superioritate in ceea ce te priveste, fata de noi ceilalti..muritorii, din nefericire pt tine as putea sa-ti subtilizez anumite ideei, insa mi-e teama ca nu le-ai putea intelege...o seara buna!


_______________________________________

A great mind becomes a great fortune
________________________________________
 

DeletedUser3145

kiel...nici macar nu ma voi deranja sa te caut pe triburi, datorita faptului ca vb despre o persoana pe care nu o cunosti...asa e clar o dovada de superioritate in ceea ce te priveste, fata de noi ceilalti..muritorii, din nefericire pt tine as putea sa-ti subtilizez anumite ideei, insa mi-e teama ca nu le-ai putea intelege...o seara buna!


_______________________________________

A great mind becomes a great fortune
________________________________________

Domnule 0, am inteles ca va caracterizeaza fatarnicia, dar dumneavoastra nu faceti decat s-o duceti pe culmi mirobolante,judecati diferiti useri ca ii trateaza pe altii de sus, dar de ce nu le spuneti cum v-ati autointitulat un SUPERMAN al triburilor? :)))) Stati cu o capa rosie pe umeri in fata monitorului :D?V-ati tatuat cu markeru un "S" pe piept?
Sunt curios, oare persoanele alea multe de succes atat in joc cat si in viata, stiu ca sunt conduse de unu care doarme cu DC Comics sub perna :)))?
Numai bine!
 

DeletedUser

E trist ca a uitat cand se ruga pe la portile tribului sa intre la noi si neaparat cu functie de conducere...
Angel faptul ca esti intr-un trib cu o functie de conducere nu iti da nici un drept sa improsti cu noroi in stanga si in dreapta. Din ce am citit in acest topic nu cred ca cineva te-a jignit cum ai facut-o tu... E trist ca te dai ceea ce nu esti.
 

DeletedUser

Mr Angel.Black0...diferenta de clasa intre Orinoco flow si tine este atat de evidenta incat orice comentariu este de prisos. Cred ca ar trebui sa tii cont de propriul sfat si sa te abtii de la a posta pe forumul extern. Nu este doar deranjant pentru ceilalti, dar strici si imaginea tribului in numele caruia postezi...nu mai vorbesc de propria imagine.
In cazul tau, tacerea e de aur.
 
Sus