=nbz= vs Burn+Hellz

  • Autor subiect DeletedUser14376
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

RAule :p:mad: .. 11-20-40-toate.. :) Mai putin conteaza! Da xerex..e altfel la 9 razboaie..si altceva...cat voi atacati unii care au 9 razboaie si altii in partea opusa de doar 7-8 miliaone, care si aia erau secati de razboiul cu ally!
 

DeletedUser14376

trist dar adevarat.....:|

Tv1000 astăzi la ora 02:07
voi stiti ca a intrat in vigoare un PNA incepand cu 12 noaptea?

dongeolgau astăzi la ora 02:13
:))=)))

asa si....???

eu de cand te atac mah...

inca eram dusmani....

dute si te culca...

Tv1000 astăzi la ora 02:13
dupa ora 12 nu se mai trimit atacuri
nu stiai asta?

dongeolgau astăzi la ora 02:14
:)):)))

esti culmea omule...si ce vrei sa fac sa stric 20 si de atacuri asa aiurea nu...

Tv1000 astăzi la ora 02:15
pai eu am incetat atacurile asupra jucatorilor de la voi ca de altfel si ceilalti jucatori de la mine din trib

dongeolgau astăzi la ora 02:17
bai omule...esti noob.....atacurile mele sunt de pe vremea cand eram dusmani...

am spart deja 7 fuluri in tine...mai sparg vreo 10...si sa nu trimit nobili sa iau satul..

pai trebuie sa fiu tampit

am stat 2 saptamani sa fac satele..5 zile fara sa iau sat..si acum tu vi cu aberatiile astea.....

culca-te!!

Tv1000 astăzi la ora 02:17
ok
satul o sa fie gol atunci dar voi cere despagubiri

dongeolgau astăzi la ora 02:18
ce despagubiri ceri mah....???

sincer nu inteleg cum de ai un milion de puncte ca vad ca esti praf

Tv1000 astăzi la ora 02:19
:))

Tv1000 astăzi la ora 02:19
ok
asa cum am spus
satul o sa fie gol


jucator de peste un milion de puncte....:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

RAule :p:mad: .. 11-20-40-toate.. :) Mai putin conteaza! Da xerex..e altfel la 9 razboaie..si altceva...cat voi atacati unii care au 9 razboaie si altii in partea opusa de doar 7-8 miliaone, care si aia erau secati de razboiul cu ally!

Asa este, dar am sa ma repet, avem o diplomatie facuta cu cap.
Numai voi sunteti de "vina" ca aveti sau ati avut 9 razboaie.:)
 

DeletedUser523

Atunci, daca nu mai este nimic de spus,poate fi inchis acest topic,nu;):confused:
 

DeletedUser4829

da-i lui in cap nu mie ca ai tu 9 razboiae....ca voi sunteti zoro toti sa va bateti si in stanga si in dreapta....si plus de asta nimeni nu suporta tribul burn cred ca si de aia sunteti voi in atatea razboiae..:)):)))

Burn nu e Zorro.Insa toti sunt invidiosi pe ei.De cand stiu BURN(incepand cu L2 cand erau Maya) toate triburile mari au vrut sa il dea jos si cat timp jucatorii de baza ai tribului au jucat nu au reusit nimic.Insa datorita "interventiei divine" unii au hotarat sa nu isi mai manance timpu' intr'un joc in care razboiu' dintre triburile din top 10 nu se joaca numai pe harta.Razboiul top 10 pe triburi=Liga 1.
 

DeletedUser

:)) te uiti la alt meci, MoD i`a scos frumos de tot de pe lumea 7, nu a fost nevoie de interventii divine :))
 

DeletedUser4829

:)) te uiti la alt meci, MoD i`a scos frumos de tot de pe lumea 7, nu a fost nevoie de interventii divine :))

Poate eu ma uit la alt meci,insa tu clar vorbesti de altu'.Noi vorbim de L8 aici.
Cum a zis si Vivip,MoD a cazut primu' pe L7.

Si daca tot vrei sa zici de L7,iti spun eu ca si pe acolo a fost o mica interventie divina.
 

DeletedUser

Ai zis ca incepand cu lumea 2 pana acum nuprea au fost scosi(sau ** de genu) si eu am incercat sa iti dau un exemplu; oricum deviem de la subiect, pentru moment este PNA intre cele doua tabere
 

DeletedUser

Va rog inchideti topicul, nu mai este de actualitate, plus unii au luato pe langa subiect.
 

DeletedUser

pe L7 MOD s-a destramat primul nu BURN :))



eu n-as discuta de MoD in locu vostru sau de lumea 7 :))



iuli91 tu taci dracu din gura , erai cont de spionaj in BURN , la un moment dat



iar voi modetarilor stergeti odata topicu asta , razboiu sa terminat !!!
 

DeletedUser14336

burn pe lumea 7 a fost distrusa doar de 3 jucatori practic...mai degraba 2,sebyca19 si hiotokiri,printre care am fost si eu innobilat :D.al 3-lea a fost cerbul capitan...ca burn-ul a mai ramas dupaia cu ramasite si cei din mod s-au lasat de joc asta e partea a doua
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus