=nbz= vs Burn+Hellz

  • Autor subiect DeletedUser14376
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vad ca ati inceput sa dati bir cu fugitii .


Sa va fie clar : toti jucatorii care au facut parte din BURN la inceputu razboiului cu =nbz= sunt considerati in continuare dusmani de catre noi , indiferent de tribu din care fac parte .(exceptie BW si academiile acestora )
 

DeletedUser15860

si cei care s-au dus la voi...ai uitat sa specifici..sau ii atacati si pe ei:D nu-mi spune ca i-ati luat pt interne :rolleyes:.
 

DeletedUser

si cei care s-au dus la voi...ai uitat sa specifici..sau ii atacati si pe ei:D nu-mi spune ca i-ati luat pt interne :rolleyes:.



da am uitat , voi pana acum nu ati recrutat nici un jucator de la nici un trib dusman :))


excesiv sunt peste 20 care urla dupa invitatii si jucatorii mari , nu purici ca tine pe harta :))
am selectat si eu ce era mai bun , doar nu era sa iau toate bananele de la voi :))
 

DeletedUser15860

eu n-am nimic de spus in trib si nici pe harta..sunt un purice asa cum zici tu. dar mai pe la inceputu razboiului te bateai cu pumnu in piept ca nu iei oameni din BURN desi poti...eu acum am vrut doar sa arat ca nu e asa si stiam de atunci ca veti recruta de la noi...si acum ai omis intentionat sa spui ca ati recrutat din BURN sunt sigur...dar sperai sa nu sesizeze nimeni...oricum de cei care pleca din trib la greu nu imi pasa nici cat negru sub unghie....Casteliano si MihaiVoievod n-au pierdut nici macar un sat in favoarea voastra dar au plecat cand au vazut ca se strange latzu...altii au pierdut mai mult de jumate si au preferat sa dea delete account decat sa ne paraseasca, tot repectu pentru ei ( se stie cine)...
 

DeletedUser

Si eu sebica ce sunt? Banana sau mandarinele?

@ excesiv: Asta i-am zis si eu lu sebica acum vreo 2 sapt! Daca ia de la noi jucatori razboiul nu mai e fair, iar victoria lor(ca deja este o victorie cat de cat maricica) va fi pusa sub un semn al exclamarii! Vezi tu...exemplu daca mai pleaca Lovekryss/sarpele si yuris in nBz/BW ...eu voi fi automat nevoit sa plec! De ce? Ca sa imi gasesc si eu scuza gen mihai si peracasian, "am prieteni in nBz"(desi cunosc bine decat pe bondy si mai sunt cativa cu care vorbesc si sunt cat de cat oameni[xerex/rook/bogdantd/poate si sebica.. ]). Pentru ca voi fi izolat! Dar doamna Casteliano daca tot a fugit in nBz...trebuia sa renunte la satele de la Fulgeras si cel putin o sapt /doua sa stea linistita si sa vada BURN-ul neutru! Dar asa e cu foamea asta dupa puncte!
 

DeletedUser

=nbz= :
Schimbări de trib: 238


BURN :
Schimbări de trib: 413


eu aici nu va inteleg pe voi ... cum va permiteti voi sa vorbiti de recrutari ?

explicati-mi si mie

cand ati recrutat si innobilat intern cu sutele pana acum ?


in ceea ce-l priveste pe excesiv isi merita batjocora , prea a fost arogant pe forum si peste tot impreuna cu altii membrii BURN

cat despre faza cu "bananele" :))
voi v-ati zis asa , nu eu :))
 

DeletedUser

Si eu sebica ce sunt? Banana sau mandarinele?

@ excesiv: Asta i-am zis si eu lu sebica acum vreo 2 sapt! Daca ia de la noi jucatori razboiul nu mai e fair, iar victoria lor(ca deja este o victorie cat de cat maricica) va fi pusa sub un semn al exclamarii! Vezi tu...exemplu daca mai pleaca Lovekryss/sarpele si yuris in nBz/BW ...eu voi fi automat nevoit sa plec! De ce? Ca sa imi gasesc si eu scuza gen mihai si peracasian, "am prieteni in nBz"(desi cunosc bine decat pe bondy si mai sunt cativa cu care vorbesc si sunt cat de cat oameni[xerex/rook/bogdantd/poate si sebica.. ]). Pentru ca voi fi izolat! Dar doamna Casteliano daca tot a fugit in nBz...trebuia sa renunte la satele de la Fulgeras si cel putin o sapt /doua sa stea linistita si sa vada BURN-ul neutru! Dar asa e cu foamea asta dupa puncte!

stai linistit ca eu nu plec in nbz nici de ca asa vreau eu nici cu satele la ei in trib, incep deja sa ma enervez de situatie, ieri am luat deja 2 sate de la mareata casteliano si nu ma opresc pana nu mai are nimic prin zona verde (albastra)

au iesit multi noobi care se credeau in burn "miezul" si acum in nbz au ajuns sa atace si cu apararea ca sa isi recupereze satele (http://ro8.triburile.ro/public_report/247dd59d6527aea59f98ecae640a30fa

sunt de acord ca nbz are jucatori buni care se ajuta dar daca ar fi sa facem "1 vs 1" cu sate full de o parte si de alta nu ar lua nbz mai mult de 50 de sate in tot razboiul, si nu uitati ca burn are razboi in toate partile (mai putin nord care nu stiu cat va mai fi asa), in rest.. sunt de acord ca nu au fost facute inspirat razboaiele dar totusi sunt razboaie

P.S. casteliano fara sprijin nu stie sa joace, cum lua sat dadea circulara dupa sprijin, nu stiu daca baga sprijin de la ea, acum se vede cat de bine ne e fara ea si ce "valoare" are
 

DeletedUser14376

:)))=))))

bai da zoro mai esti tu .....:))):))))

pai mai tine de satele alea...ca le iau eu acolo si ne batem apoi......

auzi la el......si 1vs1 va facem si ca trib si dute tu pe L10 si ai grija de marele Burn de acolo..care are cam aceasi soarta ca si aici...

circul lumii 10:)))=))))
 

DeletedUser

nu ma mai ocup de mult de l10 pt ca nu mai am timp, nici de 8 nu prea am timp sa imi ocup sabia

voua vi se pare corect 2 vs 9? si tot am rezistat mult
 

DeletedUser14376

nu ma mai ocup de mult de l10 pt ca nu mai am timp, nici de 8 nu prea am timp sa imi ocup sabia

voua vi se pare corect 2 vs 9? si tot am rezistat mult

:)):)))...iar o dam in prosteala aici...???

pai ce imi spui mie asta mah..??

nu ai conducator de trib ce a facut el sa fie asa..??

da-i lui in cap nu mie ca ai tu 9 razboiae....ca voi sunteti zoro toti sa va bateti si in stanga si in dreapta....si plus de asta nimeni nu suporta tribul burn cred ca si de aia sunteti voi in atatea razboiae..:)):)))

si brusc vorba: nu mai am timp...nici de L8 vad ca nu mai ai timp....pai de ce mai....??ca nu mai e burn pe locul1?
 

DeletedUser

pe l10 singurele triburi bune sunt immo si noobs, si chiar nu am timp, pentru ca acolo am cam tinut tribul singur, fara ajutor si m-am saturat, am lasat pe altcineva sa faca ce vrea, chiar daca au aparut rezerarile pe forum, circularele de sprijin, eu nu ma mai ocup, inainte care cerea sprijin prin circulara concediam fara drept de apel, acum deja am aparut voturi prin trib, in fine, nu ma mai intereseaza, au iesit multi pt ca am renuntat ceea ce da dovada ca nu eram un ff mare noob dar in fine

de la voi s-au cam lasat cativa.... daca nu ar fi sebica cu papagalu` sa recruteze s-ar duce noobs
 

DeletedUser14376

noobs e pe L10

aici e NoobZ....seby isi face treaba foarte bine ca si conducator..;)

si stai linistit ca are solutii pentru toate
 

DeletedUser

Prophettul astăzi la ora 19:46
Stimati colegi, pentru ca, in cadrul tribului [ally]=nbz=[/ally] s-au produs schimbari la nivelul conducerii, tribul fiind acum condus de o persoana cu care am colaborat foarte bine pe Lumea 6, intre noi existand un respect reciproc, din aceasta seara incepand cu orele 0:00 va intra in vigoare un pact de neagresiune. Va rog sa respectati aceasta noua intelegere, cred ca e spre binele ambelor parti.


Multumesc.


SA mor eu! :( De ce tocmai acum cand ma refaceam? :( ... Cine este noul conducator ?
 

DeletedUser

Mai sunt 13 minute! :)) ...stiu inca am rapoarte in care primesc ca sprijinul este atacat!...la televizor...a pierdut 3 sate...dar fara mine si inca 2 care am trimis tot... nu cred ca rezista! :) Oricum pana acum cei mai buni adversari voi sunteti! Strategia magnifica in urma acestui razboi. Cei doi prieteni ai mei crashooo si bogdantd. Chiar nu ma asteptam! Doamna casteliano tot respectul ,fuga si injoseala dumneavoastra si disperarea dupa puncte ne-a adus noua pacea! ;) HL/BW here we come! :) (doar daca nu facem si cu acestia ceva! :)) )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus