Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser

Apărător: Lord Catau
Ţel(direcţie): 254.Persia (337|516) K53

Număr: 73318 52565 29 63768 75 0 0 5150 0 0 0 0 0
Pierderi: 1558 1117 1 1355 2 0 0 109 0 0 0 0 0

e aproape multumitor:D
 

DeletedUser44048

Daca WhiteShark01 e razzw13 atunci el e cel ce se mandrea pe Skype ca a facut 30 de conturi de 26 de puncte pe langa el ... Ce trist :(.
 

DeletedUser24374

pai dupa incursiunea te full-uri pe satul ala :)))) cam cate full-uri trebuia sa fie?

voi cate aveti pe langa mine??? cat are cosminuts pe el acum???
 

DeletedUser44048

Parte 1:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3
Parte 2:
Triburi: H.V, H.V +, Time, Time., TIME..

Timeframe: 01/03/2014 00:00:00la05/03/2014 15:02:34



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 374
Tabăra 2: 891
Diferență: 517

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,626,731
Tabăra 2: 8,698,672
Diferență: 5,071,941

chart
 

DeletedUser44048

Parte 1:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3
Parte 2:
Triburi: Time, Time., TIME.., H.V, H.V +

Timeframe: 05/03/2014 15:02:00la06/03/2014 14:44:46

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 175
Diferență: 121

chart
 

DeletedUser43824

Stimabilule ma uimesti cu statisticile tale :eek:
pune domnule perioade clare ....nu e nevoie sa vi in fiecare zi sa postezi grafice ( desigur daca nu pentru asta ai mai ramas , pe unde oi fi ramas :rolleyes: ) e suficient sa ne servesti o data pe saptamana zic eu :) , sau cand esti strigat (vorba aia "barman hai cu ...statistici" )


sauuuuu, poate , ......oi fi vre-un fan de ala cu fular HV , (vreme buna , vreme rea , esti alaturi de echipa ta :)) )
in fine , ce vreau sa subliniez ...tu pe harta nu ai insemnat , si nici nu insemni nimic ..ai fost in nimic , acolo ai fost dat la interne ca mancai satele colegilor , si nu erai in stare sa ti faci singur granita , sau cu frumosul (din cate am inteles) ai fost in styx / hv + ..sau cum era ...ai papat cateva interne ca sa le pierzi iar prin nimic :confused: acum ...chiar nu stiu daca mai ai vre un sat , dar iti pierzi pretiosul tau timp , cu calcule matematice , ridicand drapelul din hv :) , lasa-i draguta ca sunt sigur ca se descurca , mai ales acum ca sunt ca si "nou nascutii" :))


p.s am verrificat :D mai ai 3 sate ;) daca nu ma insel , si iarta-ma daca o fac ..de prin vechiul styx avand in vedere pozitia lor ...ce sa fac ...ti le iau ..ti le las ...hmmm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44048

Eu cred ca te inseli... intreaba-l tu pe Dark de ce m-a concediat... pe rosinanta cum a primit drepturi si ce s-a intamplat cu satele mele si apoi vi si vorbesti asta cu "Hai Styx , rosu pe langa mine? Hai NiMiC ! "

Parte 1:
Triburi: NiMiC, NiMiC3, NiMiC!
Parte 2:
Triburi: Time, Time., TIME.., H.V, H.V +

Timeframe: 06/03/2014 14:44:46la06/03/2014 22:41:52


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 52
Diferență: 40

chart


Hop inca 40 ...
 

DeletedUser43824

nu are relevanta ultima parte

cat am fost in styx , asta dupa ce m-a inobilat adimir :)) , am facut ceea ce tu nu ai fost in stare sa faci , chiar daca am fost cu primul sat in granita, apoi cu tot contul , am o statistica , sau aveam cel putin ...destul de buna :D si asta stiu si noi mei colegi :)
dupa ce ne-am tot ametit (styx/hv ) am stat in continuare si am facut statistici, de astea de care tot arati tu pentru hv, :rolleyes:
apoi , cand tribul nu mai avea niciun orizont , si dark a venit cu propunerea de a merge in nimic , am zis sa accept ...atata timp cat toti o apucau pe unde vedeau , am zis sa nu m-ai repet greseala de pe 27 cand l-am refuzat :)

Iti stiu povestea stai linistit , nu-mi place sa ma dau in comedii pe extern , sau sa comentez aiurea fara sa fiu la curent sau fara un motiv anume
ei bine , acum poti fi considerat un "motiv" , ai un nou scop , sa ma scoti pe extern :))
ce vreau eu sa intelegi e ca dai dovada de... nimic :confused:
Acum daca tot ai inteles (sper) am o rugaminte ....sa apari si dupa ce se stabilesc granitele cu statistici , nu acum cand au venit jucatori cu 90-95 % din cont gol si in granita
 

DeletedUser24374

tribul ''nimic'' cand au fost pe minus statistica nu avea relevanta :D...intra in vigoare doar cand era pe +1 :D
 

DeletedUser43824

"si vorbesti asta cu "Hai Styx , rosu pe langa mine? Hai NiMiC ! "


strict aici faceam referire , in rest prefer sa nu comentez , atata timp cat si eu am fost in locul tau :))
 

DeletedUser44048

"si vorbesti asta cu "Hai Styx , rosu pe langa mine? Hai NiMiC ! "


strict aici faceam referire , in rest prefer sa nu comentez , atata timp cat si eu am fost in locul tau :))

Nu ma mai chinui sa iti explic nimic.
Multumeste-mi cu ultimul meu salut pentru tine... Hai pa!
 

DeletedUser43824

Demy al lui Play zis si DemyPlay cum sa-ti multumesc cu ultimul salut pentru mine ? adica gen :

:"hai pa" multumesc ?:))))
daca tot nu ai ce face pe harta , si statisticile alea nu le calculezi tu , incearca sa acorzi 5-10 minute pentru sensul cunvintelor
nu ai ce sa-mi explici , treaba e simpla , esti ai fost si ramai egal cu 0 (zero) atat pe harta cat si pe extern cu statisticile astea


ca tot am iesit pe aici (Informaţii subiect

Momentan sunt 6 utilizatori care navighează în acest subiect. (4 membri şi 2 vizitatori)
quizz.,
206cc,
Daredevil MephistO,
Ragnar Lothbrok )


vezi ca m-ai speriat cu spionii aia de la 50 de ore , sper sa nu vi cu mai putin de 10 k ca nu ii primesc :D
 

DeletedUser

Eu cred ca te inseli... intreaba-l tu pe Dark de ce m-a concediat... pe rosinanta cum a primit drepturi si ce s-a intamplat cu satele mele si apoi vi si vorbesti asta cu "Hai Styx , rosu pe langa mine? Hai NiMiC ! "

Parte 1:
Triburi: NiMiC, NiMiC3, NiMiC!
Parte 2:
Triburi: Time, Time., TIME.., H.V, H.V +

Timeframe: 06/03/2014 14:44:46la06/03/2014 22:41:52


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 52
Diferență: 40

chart


Hop inca 40 ...

vezi ca daca puneai cu 15 secunde mai devreme ma aveati 2 sate in plus:))
 

DeletedUser42601

Demy al lui Play zis si DemyPlay cum sa-ti multumesc cu ultimul salut pentru mine ? adica gen :

:"hai pa" multumesc ?:))))
daca tot nu ai ce face pe harta , si statisticile alea nu le calculezi tu , incearca sa acorzi 5-10 minute pentru sensul cunvintelor
nu ai ce sa-mi explici , treaba e simpla , esti ai fost si ramai egal cu 0 (zero) atat pe harta cat si pe extern cu statisticile astea


ca tot am iesit pe aici (Informaţii subiect

Momentan sunt 6 utilizatori care navighează în acest subiect. (4 membri şi 2 vizitatori)
quizz.,
206cc,
Daredevil MephistO,
Ragnar Lothbrok )


vezi ca m-ai speriat cu spionii aia de la 50 de ore , sper sa nu vi cu mai putin de 10 k ca nu ii primesc :D

Daca spionii aia de la 50 ore te-au speriat asa , atunci ce pot spune eu cand am vazut pe colaie tinandu-l in brate pe fiul risipitor ? :D a fost HORROR ... sau in termeni animalici "Balena si broscoiul"

Offf...noapte de vis cu Andre pe sistem ...
[video=youtube;iwU9mZWpsis]http://www.youtube.com/watch?v=iwU9mZWpsis[/video]

Hop , hop , tzop , trop , pac , pac ...
 
Sus