=nbz= vs Burn+Hellz

  • Autor subiect DeletedUser14376
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14376

Sa incepem cu o harta actuala a celor 3 triburi:

image.php


Iar acum o statistica:

Side 1:
Tribes: =nBz=
Players:

Side 2:
Tribes: BURN HellZ
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 411
Tabăra 2: 648
Diferență: 237

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 9
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,318,815
Tabăra 2: 5,151,910
Diferență: 1,833,095

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 343,983
Tabăra 2: 91,361
Diferență: 252,622

image.php



Argumente pro/contra legate doar de acest razboi,
 

DeletedUser

14 cuceriri numai pe crashooo...ne-ati copt-o acolo... iulian(7 pierderi) /mihaigaby(7 pierderi) ...ce sa facem nu ne-am asteptat la asta! Defapt cei din zona aceea ca eu stau prevazator mereu, dupa ce am observat ca vorbiti cu membrii din BURN sa ii recrutati! Nu se mai stie de unde sare iepurele si ma ataca! Totusi nu a fost ceva fair.. ;) razboi fair play e in zona celor 4 k-uri !

Side 1:
Tribes:
Players: crashooo

Side 2:
Tribes: BURN
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 160
Diferență: 144

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 0
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 162,688
Tabăra 2: 1,373,620
Diferență: 1,210,932

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 141,698
Tabăra 2: 0
Diferență: 141,698

image.php
 

DeletedUser14376

ma asteptam la tine...:D

nu a zis nimeni ca nu e adevarat.....dar de la 14 la 34 mai sunt cateva fata de 9...asa e..?:D

cat despre copt....face parte din razboi...., depinde cum folosesti arma..:p
 

DeletedUser

pune satele lu pytar23 si ale lu sokar
scoru e mai mult mare , dar deh ati manipulat si voi statisticile


o sa mai aveti parte de multe surprize de genul crashooo



in ceea ce priveste recrutarile , nu am vorbit decat cu casteliano , am auzit ca nu are sprjin si vrea sa plece ... restu e cancan :))

momentan nu primesc pe nimeni din BURN !!!


voi recruta de la voi , dar nu acum , am foarte multe cereri , dar sunt jucatori aflati in mijlocu tribului
 

DeletedUser

Oricum voi jucati mai murdar asa.. :)) ...recunosc sunteti mai buni! Exista cateva divergente acolo in zona de conflict(nu spun mai multe ca nu vreau sa avem "scurgeri" // singura pe care vi-o pot confirma este cea dintre mine si princex...care nu va avea niciun suport din partea mea! Poate doar daca imi da careva o bere... desi la cat ma injurat el pe mine ar trebui sa primesc o naveta!) Ce sa zic in ultimile 48/72 de ore ati avut sansa/bafta noroc(cum vreti voi sa spuneti[chiar stiinta daca vreti asa]) sper sa remediem lucrurile! ;) ... *nu mai stiu in ce zona sa vin sa ma intalnesc cu mai multi membrii nBz! :) Am fugit spre granita cu k54 sa ma intalnesc cu voi... peurma am urcat in k45 sa dau iar de voi! nimic, nu mai stiu in ce directie o luati... ce sa fac va astept! :)
 

DeletedUser

Oricum voi jucati mai murdar asa.. :)) ...recunosc sunteti mai buni! Exista cateva divergente acolo in zona de conflict(nu spun mai multe ca nu vreau sa avem "scurgeri" // singura pe care vi-o pot confirma este cea dintre mine si princex...care nu va avea niciun suport din partea mea! Poate doar daca imi da careva o bere... desi la cat ma injurat el pe mine ar trebui sa primesc o naveta!) Ce sa zic in ultimile 48/72 de ore ati avut sansa/bafta noroc(cum vreti voi sa spuneti[chiar stiinta daca vreti asa]) sper sa remediem lucrurile! ;) ... *nu mai stiu in ce zona sa vin sa ma intalnesc cu mai multi membrii nBz! :) Am fugit spre granita cu k54 sa ma intalnesc cu voi... peurma am urcat in k45 sa dau iar de voi! nimic, nu mai stiu in ce directie o luati... ce sa fac va astept! :)


ati dat foarte multe atacuri pe noi si ati luat un singur sat , pana la urma , nu e vorba de noroc , ci de spirit de echipa
voi aveti jucatori buni , foarte multi si ofensivi , dar multi sunt mercenari , noi ne bazam pe defensiva , pe forta grupului si pe diplomatie
uitate pe harta venim din toate partile , nu e nimic intamplator , totu a fost stabilit din timp
vedem ce va fi !!!
sa castige cel mai bun trib :D


succes hiotikiri !!!
 

DeletedUser

sa castige cel mai bun trib :D


succes hiotikiri !!!

Uofff.....un replay pe placul meu... impartialitatea afisata desi in gandul nostru este altceva! Acest gen de replay vine ca model pentru cei care vor posta(indiferent unde) sa se gandeasca ca aici este un forum unde vorbim ca oamenii pe cand jocul este facut sa jucam cum ne taie pe fiecare capul !

Am inteles ca v-ati certat si ca acum asteapta sa va intalniti si sa va bateti! nui asa? :))
 

DeletedUser4533

ce familiar imi sune cuvintele astea plagiate...doamne
succes acolo sus tuturor :)
 

DeletedUser5712

Felicitari =nBz=, am avut si mai am niste prieteni la voi si stiu ce munca depuneti.
..pacat ca au renuntat unii jucatori si buni prieteni de ai mei...succes in continuare..
 

DeletedUser17105

felicitari Castillo din lumea 25
Ai reusit sa te bagi in seama ca chiloti in ...
nasol ca au renuntat bunii tai prieteni,insa am o intrebare

Tu esti ipocrit?
Nu vezi ca nu ai nici o legatura cu acest topic
Sa ma scuze moderatori,dar nu mai rezistam

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20103

:D

Buna Sefu a spus:
Casteliano în data de 12.02. la ora 22:52
De ce esti asa de suparat pe mine?
Te-am deranjat cu ceva?

th9one în data de 12.02. la ora 23:40
nu:)pai cine ti-a zis k sunt suparat pe tine?..:)

Casteliano în data de 12.02. la ora 23:44
Da vii prea hotarat

th9one în data de 12.02. la ora 23:46
presupun k te referi la atacuri?:))da..din pacate ai 18k in sat in mom asta..sa vedem *** o sa te ajute colegii din zona cu sprijin;)
pesonal..cred k nu ;))

Casteliano în data de 12.02. la ora 23:47
Te gandesti tu asa ca nu ma ajuta nimeni :D
Chiar unu nu vrea sa trimita sprijin ;))

th9one în data de 13.02. la ora 00:31
asa..sa inteleg k esti de necucerit?:))

Casteliano în data de 13.02. la ora 06:42
Mda...era pusa in vizor si chestia asta...dar nu ma bag...ti-am mai zis ca nu ma intereseaza decat jocul meu
Am ajuns sa cred ca Profetul este bolnav
Sa duci 9 razboaie nu este atat de usor si sa mai faci si comentarii

th9one în data de 13.02. la ora 06:44
da..:))
vrei sa-ti trimit apoartele cu satele lui?:)
poate o sa interesezr pe cineva:D

Casteliano în data de 13.02. la ora 06:46
Crede-ma ca nu vreau sa vad nik ce are asta pe sate...sa fie sanatos daca este fraier si nu stie sa se organizeze

th9one în data de 13.02. la ora 06:47
:))
pai da..dar *** din freseala il ataca vreunul..cere sprijin si va sparge voua apararea:)))

Casteliano în data de 13.02. la ora 06:49
Soarta...ce sa-i faci...nus ce sa zic...noi stam in dubii este prea mult ce vrea sa faca Profetul...9 razboaie...

th9one în data de 13.02. la ora 06:52
eu **** ce sa-ti spun tie:)
l-am auzit pe zammolxe..k nu prea e treaba pe roze in burn..u faci ce vrei:);)

Casteliano în data de 13.02. la ora 06:54
Pe Zamolxe il stiu am jucat cu el nu mai stiu in ce lume :D...si pe multi altii cu care am jucat in L5 ;))...eram sefa lor de trib ;)...pana m-a jignit unul si am renuntat la joc...din cauza unor tradari :(
 

DeletedUser

eu cand v-am zis ca sunteti o gluma proasta , m-ati luat la misto



Toata harta rade de voi :))

Sunteti niste oameni in conducerea BURN de nota 10 (ironie) , daca era in oricare alt trib de pe aceasta lume , era data la innobilat si cucerita ,insa pe voi doar punctele va intereseaza si de aia o sa pierdeti razboiul .


pacat de voi :)))

puncte aveti , minte si onoare nu prea aveti !!!
 

DeletedUser

Ma sincer bate vantul rau afara... de mie lene sa ies sa fumez o tigre... cred ca sta sa ninga sau mai rau sa vina furtuna si beau un ceai cald ca ma doare rau gatul la tine cum e?
 

DeletedUser

Am pierdut si eu un sat.. :((( ... mi la luat crashooo.... dar ce bine a fost in seara aia cand mi la luat!(m-am simtit super) ... sper ca si la urmatoarele sate pe care mi le ia sa ma simt la fel! :) ... pfoaa... inca 82 de seri de bautura! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus