N.W.O (New World Order)

DeletedUser370

Ete hopa si eu....
Pe mine sper sa nu ma intrebati ca de ce m-am bagat :p

Revenind la aceasta discutie extraordinar de captivanta.

@Angel.Black0

Cu tine nu am avut niciodata vrun contact...asa ca despre caracterul tau pot spune putine, deci nu ma bag. Dar ce pot sa-ti spun e un singur lucru: mai ai de invatat pana sa ai DREPTUL sa te lauzi (o spun din pct meu de vedere). Nu stiu de cand joci tu acest joc, dar vreau sa-ti zic o mica poveste.
Acu ceva timp, pe Lumea 1, a luat fiinta un mare trib...TLD. Conducatorul lui, un anonim pe nume Valiusha, cu multa pricepere si indemanare, a reusit sa faca alaturi de alte triburi mari o familie puternica, ce pana acu nu prea a pierdut un razboi (din cate stiu eu, pot fi contrazis...nu asta e esenta). Acest mare jucator a ocupat locul 1, cred ca vreo 3-4 luni, fara sa coboare pe locul 2 nici macar pt 2 secunde. sa nu mai spunem de trib, care si azi e pe locul 1. Este poate unu din cei mai respectati jucatori de pe triburile.ro....insa eu nu l-am auzit vreodata sa se dea mare cu ce a facut el, desi a realizat mult mai multe decat tine. Deci...pentru inceput, fii mai modest.

Cand vine vorba sa jugnesti alti conducatori, mai gandeste-te o data. sa nu ne aducem aminte de planurile tale cu NOA...sa iei jucatori din scitii si din NWO. si mie mi se pare anormal asa ceva, sa vorbesti cu jucatori care deja au trib, sa-i vrajesti sa intre in tribul tau... :D Inainte de a vorbi de altii, uita-te in ograda ta si asigura-te ca esti perfect, cam asa e si in viata.

concluzia mea ar fi smpla...gandeste-te inainte sa scrii ceva.

@Himmler

De unde naiba le scoti ma? ma disperi. de fiecare data sunt pe burta cand iti citesc posturile :D

@Orinocco

Nu te mai baga in discutii de genu, ca nu are sens...stii bine de ce zic :D
 

DeletedUser

@harvy

Familia din lumea 1 s-a destramat.
L.E. Am citit aiurea :)
Ma bag, mi-e drag NWO-ul, dar nu e reciproc, n-au vrut sa ma invite la ei :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@Hary

Am un stoc in frigider... vrei? :D

@Orinoco

Asculta la Harvy... stie el ce stie!, cat despre NWO, poate te invita... dar acum cum sunt atat de mari si de tari, vor sa te rogi mai mult de ei ;)
 

DeletedUser

ronaldo91 n-am niciun comentariu asupra ta... dak tu poti sa iei satele unui membru din trib care te lasase sitter.... esti mai mult decat se poate spune
 

DeletedUser

Prietenii...nici nu imi amintesc de cate ori am vazut, sau auzit...despre acest trib tot felul de lucruri, mai mult sau mai putin bune....era chiar un topic in urma cu ceva timp despre un duel intre NWO&Burn& Scitii....in care se spunea ca avem ultima sansa....din fericire, nu a fost deloc asa, ba dimpotriva....astazi avem o rel excelenta cu BURN....iar Scitii au cerut incheierea razboiului cu noi, pt a se putea reface...acest trib, care era undeva jos in top in decembrie, astazi uimeste in opinia mea si nu numai lumea3...urcand zi de zi in top, atingand chiar si locul 5 in top triburi...de ce?va spun imediat...pt ca eu am pus intotdeauna baza pe caractere, iar tribul meu a ajuns astazi sa fie reprezentat in proportie de 90% numai de caractere,femei si barbati seriosi, oameni de succes nu numai in joc ci si in viata, noi nu ii conducem, noi ii ajutam....cred ca acest jok tinde sa le afecteze tot mai mult personalitatea unora dintre conducatorii triburilor, care nu numai k privesc de sus jucatorii proprii, ci isi permit sa ii si umileasca, sa ii si taxeze pt orice greseala cat de mica, sa le ia dreptul la replica si chiar sa-i inobileze fara discutii indiferent ca a gresit sau nu....acesti conducatorii au inceput sa-si lase viatza condusa de acest joc, sa creada ca personalitatea lor reala si identitatea lor este cea din joc...sunt o multime de jucatori excelenti in lumea3, sunt o multime de oameni inteligenti, oameni maturi....din pacate ca in orice padure exista si uscaturi...care mi-au provocat un sentiment pe care nu vreau sa-l mentionez pt ca as putea fi banat...oamenii care au uitat ca atunci cand au inceput acest joc au facut-o din placere, din bucuria pe care le-o oferea acest joc...astazi...aceleasi persoane, vazandu-se in top100 jucatori...isi permit sa le fure tocmai acea bucurie jucatorilor care se afla la inceputul jocului, uitand sau refuzand sa se puna in postura lor....imi cer scuze ca am fost asa de lung, insa trebuia sa mentionez acest lucru : Jocul Este Exceptional, Iti Ofera Numeroase Oportunitati De Socializare....Dar Are Si O Mare Alta Calitate....Intr-un Final Demasca Personalitatea Ficarui Om Care Se Ascunde In Spatele Playerului!


Have Fun by,
Angel.Black0
_______________________________________________________

A great mind becomes a great fortune
_______________________________________________________

Tribul ala e infiintat de prietenul me :D
Ma directionat catre nubu care conduce academia, dar nubu acela e INACTIV, se vede ca nu citeste mesajul trimis acum... 15 zile :eek::eek:
 

DeletedUser

The trolls are back

1. Madalin, bine te-ai intors, gradina zoo nu era la fel fara tine.

2. Am auzit ca multi din NWO pufnesc in ras cand se vorbeste despre ingerashul buclucash in rol de sef al lor. Cica nici pe departe nu le-ar fi sef :rolleyes:
 

DeletedUser

Angel....doamne cat esty de penibil...nici macar nu am chef sa-ti dau o replica la tot ce ai postat pana acuma...prefer doar sa citesc....la ce litera ai ajuns in DEX??:))))))
 
Sus