n00b vS. ZEI

  • Autor subiect DeletedUser1924
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1924

Esti prea penibil pentru a te baga in seama.



PS : ML e cel mai slab trib si condus de cel mai mare "nub"...te astept...nightmare :))
 

DeletedUser

=))
B3st, tu esti pe degeaba amice. Razboiul cu voi a fost ca sa va rupeti voi cu ~KN~.
A fost pentru a nu mai fi haituiti ei si de noi, ci doar pentru a le ramane razboiul cu voi, acum sunteti voi contra lor, sa va vad. :D
Voi vedea treptat evolutia voastra "baietzica". Acum ca ei sunt liberi, doar voi impotriva lor sa vad si eu mai aveti aere?
Nu vreau sa pomenesc cererile de sprijin care au survenit dupa ruptura noastra ca aliati ai n00b. ;)
Inca ceva, cand mai spui ceva de -ML- ai grija sa fie cuvinte frumoase, altfel ma voi transforma in cosmarul vietii tale pe L9(pentru ca stiu cat esti de "mojic"). :|

Pffff....beibi, vad ca ai o obsesie pe tema asta. O sa incerc sa nu ii indatorez pe cei din ~KN~ cu prea multe complimente, asa ca va trebui sa te multumesti cu un strop de statistica ~KN~ vs n00b.

Side 1:
Tribes: ~KN~
Players:

Side 2:
Tribes: n00b
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 9,953
Tabăra 2: 2,924
Diferență: 7,029

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56
Tabăra 2: 162
Diferență: 106

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 33,325,087
Tabăra 2: 13,898,836
Diferență: 19,426,251

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 387,843
Tabăra 2: 1,002,758
Diferență: 614,915

image.php



Deci, subliniez din nou ce ti-am spus si la conferinta. n00b nu considera ~KN~ a fi vreo amenintare. Iar statisticile demonstreaza asta. Asa ca te rog sa ne scuzi, suntem un pic ocupati sa ne dam aere ca ii facem pilaf.:D

Oooops! Am spus ceva nepotrivit? Ce? ~KN~ va face -ML-ul tocana?:eek: Nu cred! Nu pot sa cred pana nu vad!

Side 1:
Tribes: ~KN~
Players:

Side 2:
Tribes: -ML-
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 9,953
Tabăra 2: 5,932
Diferență: 4,021

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 309
Tabăra 2: 183
Diferență: 126

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 33,325,087
Tabăra 2: 25,198,465
Diferență: 8,126,622

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,751,413
Tabăra 2: 956,537
Diferență: 794,876

image.php


Ehhh...cu asa statistici rusinoase asa e, oricine ar exalta dusmanul chiar impotriva fostilor aliati. I-ar spune "sho pe ei!" ... cu o completare necesara "sho pe ei asa cum ati fost sho pe noi!":rolleyes:

Cereri de sprijin...astept si eu niste dovezi, daca se poate. Nu de alta, dar intamplator eu sunt generalul de aparare al n00b si nu sufar de amnezie catusi de putin. Altminteri, o sa intelegem cu totii ca ati latrat niste acuzatii in vant ca sa va demonstrati taria in botic (daca tot cea in statistici va lipseste):p Cat despre "mojicie" ...ramane sa reluam comparatia cand si b3sT al nostru se apuca sa santajeze aliatii cu razboiul. Deocamdata, e 1-0 pentru b3sT.:)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~KN~
Players:

Side 2:
Tribes: Great
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,062
Tabăra 2: 501
Diferență: 2,561

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 78
Diferență: 51

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,624,750
Tabăra 2: 3,306,445
Diferență: 12,318,305

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 227,671
Tabăra 2: 559,141
Diferență: 331,470

image.php


eu auzisem ca nu din cauza unei fuziuni au plecat
am auzit pe la carciuma din sat ca tremurau prea tare sefii de trib si au toaiato
eroic la inamic ca sa nu isi piarda satele


verificati unde e acum maretul jucator sira si cati care au fost acolo sunt in NOOb
:D:D:D:D

oricum si copia cum a zis cineva mai sus tot erau cu mai mult sange in ei decat ei care sunt acum:D:D:D

foarte amuant cand eroi care cik mor la datorie la primu atac cer invitatie la inamic
:confused::eek:
oare de ce?:confused:

Spre surprinderea ta unde a plecat sira tot razboi exista cu KN ;)

B3st de ce am vaga senzatie ca GREAT se va alatura din nou tribului n00b?


asta nu se va intampla ...daca vrei sa stii tribul GREAT nu mai are nici macar PNA cu n00b din contra chiar deja s-a ajuns la atacuri :) ...stiti cum e ** ata ete :))
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: n00b
Players:

Side 2:
Tribes: Great
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,940
Tabăra 2: 583
Diferență: 2,357

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 31
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 14,000,933
Tabăra 2: 3,744,035
Diferență: 10,256,898

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 124,961
Tabăra 2: 238,571
Diferență: 113,610

image.php


scuze de dublu post dar nu mai aveam loc de inca o imagine :)
 

DeletedUser

Pffff....beibi, vad ca ai o obsesie pe tema asta. O sa incerc sa nu ii indatorez pe cei din ~KN~ cu prea multe complimente, asa ca va trebui sa te multumesti cu un strop de statistica ~KN~ vs n00b.
Cereri de sprijin...astept si eu niste dovezi, daca se poate. Nu de alta, dar intamplator eu sunt generalul de aparare al n00b si nu sufar de amnezie catusi de putin. Altminteri, o sa intelegem cu totii ca ati latrat niste acuzatii in vant ca sa va demonstrati taria in botic (daca tot cea in statistici va lipseste):p Cat despre "mojicie" ...ramane sa reluam comparatia cand si b3sT al nostru se apuca sa santajeze aliatii cu razboiul. Deocamdata, e 1-0 pentru b3sT.:)

1. Cererile de suport si atacurile false cerute noua, nu le voi afisa pentru ca nu-mi sta in fire sa plimb informatii. Spre deosebire de... altcineva. :d
2. B3sT tot mojic a ramas, evident, lui nu ai ce sa-i ceri. Pana nu e fudul, nu e... destul.(ramane ignorat, nicio problema)
3. Cainii "latra", caravana trece...
4. Timpul le rezolva pe toate.
5. Ramaneti in k15-25, ajung macelarii si acolo, stati linistiti. :)
6. Pe viitor incearca sa fii cat mai scurta... ocupi spatiu imens, restrange-te te rog.:)
7. In k36 nici nu a fost nevoie de atac si aproape tot ce a fost n00b s-a dizolvat.(concediati evident pentru a nu figura ca pierderi in statistitici. Nicio problema, pentru mine nu conteaza statistica ci harta.) =))
8. b3sT, nu uit - nu iert - vei plati.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Draga jagas,

Pana acum nu am avut placerea, deci nu stiu cui ma indatorez. Insa am sa raspund: Mare parte din ce ai postat acolo la n00b vs Great sunt innobilari interne fiindca Printul din Nord preia conturile lui diavolo939 si sergynho. Noi nu am preluat nimic si am luat, in virtutea neutralitatii actuale, ce se vede. Ca sa nu mai spun ca neutralitatea a fost votata de n00b si e initiativa n00b. Sper ca ai capacitatea intelectuala necesara sa intelegi asta:rolleyes:

Draga nervozila,

Politicile interne ale n00b raman la latitudinea conducerii n00b. Desi apreciem nespus initiativa dumneavoastra, preferam sa nu mai spunem:p Siii....crezi ca ai putea sa-ti pastrezi problemele personale cu b3sT pentru momentul cand va veti intersecta pe harta?:confused:
 

DeletedUser

lasal serenety sa viseze pe omul asta,cand va ajunge langa B3st va dat delete acount....

Si da pt Ml cred ca ar fii bine sa aveti ciocu mai mic sar pitea sa fim vecini pe harta!
 

DeletedUser

Florinel the lord of war, voi mai aveti acces la forumul global propus de SPAM!, nu-i asa?
 

DeletedUser

da mai avem acces,insa cu decesul unchiului mei azi e o saptamana decand nu am mai citit forumul
 

DeletedUser

lasal serenety sa viseze pe omul asta,cand va ajunge langa B3st va dat delete acount....

Si da pt Ml cred ca ar fii bine sa aveti ciocu mai mic sar pitea sa fim vecini pe harta!
Nu pretind un limbaj placut din partea ta, prevad un caracter lipsit de maniere. Dar daca insisti, eu cobor oricand la badaranismul tau.
In plus, cand voi ajunge langa B3st, voi ajunge cu 10 sate odata. Vom vedea, sau veti vedea. :)
Insa tu, te rog frumos, abtine-te baiete si nu-ti mai da aere... risti sa cazi in dizgratie. ;)

Pi eS: Daca persisti in greselile ortografice si de gramatica, imi accentuezi si mai mult parerea "formidabila" despre tine.
N-ai vrea sa stii "ce ciuda de elefant" voi avea daca veti deveni vecini cu noi pe harta. Concret, ma doare-n cot. Ati prins elan si voi??
Copilu`, primesc zeci de mesaje zilnice gen: "Cine mai e cu bulina galbena, ca nu am ce sa nobilez?"
Abtine-te, te rugam... si asa lumea te priveste ca pe un avocatul popo(r)ului...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nervozilla fac pariu ca din toti aia pe are iai aparat tu nu ai primit un atac la secunda sau nu ai primit 2 fakuri, asa ca ciocu mic si joc de glezne, cand prinzi unu care stie sa atace, sa vedem ce faci cand ai 2000 de atacuri de la un player...atunci poti sa te dai si tu mare ca stii sa te aperi
 

DeletedUser3627

nervozilla fac pariu ca din toti aia pe are iai aparat tu nu ai primit un atac la secunda sau nu ai primit 2 fakuri, asa ca ciocu mic si joc de glezne, cand prinzi unu care stie sa atace, sa vedem ce faci cand ai 2000 de atacuri de la un player...atunci poti sa te dai si tu mare ca stii sa te aperi

2000 atacuri de la un user ? campiile patriei sunt frumoase dar totusi sa nu lasam mintea sa zburde . Asta inseamna minim 10 sate doar in fake-uri eficiente cu berbec . Nu vad vreun jucator la ora actuala care sa faca asta . La 100 sate cate sunt disponibile pe alocuri ar insemna sa atace cu tot si cu 20 fake de sat , adica 2000 populatie in fake de la fiecare sat , ala nu e un jucator prea bun .
 

DeletedUser1924

1. Cererile de suport si atacurile false cerute noua, nu le voi afisa pentru ca nu-mi sta in fire sa plimb informatii. Spre deosebire de... altcineva. :d
2. B3sT tot mojic a ramas, evident, lui nu ai ce sa-i ceri. Pana nu e fudul, nu e... destul.(ramane ignorat, nicio problema)
3. Cainii "latra", caravana trece...
4. Timpul le rezolva pe toate.
5. Ramaneti in k15-25, ajung macelarii si acolo, stati linistiti. :)
6. Pe viitor incearca sa fii cat mai scurta... ocupi spatiu imens, restrange-te te rog.:)
7. In k36 nici nu a fost nevoie de atac si aproape tot ce a fost n00b s-a dizolvat.(concediati evident pentru a nu figura ca pierderi in statistitici. Nicio problema, pentru mine nu conteaza statistica ci harta.) =))
8. b3sT, nu uit - nu iert - vei plati.

Esti prea penibil pentru a te baga in seama.



PS : ML e cel mai slab trib si condus de cel mai mare "nub"...te astept...nightmare :))

Vorba multa si fapte putine.Te astept cu cele 10 sate langa mine.
PS : Am 90% atac dar cu tine fac dodge cu topoare :)
 

DeletedUser

Vorba multa si fapte putine.Te astept cu cele 10 sate langa mine.
PS : Am 90% atac dar cu tine fac dodge cu topoare :)

mai b3st nervozila nu stie ce e ala dodge iti spun eu bagi trupe in sat la al 2 sau al 3 lea nobil:)))

Cred ca la cat de bun e asta ii poti face dodge si cu berbeci:)))
 

DeletedUser

Vorba multă sărăcia omului.
Apropo Florinel, vrei să vezi puţină comedie?

Uite-aci:

florinel the lord of war
Puncte: 522.788
Rang: 271
Inamici învinşi: 324.909 (4947.)

Iar acum, o fostă jucătoare SPAM, care a revenit şi a început să joace cu vreo 2 luni în urmă:

Ankutsa
Puncte: 21.375
Rang: 10186
Inamici învinşi: 261.689 (5859.)

Eu zic că tipa te ia la inamici învinşi în 2 săptămâni, şi asta doar cu 3 sate.
Tu câte ai? 53 cumva? Trupe faci sau baţi doar taleri? Şi încă mai apuci să vorbeşti în neştiinţă de cauză.
 

DeletedUser

nervozilla fac pariu ca din toti aia pe are iai aparat tu nu ai primit un atac la secunda sau nu ai primit 2 fakuri, asa ca ciocu mic si joc de glezne, cand prinzi unu care stie sa atace, sa vedem ce faci cand ai 2000 de atacuri de la un player...atunci poti sa te dai si tu mare ca stii sa te aperi

=))
Vezi rang inamici invinsi(aparator), profilul jucatorului LukeBold - atacat chiar de maestrii fake-urilor [M~K]; Picasopicture(granita cu ~KN~);... as putea lasa aici cel putin 20 conturi unde am fost atat aparator cat si agresor. Adica, mergi pe bara. ;)
Cu mici exceptii, toate au devenit "conturi limitate", deci aparate cel putin 60 zile. Mentiune: atata timp cat am jucat acolo, nu s-au pierdut sate. Ulterior cedate in proportie de 70-80%. :)
Inca ceva... vezi pe 4-5 jucatori de la voi vin cate 5-6 fake-uri din acelasi sat de la jucatori diferiti din ML, ghiciti satul unde ajunge atacul real =))
Offf, detest cand trebuie sa pun cu botul pe labe pe cate "unul".
Esti cumva nervos pentru pierderile suferite la focus11? :D

Vorba multa si fapte putine.Te astept cu cele 10 sate langa mine.
PS : Am 90% atac dar cu tine fac dodge cu topoare :)
Atentie mare sa nu care cumva sa faci dodge la fake-urile cu nobili, iar la trenurile reale sa lasi satele goale. Tine minte asta. :)
b3sT... am glumit, cum sa apar brusc acolo langa tine, esti intr-o mare albastra. Dar vad ca te-am pus pe ganduri deja... :)

florinel the lord of war - tu joci triburile sau... caci pana mai ieri-alaltaieri nu te-am vazut pe nicaieri? :D
Jade =)))
Sa mor de fericire, s-a inmuiat... de rusinicaaaa =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vorba multă sărăcia omului.
Apropo Florinel, vrei să vezi puţină comedie?

Uite-aci:

florinel the lord of war
Puncte: 522.788
Rang: 271
Inamici învinşi: 324.909 (4947.)

Iar acum, o fostă jucătoare SPAM, care a revenit şi a început să joace cu vreo 2 luni în urmă:

Ankutsa
Puncte: 21.375
Rang: 10186
Inamici învinşi: 261.689 (5859.)

Eu zic că tipa te ia la inamici învinşi în 2 săptămâni, şi asta doar cu 3 sate.
Tu câte ai? 53 cumva? Trupe faci sau baţi doar taleri? Şi încă mai apuci să vorbeşti în neştiinţă de cauză.

Ce sa fac mah charli eu am moral mci pe estea din jur cand atac un sat ful imi omor trupe insa lor nu le omor inca,insa ai sa vezi ca cu timnpul am sa cresc..
Jucatorul din spam a mai jucat ianinte?EU nu am fost ataca pana acum decat de un jucator!
 

DeletedUser3627

Vorba multă sărăcia omului.
Apropo Florinel, vrei să vezi puţină comedie?

Uite-aci:

florinel the lord of war
Puncte: 522.788
Rang: 271
Inamici învinşi: 324.909 (4947.)

Iar acum, o fostă jucătoare SPAM, care a revenit şi a început să joace cu vreo 2 luni în urmă:

Ankutsa
Puncte: 21.375
Rang: 10186
Inamici învinşi: 261.689 (5859.)

Eu zic că tipa te ia la inamici învinşi în 2 săptămâni, şi asta doar cu 3 sate.
Tu câte ai? 53 cumva? Trupe faci sau baţi doar taleri? Şi încă mai apuci să vorbeşti în neştiinţă de cauză.

Nu este relevant punctajul , are sate putine , punctajul e facut in defensiva , s-a bagat ceva defensiva in sate , ajutata de moral a facut cateva puncte .
acolo sunt vreo 3-4 sate de atac oprite pe ziduri , nimic spectaculos , asta insa nu scuza cu nimic punctajul altora .
 

DeletedUser

Moral mic = Scuză EXTREM de ieftină din partea ta.

flor.jpg


Te recunoşti? Cu roşu eşti tu, cu alb sunt cei din RDT. Iar împotriva celor din RDT nu prea ai cum să ai moral mic. Aşa că, du-te şi vinde gogoşi pe la alte cofetării.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus