NFSW F. , TTS F. , Pawns F. , TKL F. vs MAZE F.

  • Autor subiect DeletedUser44519
  • Data de început

DeletedUser13059

sunt urs bre , si imi plac zmeii :D nu stiu de ce dar am o placere aparte cand ii vad jos ..
 

DeletedUser13059

sunt urs bre , si imi plac zmeii :D nu stiu de ce dar am o placere aparte cand ii vad jos ..

Esti peste tot si peste tot degeaba..nu ti ai anuntat aliatii ca dam pe ei?ah stai am uitat tu nici nu le stii academiile asa importanti sunt pentru voi.le ati trinis si voi vreo ferma sprijin?

70bdd99caeef4ff5b1833e01aeaae0cf.png



mda :))) pana la urma a jucat sau nu pe L44 ? :)))
 

DeletedUser47645

Am fost pe 44 dar nu i am cerut niciodata pp ăluia..si tu sickose..din pp alea un sfert ti le am dat tie..sau ai uitat ca ai facut 5 conturi de ai plimbat pp ?ai zis sa iti imprumut si tie..sau asta ai uitat..macar ursu asta ma enerveaza pe chestii pe care le crede el..dar ala minte aiurea..cand i am cerut eu vreun pp lui? La primu organizat a fugit de pe lume au stat altii sitter acu iar se vede smeu ca baga cateva pp?..tu pana acu o luna ma rugai sa te iau in pawns..am vorbit nu mai aveam nik unu pe altu apoi ma atacai..tu ce caracter ai?
 

osândă

member
Scor reacție
1
Am fost pe 44 dar nu i am cerut niciodata pp ăluia..si tu sickose..din pp alea un sfert ti le am dat tie..sau ai uitat ca ai facut 5 conturi de ai plimbat pp ?ai zis sa iti imprumut si tie..sau asta ai uitat..macar ursu asta ma enerveaza pe chestii pe care le crede el..dar ala minte aiurea..cand i am cerut eu vreun pp lui? La primu organizat a fugit de pe lume au stat altii sitter acu iar se vede smeu ca baga cateva pp?..tu pana acu o luna ma rugai sa te iau in pawns..am vorbit nu mai aveam nik unu pe altu apoi ma atacai..tu ce caracter ai?

Atata timp cat deschizi gura si imi ataci prietenii 'pe extern' sunt obligat fata de ei sa ii trag palme peste gura unuia care arunca dor baliverne , pp urile nu eu le-am furat , tu le-ai furat , cand erai ferma si cereai sprijin pe zid 0 si ferma 0 cum e?
Cand eu jucam pe lumea 50 iar tu ziceai de Sickoss pe forumul extern iar eu iti scriam pe skype sa incetezi .. Cum e acum ? E bine sa se dezgroape mortii??? Taci si inghite , accepta ca te-au alungat toti de langa ei, absolut toti . Pune-te la colt acum si crapa de rusine , ti am zis roata se intoarce. Crapa de rusine ca ti-ai vandut prietenii pentru un joc, crapa de rusine ca imi aruncai probleme tale facute pe 44 si 50 , in carca , iar eu taceam si iti faceam jocul ca sa te simti tu bine, crapa de rusine ca esti un om ascuns sub o masca de care nu mai poti scapa , nu mai incerca sa minti lumea ca noi ceilalti suntem mincinosii , pe ts3 de ce injurai pe confa si imi ziceai tu mie in privat ca problema mea este limbajul . E defectul meu asta , dar eu imi tin prietenii alaturi nu-i vand cum ti-i vinzi tu . Cu asta am incheiat-o , nu mai are rost sa ti arunc nici macar un simplu MARȘ!!
 

DeletedUser47645

Pe tine te au dat toti afara: remember:44 45 50.pe tine te au alungat toti..nu pe mine .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

ce penibil ai ajuns :)))) sa furi ppurile oamenilor of of ... dar din cate imi amintesc ai spus aici ca NU ai fost pe L44 , acuma iar ai fost , maine iar nu ai fost si tot asa ...
 

DeletedUser47645

ce penibil ai ajuns :)))) sa furi ppurile oamenilor of of ... dar din cate imi amintesc ai spus aici ca NU ai fost pe L44 , acuma iar ai fost , maine iar nu ai fost si tot asa ...

Pe tine nici nu te duce dovleacu..pe 44 am fost pe 1.betiv...pe 38 nu am fost pe 1.betiv...asta a fost discutia mereu.pe 44 am fost pe contul respectiv iar pe 38 nu am fost..e greu ?un desen vrei?
 

DeletedUser20519

Pe tine nici nu te duce dovleacu..pe 44 am fost pe 1.betiv...pe 38 nu am fost pe 1.betiv...asta a fost discutia mereu.pe 44 am fost pe contul respectiv iar pe 38 nu am fost..e greu ?un desen vrei?

problema ta e ca mereu vorbesti din auzite, tu esti drept si restul nu. Bine ai face sa dispari de pe extern, ca deja toti au inteles cine esti tu cu adevarat

Barosane,ti-am mai spus eu nu sunt disperat dupa acest joc..probabil ca vine vara si nu stiu cat timp o sa am dar o sa ma chinui sa joc cat pot.Daca e sa iau bataie in jocul asta virtual,nu o sa imi fie rusine.Ceva iti spun totusi sa tii minte,eu am jucat corect si am sa o fac

e vara deja de o luna, si tu tot pe aici esti...Zici ca joci corect? se pare ca nu, daca furi pp-uri de la altii.
Numai nu zi ca nu tu ai scris...vezi ca te contrazici singur. Si dupa vii aici si ii vorbesti pe altii
 

DeletedUser47645

problema ta e ca mereu vorbesti din auzite, tu esti drept si restul nu. Bine ai face sa dispari de pe extern, ca deja toti au inteles cine esti tu cu adevarat



e vara deja de o luna, si tu tot pe aici esti...Zici ca joci corect? se pare ca nu, daca furi pp-uri de la altii.
Numai nu zi ca nu tu ai scris...vezi ca te contrazici singur. Si dupa vii aici si ii vorbesti pe altii

Altu de a tradat pe n lumi si vine aici ..au spus-o chiar colegii tai de trib pe forum iti amintesti?Legat de partea cu furatu pp..e reala..mi-e si mie rusine de ce am facut atunci...mai pot schimba ceva? ti se pare ca nu am recunoscut?:)
Si care parte din "probabil" nu o intelegi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20519

ce colegi bre? iarasi te dai cu curu la gard? merge vorba de una si tu o dai in alta
ti-am mai zis, ca vorbesti fara sa stii...cand ai dovezi clare atunci sa acuzi.
 

DeletedUser47645

Ce dovezi mao clare de faptul ca balaiul era cel mai mare aparator al tau pe 44 si acu nu vrea sa auda de tine ca ai tradat si pe 48:)))
 

DeletedUser13059

928d8f29a03b499a9b168ec9a9f40f12.png



spunei ceva de NWO ca sunt bine organizati asa arogant dar vad ca ai uitat sa te uiti la tine in curte prima oara :D

4ba05106f5e14eef80d385cc7b9cf055.png


6ec65772709b40389a338e36d65330c9.png


ce sa zic ... sunteti buni , acuma ai vazut ca a retras ala ferma de deff deci puteti ataca iar ca ii gol satu
 

osândă

member
Scor reacție
1
Ma dispari de aici nu mai mintiiiiiii baaaaaaa
BREXIT pentru Imaginaerum aka Enzz aka Pinochio
Pro sau Contra start!!!
 

DeletedUser20519

Ce dovezi mao clare de faptul ca balaiul era cel mai mare aparator al tau pe 44 si acu nu vrea sa auda de tine ca ai tradat si pe 48:)))



aparator? voua va place sa infloriti...a avut 2-3 ferme la mine, pentru ca ii aveam satele promise ca sa nu le ia altii.
dar cum a fost concediat din tribul W.O.W si ajutat de mine, cum i-am stat sitter la toate organizatele pe el fara sa pierd un sat, nu va zis? a existat pe 44 datorita mie, si dupa mai are tupeu sa infloreasca ca era aparatorul meu? sa-i fie rusine

ce e legat de 48 degeaba va legati atat, ca am zis si va mai zic...nu am inceput lumea cu nimeni, si nu am promis nimanui nimic. Cel care a inceput lumea s-a lasat, mai departe eu am ales sa joc cu alta echipa, care-i problema?
 

DeletedUser30628

voi inafara sa va atacati prin vorbe pe extern mai stiti altceva? :)
 
Sus