NFSW F. , TTS F. , Pawns F. , TKL F. vs MAZE F.

  • Autor subiect DeletedUser44519
  • Data de început

DeletedUser30628

si ce o rezolvat cu inamicii invinsi? :)

absolut nimic....ca 3/4 din contul lui ii de off? :) si ce rezolva?

uita-te la statisticile razboiului ca suntem cam cu +100 de sate fata de ei!! :)

asa ca ,lasa-ti inamicii ca nu au facut diferenta deloc in momentul asta! :)
 

DeletedUser13059

pentru un trib de margine care se bate cu un trib de centru si se lauda ca ii "cam cu +100 sate" ii putin penibil :)) 100 sate la nivelu asta ii fix pix
 

DeletedUser47645

pentru un trib de margine care se bate cu un trib de centru si se lauda ca ii "cam cu +100 sate" ii putin penibil :)) 100 sate la nivelu asta ii fix pix

Da suntem de margine de rupem.avem toata marginea:))..degeaba spargi daca nu esti in stare sa si iei sate de la inamici..iei din curtea proprie:)).
 

DeletedUser13059

si cine ma rog controleaza marginea aia ? aveti margine voi , tkl , nfsw , tts sau aia mici daca sunt in spatele vostru vrei sa spui ca ei controleaza marginea si voi sunteti in centru ca nwo ? :))
 

DeletedUser20519

si ce o rezolvat cu inamicii invinsi? :)

absolut nimic....ca 3/4 din contul lui ii de off? :) si ce rezolva?

uita-te la statisticile razboiului ca suntem cam cu +100 de sate fata de ei!! :)

asa ca ,lasa-ti inamicii ca nu au facut diferenta deloc in momentul asta! :)

bravo voua ca sunteti pe plus...razboiul nu e castigat. Si te asigur ca nu va fi castigat de voi
toate cele bune
 

DeletedUser47645

Probabil avem si noi destia ca tine care schimba tabara.care stau cu fața la zid daca stii la ce ma refer
 

DeletedUser13059

"destia" ? :)) nu trebuie sa schimbe nimeni tabara de la voi daca asta iar ii o scuza care o invoci pentru faptul ca o sa pierzi si aceasta lume :))
 

DeletedUser47645

Si daca o pierd care e problema ?aia e ...daca o pierd o pierd o sa spun ca ati fost mai buni si aia e..stai calm nu sunt eu cu scuze de genu: si asa nu mai aveam timp..nu mai am chef..mă căsăpiți accept si merg mai departe..de asta te asigur eu.
 

DeletedUser30628

bravo voua ca sunteti pe plus...razboiul nu e castigat. Si te asigur ca nu va fi castigat de voi
toate cele bune

eu de cand joc pe jocul asta!!! am mai vazut triburi de top,am si fost in conducerea unui trib de top,dar sa sti ca un trib de "noobi" condus de un prieten foarte bun ne-a dat batai de cap!!!

sa nu crede-ti ca gata Maze,ii rank 1 impreuna cu 2 academii si gata au castigat lumea :) sa fim sinceri,mai este mult de jucat...

da,jos palaria pentru ei,ca is niste jucatori de durata si jucatori foarte buni pe care eu ii cunosc si stiu ce le poate capul!!! dar harta inca ii aproape la inceput! :)

Maze nu a castigat nimic momentan,doar partea de est,mai este pana sa castige toata harta de pe lumea 50!!!!
 

DeletedUser20519

eu de cand joc pe jocul asta!!! am mai vazut triburi de top,am si fost in conducerea unui trib de top,dar sa sti ca un trib de "noobi" condus de un prieten foarte bun ne-a dat batai de cap!!!

sa nu crede-ti ca gata Maze,ii rank 1 impreuna cu 2 academii si gata au castigat lumea :) sa fim sinceri,mai este mult de jucat...

da,jos palaria pentru ei,ca is niste jucatori de durata si jucatori foarte buni pe care eu ii cunosc si stiu ce le poate capul!!! dar harta inca ii aproape la inceput! :)

Maze nu a castigat nimic momentan,doar partea de est,mai este pana sa castige toata harta de pe lumea 50!!!!

nimeni nu a zis ca e deja castigata suta la suta...dar fiti si voi putini mai realisti si nu tot aruncati cu noroi in cei din NWO. Ca ei se descurca destul de bine impotriva voastra, ca sunteti mai multe triburi in fata lor. Stim cu totii ca mijlocul e greu de tinut cand esti atacat aproape din toate partile. Va laudati cu cele 100 de sate pe plus de parca ati castigat razboiul :)
 

DeletedUser47065

Sa va fereasca dumnezeu sa ajunga maze langa voi .. ca suntei pa...:D
 

DeletedUser20519

Probabil avem si noi destia ca tine care schimba tabara.care stau cu fața la zid daca stii la ce ma refer

dar de astia ca tine care dau din gura si pe harta sunt zero, nu mai aveti? sau esti unicul si specialul din tribul pawns
p.s. stai lin, ca asta e echipa cu care am castigat L38, cu ei sunt pana la urma
 

DeletedUser47645

@diusi
Maze va ajunge langa noi..dar de voi tot trecem.

@Nextel : ultima oara cand ai fost langa mine te am innobilat,ce te face sa crezi ca nu se va repeta treaba?sper doar sa nu iti faci iar ticket singur ca sa iti bage def pe satele de barbari...ca doar asa ai opus rezistenta.nu de tine imi fac probleme...si nu nu asta e echipa dupa 38..asta e echipa pe care ti ai facut o pe 38 dupa ..stii tu..ai tradat?:))miauu
 

DeletedUser30628

nimeni nu a zis ca e deja castigata suta la suta...dar fiti si voi putini mai realisti si nu tot aruncati cu noroi in cei din NWO. Ca ei se descurca destul de bine impotriva voastra, ca sunteti mai multe triburi in fata lor. Stim cu totii ca mijlocul e greu de tinut cand esti atacat aproape din toate partile. Va laudati cu cele 100 de sate pe plus de parca ati castigat razboiul :)

auzi nextel,daca altii nu arunca in noi nici eu nu arunc in nimeni!!! sa fie clar!! :) intr-adevar ii greu ca sa tii un razboi asa marisor ca trib de mijloc...dar pana acum,noi si nsfw am fost,tts de saptamana trecuta ce a coborat....deci pana acum cam 2 triburi am dus razboiul asta si nsfw cam mai moale...deci tot greul a fost pe noi!!!

SI diusi cat ii de batman si bun la splituri si tot,ieri sa-mi zica prin mesaj ca daca nu era TTS noi eram zburati! :)) sa fim sinceri...
TTS coboare de 1 saptamana in granita si gata,de nu erau ei noi eram pa!! :)

Inafara de cativa jucatori NWO is praf,noroc cu el ca face splituri si da recuperari,ca restul is crengi prea uscate!! :)
 

DeletedUser47065

Eu nu prea vorbesc de voi decat cu voi:D si Diusi este peste ori ce jucator de la voi;)
 

DeletedUser20519

piter, inteleg ce zici...dar nu trebuie sa-i bagi pe toti intr-o oala, la asta ma refer. Spre exemplu mai vazut pe mine sa provoc pe cineva de la voi, sau din alt trib inamic? ma mai provoc cu imaginaerum pentru ca el vorbeste mereu de mine doar din auzile din partea unora care nici nu pot confirma, sau sa vina cu dovezi de ceea ce zic...normal ca eu o sa reactionez. In rest nu am nimic cu nimeni, asta este...mai pierdem sate, luam altele...jocul merge inainte si castiga cel mai bun.
 

DeletedUser20519

@diusi
Maze va ajunge langa noi..dar de voi tot trecem.

@Nextel : ultima oara cand ai fost langa mine te am innobilat,ce te face sa crezi ca nu se va repeta treaba?sper doar sa nu iti faci iar ticket singur ca sa iti bage def pe satele de barbari...ca doar asa ai opus rezistenta.nu de tine imi fac probleme...si nu nu asta e echipa dupa 38..asta e echipa pe care ti ai facut o pe 38 dupa ..stii tu..ai tradat?:))miauu

ce-ai facut ?? :) te dai viteaz cu cateva sate luate in timp ce eram atacat de 2 triburi? si nu uita ca primul care a luat sat eu am fost. Nu te mai da mare jucator, ca daca eram 1 vs 1 te faceam de nimic in fata colegilor tai.

p.s. nu conteaza cand mi-am facut-o, de la inceput sau pe parcurs. Conteaza ca am intalnit oameni cu caracter, la locul lor, cu care poti schimba o vorba, nu cu jucatori ca tine de stiu doar sa barfeasca. Care fura pp-uri de la alti colegi. V-am dat clasa, acum taci si inghite
 

DeletedUser47645

Ce clasa ai dat tu ma?Ai fost dat afara si ma iei ca erai singur vs 2 triburi cand din alea 2 triburi te atacam eu si inca un jucator.Nu te mai da tu viteaz, ai luat un sat primu sau ce ai luat ca am spart un barbar si mi-au dat recuperare,apoi ti-am luat juma de sate.nu ai dat clasa nimanui.Eu nu te barfesc..eu ma mai cert cu baiatu asta-ursu ca e amuzant,nu pun la suflet:))..nici cu tine n-am nik...doar ca tu ai provocat,nicidecum eu..daca iti observi singur postarile tu te-ai bagat in seama,deci te cam contrazici.In rest numai de bine ca eu n-am nik cu nimeni ,suntem toti o apa si-un pamant,si eu daca pierd stiu sa admit cand unu e mai bun,nu vin cu scuze:)
 
Sus