Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser

Ce e cu cearta asta? Deocamdata se aseaza harta dupa martele mutari :)) spor la inobilat
[video=youtube;sgubkqOqiZc]http://www.youtube.com/watch?v=sgubkqOqiZc[/video]
 

DeletedUser43824

Asta tot incerc sa explic si eu , abia dupa ce se duc satele alea goale incepem sa ne laudam ;)

de exemplu , baiatul asta din TIME

xxx în data de 05.03. la ora 22:50
nu prea avea ce sa faca cand a intrat..in k 33 lucrurile erau clare de vreo 2 zile..satele din zona asta erau pierdute din start..azi am pierdut sate care trebuiau mentinute din cauza ca am crezut cand imi zice ca se ocupa el de cont...daca aveam sitter de la prima ora, era altceva(nu si pt satele din K33)..oricum tot responsabilitatea mea este si asta..


de ce sa apere sate "pierdute din start" , de ce sa bage el aparare pe sate in mijlocul nostru ...la ce l-ar ajuta , prefera sa se chinuie in granita , acolo unde stau gramezi de trupe , in loc sa ne tina in sah la 50-40 de ore de granita :D
 

DeletedUser

Abia acuma a inceput distractia pana acuma au fost mai mult jocuri de culise (poate o sa mai apara surprize cine stie?) :D
 

DeletedUser43824

daca de acum se va juca "curat" , va trebui sa ma caut bine prin buzunare sa mai bag cp cel putin un an :rolleyes:
dar am o presimtire ca se va termina mult mai repede ;)
 

DeletedUser43824

Daca spionii aia de la 50 ore te-au speriat asa , atunci ce pot spune eu cand am vazut pe colaie tinandu-l in brate pe fiul risipitor ? :D a fost HORROR ... sau in termeni animalici "Balena si broscoiul"

Offf...noapte de vis cu Andre pe sistem ...


Hop , hop , tzop , trop , pac , pac ...


hmmmm , probabil asa cum ne-am simtit noi , cei din vechiul styx , cand fratziwearii nostrii din TIME ne-au intors popoul :eek:
 

DeletedUser

daca de acum se va juca "curat" , va trebui sa ma caut bine prin buzunare sa mai bag cp cel putin un an :rolleyes:
dar am o presimtire ca se va termina mult mai repede ;)

Cei care au chef sa joace asta o sa faca cine nu o sa plece la plimbare :D din cate am observat sunt ceva jucatori buni pe aici si unii care vor sa demonstreze ceva pe aceasta lume eu unul le urez succes tuturor (singurul trib pe care-l cunosc cat de cat este Time in rest astept sa vad ce vor face celelalte triburi)
 

DeletedUser43824

@ "din cate am observat sunt ceva jucatori buni pe aici"


estem , estem :cool:
 
Scor reacție
209
ca tot am iesit pe aici (Informatii subiect

Momentan sunt 6 utilizatori care navigheaza în acest subiect. (4 membri si 2 vizitatori)
quizz.,
206cc,
Daredevil MephistO,
Ragnar Lothbrok )


vezi ca m-ai speriat cu spionii aia de la 50 de ore , sper sa nu vi cu mai putin de 10 k ca nu ii primesc :D

Maestru razboinic (Argint - Nivel 3)
Ataca 100 jucatori diferiti.
Nivelul urmator: Ataca 250 jucatori diferiti!
148 / 250

în data de 06.03. la ora 22:30:34 Capacitate de transport 2 1 Inamici învinsi
în data de 06.03. la ora 19:08:50 Noroc 2 1 Inamici învinsi
în data de 06.03. la ora 13:30:34 Noroc 2 1 Inamici învinsi
în data de 06.03. la ora 06:36:15 Noroc 2 1 Inamici învinsi
în data de 03.03. la ora 00:30:36 Scaderea costului talerilor 2 1 Inamici învinsi
în data de 03.03. la ora 00:30:36 Noroc 2 1 Inamici învinsi
în data de 28.02. la ora 12:30:36 Noroc 2 1 Inamici învinsi

"Sper" la un steag de noroc, verde desigur. Ca tot le-am upgradat sa fac unul albastru si am ramas fara :)).


P.S.:
[3/6/2014 10:44:36 PM] cine se lasa
[3/6/2014 10:44:50 PM] omu te vrea pe la el permanent, nu are nici-o treaba cu datul parolei :))
[3/6/2014 10:45:13 PM] nimeni , are quizz. nevoie de ajutor
[3/6/2014 10:45:27 PM] aha

mica e lumea asta a triburilor dar stai linistit ca nu ma intereseaza ce e pe la altii, incat sa-l ispitesc pe viitorul quizz :).

[1:26:26 AM] daredevil! E online? Este...

[1:26:34 AM] da
[1:26:41 AM ] dar e cam absent pe aici :D

[1:26:49 AM] da... a zis ca-l plictiseste jocul :)
[1:26:55 AM] dar ar fi ok daca ar putea intra sa doneze

[1:27:00 AM] sa-l trag de urechi ca ma spioneaza :))

[1:31:35 AM] o fi si el obosit :))
[1:32:42 AM] :)) De la Triburi i se trage
[1:32:45 AM] trimite spionaje aiurea

[1:34:24 AM] da,cred ca a spionat toata familia nimic :))

[1:34:37 AM] hmm... daca tot nu e atent
[1:34:40 AM] hai il innobilam!!

[1:34:50 AM] stai sa vad ep unde are satele :))
[1:36:05 AM] chiar imposibil nu e :))
[1:44:58 AM] ohoo, ne bucuram sa auzim asta :D
[1:45:06 AM] dare, care-i faza cu spionii aia?:))

[1:45:12 AM] daredevil_mephisto: pentru trofeu
[1:45:16 AM] daredevil_mephisto: poate iau steag de recrutare
[1:45:18 AM] daredevil_mephisto: verde
[1:45:22 AM] daredevil_mephisto: sunt 5 :))
[1:45:31 AM] daredevil_mephisto: doar nu era sa-mi atac colegii sa-mi sara in cap :D

[1:45:47 AM] :)) eu am fost domn si ti i-am trimis inapoi :))

[1:45:53 AM] daredevil_mephisto: Nivelul urmator: Ataca 250 jucatori diferiti!
148 / 250
[1:45:59 AM] daredevil_mephisto: ai trofeul asta?

[1:46:06 AM] hmm,nu cred :))

[1:46:07 AM] daredevil_mephisto: maestru razboinic
aur
[1:46:27 AM] daredevil_mephisto: pai pune si trimite
[1:46:32 AM] daredevil_mephisto: eu folosesc steagurile mereu
[1:46:36 AM] daredevil_mephisto: mai ales alea de recrutare

[1:46:37 AM] =))))))) 149 / 250
[1:46:42 AM] te-am luat :))))

[1:46:46 AM] daredevil_mephisto: si pe zzz il atac ]:)
[1:46:52 AM] daredevil_mephisto: el mi-a trimis 3 atacuri inapoi
[1:46:57 AM] da,saracu si-a blindat satul :))
[1:46:59 AM] daredevil_mephisto: si pe gromka :))
[1:47:02 AM] daredevil_mephisto: serios?

[1:47:12 AM] da,i-am zis sa stea linistit :))

[1:47:18 AM] daredevil_mephisto: (rofl)
[1:47:36 AM] daredevil_mephisto: mi-e greu sa cred asa ceva
[1:47:47 AM] daredevil_mephisto: pe .net am dat de cativa care mi-au zis de dulce si au dat restart =))

[1:48:27 AM]zzz: am un atac de la cei din hv
[3/6/2014 10:37:43 PM] de al darevill ?
[3/6/2014 10:37:58 PM] zzz: da
[3/6/2014 10:38:06 PM] zzz: am blindat satul ala


[1:48:36 AM] daredevil_mephisto: =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

[1:48:51 AM] l-ai speriat :))

[1:49:38 AM] daredevil_mephisto: (facepalm)
[1:49:49 AM] daredevil_mephisto: nu stiu ce sa zic :))

[1:50:07 AM] :))

Asta era toata faza cu spionii, dar unii au luat-o prea in serios se pare :)).

Si inca ceva. Chiar era necesar sa-mi faceti tichet pentru poza de la profil?

Tichet: Avertisment emblema profil
un admin 2014-03-07 01:40:19
Evitati utilizarea imaginilor in genul celei detinute pana la acest moment.

V-am sters imaginea si aveti un avertisment. Pe viitor, in caz de recidiva, riscati sa fiti sanctionat.

Echipa Triburile Romania
http://www.triburile.ro

2 care se saruta. Mare branza. Faceti tichet si pe 36, ca si acolo o am :rolleyes:.

Sper ca nu o sa imi iau ban pe forum pentru postarea avertismentului primit aseara :).
 

DeletedUser43824

@ P.S.:
[3/6/2014 10:44:36 PM] cine se lasa
[3/6/2014 10:44:50 PM] omu te vrea pe la el permanent, nu are nici-o treaba cu datul parolei )
[3/6/2014 10:45:13 PM] nimeni , are quizz. nevoie de ajutor
[3/6/2014 10:45:27 PM] aha
daaa , fa-mi tichet ca-mi iau coplayer , ar trebui sa-mi multumesti ca-ti aduc cunostintele p'aici
nu stiu daca am sau nu nevoie de ajutor , mai ales la pozitia care o am acum :| ...dar ca sa ma justific totusi : Pentru ca mai mult timp liber , si pentru ca valoare $$$$

Maestru razboinic (Argint - Nivel 3)
Ataca 100 jucatori diferiti.
Nivelul urmator: Ataca 250 jucatori diferiti!
148 / 250

acum ca ti-ai expus motivul voi retrage alea 10 ferme ce le-am bagat pe sat :p , ma speriasem ..credeam ca trimiti ful la viteza de spioni , ca ai deia nazdravani ..of , acum nu mai are niciun farmec !! :(

@mica e lumea asta a triburilor dar stai linistit ca nu ma intereseaza ce e pe la altii, incat sa-l ispitesc pe viitorul quizz .

e ...nu te intereseaza , cum sa te intereseze , normal ca te intereseaza , cum sa nu te intereseze , eheee:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
Acolo era vorba ca ai incredere in persoana respectiva, n-are nici o legatura cu trisatul ca el nu mai joaca pe 34 de luni bune :).

Nu stiu bre locatia ta pe harta. Am trimis pe primul sat al fiecarui jucator, acum cat mai e pe cine trimite.
 

DeletedUser

Acolo era vorba ca ai incredere in persoana respectiva, n-are nici o legatura cu trisatul ca el nu mai joaca pe 34 de luni bune :).

Nu stiu bre locatia ta pe harta. Am trimis pe primul sat al fiecarui jucator, acum cat mai e pe cine trimite.

pe joc m-am ocupat eu deja:D
 

DeletedUser43824

Acolo era vorba ca ai incredere in persoana respectiva, n-are nici o legatura cu trisatul ca el nu mai joaca pe 34 de luni bune .

Nu stiu bre locatia ta pe harta. Am trimis pe primul sat al fiecarui jucator, acum cat mai e pe cine trimite.

eu am incredere in persoana de legatura , daca respectivul a zis ca e ok , atunci il cred ....daca am facut o prostie , asta ramane de vazut :D
 

DeletedUser43824

daca esti gelos zi-mi :)) , tu ce vrei ? pinul de la card ...cheile de la masina ? (pe gagica deja am dat-o )


Ia uite aici jucator care n-a glumit http://ro34.triburile.ro/public_repo...fbf43374548815. La cate spionaje au trecut, sigur primesc steag de noroc ).
pai daca are , de ce sa nu-ti arate :p


ceva on topic , sa nu dam in balarii

Parte 1:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3
Parte 2:
Triburi: Time, Time., TIME..

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 17,153
Tabăra 2: 30,407
Diferență: 13,254

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 411
Tabăra 2: 963
Diferență: 552

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 112,337,772
Tabăra 2: 211,225,455
Diferență: 98,887,683

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,023,879
Tabăra 2: 9,504,494
Diferență: 5,480,615

chart




felicitari , frumoasa statistica :)
 

corli

member
Scor reacție
38
Cat de patetici puteti fi unii, ca se afla Nimic-ul pe minus in razboiul cu Time..

Veniti cu motive ca inca nu si-au /v-ati format granita, ca inca nu s-a asezat harta, etc. Dar va intreb eu, oare in cazul Time-ului nu e aceelasi lucru ? Ei nu au dat peste aceasta problema ?

Nici cu tot atacul acasa si atacand pe nepregatite nu ati fost in stare sa fiti pe plus macar in prima zi, tipic "marilor" jucatori. Unde e acum colaie si phedrinho mai ales, ca pana acum nu aveai loc pe extern de "realizarile" lor..

Va "pup" si imi cer scuze ca v-am stricat maretul plan, baieti :(
 

DeletedUser44109

ma nene goloie asta e baiat desptept , dar nu prea le are el cu vocabularu .

nici pelegrino nu prea le are cu regulamentu , la cam banat aiurea pe maestru gicu ... dar prosti nu sunt fratilor , au convins ei 30 de oameni sa joace pentru locu 1 la jucator .

deci va dati seama cat de inteligenti sunt aia 30 care au iesit din time ?

ba deci eu as vrea sa discut cu astia lu goloie despre fotbal , femei si munca pe camp intr-o seara pe skype ... m-as caca pe mine de ras .
 

DeletedUser42601

hmmmm , probabil asa cum ne-am simtit noi , cei din vechiul styx , cand fratziwearii nostrii din TIME ne-au intors popoul :eek:

Tu nu are rost sa vorbesti in numele STYX , stai si vorbeste pe harta ca aici o faci prost
 

DeletedUser43824

Cat de patetici puteti fi unii, ca se afla Nimic-ul pe minus in razboiul cu Time..

Veniti cu motive ca inca nu si-au /v-ati format granita, ca inca nu s-a asezat harta, etc. Dar va intreb eu, oare in cazul Time-ului nu e aceelasi lucru ? Ei nu au dat peste aceasta problema ?

Nici cu tot atacul acasa si atacand pe nepregatite nu ati fost in stare sa fiti pe plus macar in prima zi, tipic "marilor" jucatori. Unde e acum colaie si phedrinho mai ales, ca pana acum nu aveai loc pe extern de "realizarile" lor..

Va "pup" si imi cer scuze ca v-am stricat maretul plan, baieti :(

pai de unde au plecat jucatori ? de la noi sau de la ei ? nu e normal ca cei veniti din time sa piarda sate pana reusesc sa-si recladeasca contul ?

Tu nu are rost sa vorbesti in numele STYX , stai si vorbeste pe harta ca aici o faci prost

atata timp cat am fost acolo , si mi-am pierdut nopti in numele lor , am tot dreptul , asa ca joc de glezne si fi atent ca am ajuns langa tine :)
 

corli

member
Scor reacție
38
Prietene, jucatorii care au plecat din Time aveau pregatita mutarea, deci erau pregatiti. Vrei sa imi zici mie ca daca tu ai de gand sa pleci intr-un alt trib, o faci dintr-una, fara a pregatii mutarea ? Sau si-au pastrat degeaba atacul acasa, de nu l-au mai trimis la organizat ?

Iar in Time nu e aceeasi poveste ? Ei nu trebuie sa isi recladeasca conturile ? Dar no, te inteleg. Iti face placere sa fi pupincurist, mai ales cand ai onoarea sa o faci cu "mari" jucatori ca colaie si restul :D
 

DeletedUser43824

nu practic acest sport draguta , spun adevarul ...

nu ..nu stiau , dark l-a chemat pe goloie , iar el si-a invitat jucatori , in maxim 2 zile s-a terminat , crede-ma
 
Sus