n00b vS. ZEI

  • Autor subiect DeletedUser1924
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1924

DiViN sunt la fel ca satele de barbari :)
Dai in ei si nu zic nimic :|


Side 1:
Tribes: n00b
Players:

Side 2:
Tribes: DiViN
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 332
Tabăra 2: 396
Diferență: 64

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 0
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 697,857
Tabăra 2: 572,281
Diferență: 125,576

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64,927
Tabăra 2: 0
Diferență: 64,927

image.php
 

DeletedUser

Cam de aici a inceput totuL ..

PasuL 1: Razboi n00b cu ZEI
PasuL 2: Serenoty. iese din zei si intra in n00b dar pe ceilalti ii baga in DIVIN.
Pasul 3: Serenity isi ataca fostii membrii de trib ...
PasuL 4: Se da bine pe langa toti si primeste drept de conducere..
PasuL 5: E liniste... cateva cerTuri cu SPAM! pe forumu comun dar liniste..
PasuL 6:Serenity cu sutanu si inca 10 [ amaratzi ] ies din n00b si fac [ REBELII ] pentru ca se cearta cu LordLvL
Pasul 7: N00b se cearta cu fata dar.. nu prea fac nimic ca sunt inca multi spioni [ oameni de`ai sus numitei ] in trib.
PasuL 8: Serenity. cu sutanu intra inapoi in n00b
PasuL 9 : Iar se cearta rau de tot. ...
PasuL 10: N00b se dezbina si asa pe k25 si k26 se formeaza - Banda , Great , n00b.


Am scris asta aici pentru ca aici isi are locull ...de la inceputuri [ inca de la razboi ] ... Si cam asta e micul rezumat privind caderea n00b`ilor !
 

DeletedUser

Felicitari n00b. se pare ca se stie invingatorul de pe acum.

//Offtopic:

Dupa o scurta privire asupra profilului si membrilor DiViN am concluzionat ca ei nu sunt nimic din ceea ce a reprezentat DiViN pe l1 si pe l2, condusi de radu21 jigsaw etc.

Deci DiViN e o copie palida:D la ceea ce a reprezentat un mare trib la inceputurile triburile.ro.
 

DeletedUser

sincer sa fim n00b inca e un trib valoros atat timp cand b3st are timp de l9 sunt sigur ca atat el cat si tribul sau o sa faca o figura frumoasa indiferent de adverasar
 

DeletedUser

Cam de aici a inceput totuL ..

PasuL 1: Razboi n00b cu ZEI
PasuL 2: Serenoty. iese din zei si intra in n00b dar pe ceilalti ii baga in DIVIN.
Pasul 3: Serenity isi ataca fostii membrii de trib ...
PasuL 4: Se da bine pe langa toti si primeste drept de conducere..
PasuL 5: E liniste... cateva cerTuri cu SPAM! pe forumu comun dar liniste..
PasuL 6:Serenity cu sutanu si inca 10 [ amaratzi ] ies din n00b si fac [ REBELII ] pentru ca se cearta cu LordLvL
Pasul 7: N00b se cearta cu fata dar.. nu prea fac nimic ca sunt inca multi spioni [ oameni de`ai sus numitei ] in trib.
PasuL 8: Serenity. cu sutanu intra inapoi in n00b
PasuL 9 : Iar se cearta rau de tot. ...
PasuL 10: N00b se dezbina si asa pe k25 si k26 se formeaza - Banda , Great , n00b.

Serenity. intrea iar in N00b ... incepe pasu 11 ..

Stay Toon Folks .. a new episode from " The YOung and the Ressless "
 

DeletedUser

Frumoase cuvinte stiti sa va spuneti.
Cand mai intrati pe forum va rog sa cititi Regulamentul si sa insistati putin pe citirea urmatoarelor puncte :
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser17245

eh.. ce bine ca aici exista moderi :) si pe forumu global . nu ! :)
 

DeletedUser9858

dap pacat ca apar brusc cand nu trebuie
si ai mare dreptate Divin a fost ceva la inceput cand era condus de THE patriot
acum e un trib fara stapan ptr ca toti au fugit in tribul NOOB
wow ce eroi:D:D
 

DeletedUser

dap pacat ca apar brusc cand nu trebuie
si ai mare dreptate Divin a fost ceva la inceput cand era condus de THE patriot
acum e un trib fara stapan ptr ca toti au fugit in tribul NOOB
wow ce eroi:D:D

Gresesti divinul de pe l9 nu se compara nici macar cu cel de pe l3,divinul e un trib puternic,iar acest divin nu este decat o copie:)
 

DeletedUser

Nu are treaba cu cel de pe L1,L2,L3,L4 pt ca majoritatea care erau de acolo au plcat in ldt~da in urma unei fuziuni.In DiViN acum nu sunt decat fostii conducatori care s-au retras de pe L9,putand fi intalniti acum doar pe L4(DEF) si pe L11.
 

DeletedUser

Nu are treaba cu cel de pe L1,L2,L3,L4 pt ca majoritatea care erau de acolo au plcat in ldt~da in urma unei fuziuni.In DiViN acum nu sunt decat fostii conducatori care s-au retras de pe L9,putand fi intalniti acum doar pe L4(DEF) si pe L11.

da, corect. Am facut parte din divinul de pe lumea 1, inainte de a fi in elite si inca mai cunosc ceva nume de pe acolo.

Nu inteleg de ce atatea statistici? :D:D Se stie clar cine castiga :p
 

DeletedUser9858

eu auzisem ca nu din cauza unei fuziuni au plecat
am auzit pe la carciuma din sat ca tremurau prea tare sefii de trib si au toaiato
eroic la inamic ca sa nu isi piarda satele


verificati unde e acum maretul jucator sira si cati care au fost acolo sunt in NOOb
:D:D:D:D

oricum si copia cum a zis cineva mai sus tot erau cu mai mult sange in ei decat ei care sunt acum:D:D:D

foarte amuant cand eroi care cik mor la datorie la primu atac cer invitatie la inamic
:confused::eek:
oare de ce?:confused:
 

DeletedUser9858

si florine am jucat destul pe lumea 3 ca sa zic
divinu nu era mare lucru acolo si nici nu prea a fost scolo o sa gasesti in alte triburi ca LR. si alte mai mari
da uite acu ii lasa dony pe divini in mijocul satelor lui mai ales cand e la paritate cu tribunu si freesoul la numaru de sate
pe lumea 2 si pe 1 mi sa parut ceva ceva dar in rest vorba ta copii
eftine la un leu bucata:D:D:D:D
 

DeletedUser

si florine am jucat destul pe lumea 3 ca sa zic
divinu nu era mare lucru acolo si nici nu prea a fost scolo o sa gasesti in alte triburi ca LR. si alte mai mari
da uite acu ii lasa dony pe divini in mijocul satelor lui mai ales cand e la paritate cu tribunu si freesoul la numaru de sate
pe lumea 2 si pe 1 mi sa parut ceva ceva dar in rest vorba ta copii
eftine la un leu bucata:D:D:D:D

de ce am zis ca nu se compara nici macar cu cel de pe l3,cu cel de pe l3 m-am batut eu personal insa nu miau dovedit nimik iesit din comun,insa estia de pe l9 (cand au fost) au fost mai ceva ca n00bi de pe l3
 

DeletedUser9858

auzi da cei din NOOB am auzit ca sunt haituiti de voi de KN, ML,
deci cam 3 la 1
sunt foarte curios ceo sa iasa
miaramasi si sa nu intre in combinatie si great alta bucatica din noob contra lor:D:D:D:D
 

DeletedUser1924

n00b nu este haituit de nimeni :)
ML au incercat sa ne traga intr-un razboi si au capatat ei unul cu noi ;)
 

DeletedUser

n00b nu este haituit de nimeni :)
ML au incercat sa ne traga intr-un razboi si au capatat ei unul cu noi ;)

=))
B3st, tu esti pe degeaba amice. Razboiul cu voi a fost ca sa va rupeti voi cu ~KN~.
A fost pentru a nu mai fi haituiti ei si de noi, ci doar pentru a le ramane razboiul cu voi, acum sunteti voi contra lor, sa va vad. :D
Voi vedea treptat evolutia voastra "baietzica". Acum ca ei sunt liberi, doar voi impotriva lor sa vad si eu mai aveti aere?
Nu vreau sa pomenesc cererile de sprijin care au survenit dupa ruptura noastra ca aliati ai n00b. ;)
Inca ceva, cand mai spui ceva de -ML- ai grija sa fie cuvinte frumoase, altfel ma voi transforma in cosmarul vietii tale pe L9(pentru ca stiu cat esti de "mojic"). :|
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus