Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser44079

ca deja ati rezervat satele lui corli , voi , fostii lui conducatori , defapt , cei in care a avut silviu incredere cel mai mult si defapt v-ati dovedit a fi niste tarfe . V-ati batut joc de un om de calitate , simtit si care v-a apreciat . Nu-i asa , Wise ?

Cred ca vorbeste gura fara tine . Eu am atacuri doar pe LyzeOfKiel ( cu care am eu o disputa mai veche :) ) . asa ca nu vorbi prostii.
 

DeletedUser44712

Pai ai avut ceva cu mine(Lyze) pentru ca eu nu te-am pupat in fund ca altii, eu am dat cu tine de pamant asa cum si ai meritat si nu regret o secunda, de cate ori te-as prinde de atatea ori as da cu oameni ca tine de pamant.;)
 

DeletedUser44079

=))))))) bai amice tu auzi ce vorbesti?

ai dat cu mine de pamant?:))))))))))

cand vreodata in viata asta? du-te la somn ca ai baut prea mult. noapte buna :)
 

DeletedUser44712

Ai uitat cand ai iesit de pe confa in care eram eu, silviu, laura si tu? Ai uitat nu? Cand te dadeai mare jucator(cum faci si acuma) si defapt apari numa cand treaba merge bine?:))
Iar ai fost la gratar si ai baut?
 

DeletedUser44079

Ai uitat cand ai iesit de pe confa in care eram eu, silviu, laura si tu? Ai uitat nu? Cand te dadeai mare jucator(cum faci si acuma) si defapt apari numa cand treaba merge bine?:))
Iar ai fost la gratar si ai baut?

:)) mai amice , am iesit de pe confa aia ca sa nu fac scandal si sa stric conversatia . nu de alta , dar observasem ca laura e mai sensibila :))
 

DeletedUser44712

Hahaha ai vrut sa faci o gluma da nu prea ti-a iesit, sa trag apa?
De asta dupa ai mers pe privat la Dana si la Silviu si te plangeai ca o baba ce nu ia venit pensia? Ca era Laura sensibila? Sau ca am fost prea dur cu tine? Tu marele jucator:))))
 

DeletedUser44079

Hahaha ai vrut sa faci o gluma da nu prea ti-a iesit, sa trag apa?
De asta dupa ai mers pe privat la Dana si la Silviu si te plangeai ca o baba ce nu ia venit pensia? Ca era Laura sensibila? Sau ca am fost prea dur cu tine? Tu marele jucator:))))

Adu chat si daca e asa nu mai ies pe extern. daca nu vezi ca a zis capricornu o gluma mai sus , continuarea e pt tine
 

DeletedUser44079

wise , deci n-ai rezervat sate de la corli , asta zici tu ?

ba da acum am verificat si am avut 2 sate rezervate. (am rezervat la repezeala ) :) daca vroiam sa atac stiam prea bine ca are satele goale:)

ti-am spus ca am atacat doar pe lyze.
 

DeletedUser44712

Ai noroc de data, nu mai are Dana conversatiile...macar de ai fi destul de barbat sa recunosti ca ai fost si te-ai plans la ea ca m-am luat foarte tare de tine...halal barbat, defapt femeie...
Pacat...mi-ar fi placut sa iti vad reatia cand citeai ceea ce ai scris tu cu manuta ta si acum nu esti in stare sa recunosti:)))
 

DeletedUser44079

Ai noroc de data, nu mai are Dana conversatiile...macar de ai fi destul de barbat sa recunosti ca ai fost si te-ai plans la ea ca m-am luat foarte tare de tine...halal barbat, defapt femeie...
Pacat...mi-ar fi placut sa iti vad reatia cand citeai ceea ce ai scris tu cu manuta ta si acum nu esti in stare sa recunosti:)))

Repet eu macar am bunul simt sa nu ies cu neadevaruri sau sa vorbesc fara dovezi .
Auzi la el ca am fost eu sa ma plang cuiva ca te-ai luat tu foarte tare de mine. :)) Ai imaginatie
Asa pot sa scriu si eu ca l-ai pupat in dos jucatorul x. N-ai dovada fugi tare. Drum bun cale batuta :)
 

DeletedUser44079

Bine cum zici tu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42487

Va rog sa aveti grija la limbaj.
Respectati partenerii de discutie.
 

DeletedUser29130

Va rog sa aveti grija la limbaj.
Respectati partenerii de discutie.

exact de respect s-a tot vorbit si pana acum , respect pentru ceea ce inseamna corli pt noi . Apoi am discutat despre lipsa de respect a celor care l-au lasat la greu . De ce acestia ar merita respectul nostru ?
 

DeletedUser44079

Uite sa-ti mai improspatez putin memoria...
http://prntscr.com/3hplfn

Mai caut? Mai e nevoie:)))? Eu de eram in locul tau deja nu mai ieseam pe extern;)

Vai varule. Adu chat sau ceva ca am zis eu de tine. daca nu du-te tare vin-o lent. Te legi de 2 cuvinte si ne imaginam ca eram eu suparat ca a tipat lyzeofkiel (ciudat nume) la mine.
sincer nici nu tin minte sa fi tipat la mine noob. altul era motivul. :)
 

DeletedUser44048

In concluzie lumea 34 a fost lumea cea mai scarboasa... cu cei mai falsi oameni pe care i-am intalnit.
Cei care sunt hapsani au avut dintotdeauna puterea si cei care au fost de treaba au fost inlaturati.
Jucatori buni dar cu idei diferite care au condus spre prapad aceasta lume.
Numai tradari de toate partile , numai viteji care se bat cu pumnul in piept si plang in spatele monitorului !
Asta e... sper ca poate ne vom vedea pe alta lume si vom stii cu cine sa ne alaturam pe viitor !

Bravo Time ! Se pare ca timpul a socat pe toata lumea si tabla de sah planga dupa piese... dar usor usor va ramane decat regele si se va da Sah-Mat ...
Sper sa urati si voi lumea asta atat de mult ca si mine... si sa va convingeti de oamenii care joaca pe ea... eu m-am convins de 5-6 luni incoace... voi abea acum?
 
Sus