Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser38518

al dracu de cinstit si corect esti tu... mai bine ai face ciocu mic si ai baga capu in pamant, ca nu e cazu sa dai tu lectii de moralitate.
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
dar cunoscindu-i bine pe jucatorii de aici


Mesajul e destul de recent, de pe 10 aprilie...iti dai seama cate s-au intamplat in ultimele 2 saptamani, incat sa redescoperi dreptatea alaturi de NIMICURI? Cinstit si corect pe dracu, sa-ti amintesc ca ai atacat cat inca erai in TIME?
Apropos, acum nu mai ai de ce s-o suni pe georgeta sa lase sitter:(

alex prietene eu nu obisnuiesc sa joc cu n juc pe contul meu asa cum faceti voi


iar minciunesti..iti spune ceva numele RETA ?
 

DeletedUser44862

printeso sincer fac burta de ris ... pai reta daca juca aici era peste tine cu multe trepte...o sa vezi pe alta lume ca nu mint..nu e genul meu
Dar apropo voi de ce va ofticati?
lumea asta a-ti cistigat-o[asa cum stim cu totii]
de ce va mai dati in stamba..va e frica cumva de pariul meu in toamna
eu daca am promis si am zis la mine e litera de lege..nu stiu voi daca vreti
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
suferi de amnezie? nu ti-ai luat-o coplayer, dupa ce te-ai milogit s-o primim in trib? sau tu recunosti doar ce vrei?
nu ne ofticam, dar nici pariuri cu NIMICURILE nu facem!
 

DeletedUser38518

printeso sincer fac burta de ris ... pai reta daca juca aici era peste tine cu multe trepte...o sa vezi pe alta lume ca nu mint..nu e genul meu

Da ma, reta castiga servaru singura, se batea parte in parte cu toti...ea centra, ea datea cu capu si tot ea scotea si de pe linia portii...stim.

lumea asta a-ti cistigat-o[asa cum stim cu totii]

Parte 1:
Triburi: Time, Time., H.V, H.V +
Parte 2:
Triburi: NiMiC, NiMiC!, NiMiC3

Timeframe: 01/03/2014 00:00:00la28/04/2014 20:26:44

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,911
Tabăra 2: 2,006
Diferență: 6,905

chart


Intr-adevar, se stie cum...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44862

mai alex de ce dracu tre sa ne dam in spectacol aici
te crezi mai bun si ai cu cine am pus propunerea..dau si premii in pp ..
vedem acolo daca va tine cureaua
 

DeletedUser38518

mai alex de ce dracu tre sa ne dam in spectacol aici
te crezi mai bun si ai cu cine am pus propunerea..dau si premii in pp ..
vedem acolo daca va tine cureaua

pentru ce sa mai intru pe alta lume? am demonstrat ce aveam de demonstrat.

tu oricum esti mic, prea mic ...
 

DeletedUser45664

A venit posta :)
Nu pot sa ma bucur de vacanta ca nu-mi place vacanta :D
 

DeletedUser44130

Toate promisiunile pe care le fac unii pe joc, devin nule atunci cand vad ca au o mica portita de iesire, sau ceva care sa le confirme ca ei pot castiga sigur lumea.
Asta au crezut goloie si compania...spre surprinderea lor, nu se asteptau ca H.V sa mai revina pe harta dupa "eclipsa" celor din time..Cand cei din nimic erau in time, radeau de H.V, acum ca sunt in nimic, rad de Time...E un joc, si in orice moment, se poate schimba harta din nou, asta pentru ca sunt sigur ca mai exista asa jucatori pe harta...acum depinde daca sunt avari sau nu...

Referitor la acest razboi...n-am ce zice...nu e fost egal, nimic nu au avut sanse, era si normal...dark se credea imparatul lumii 34, mi-a promis ca ma scoate de pe harta, citez" stai linistit ca ajung si la tine" , mi-e lene sa caut unde a zis asta, dar a zis...eu inca il astept...
Goloie...n-am cuvinte, despre un conducator, care a condus un anumit trib "cap-coada", sa se trezeasca asa intr-o seara si sa zica: hai sa-i tradez! Si dupa mai avea pretentia sa fie si respectat, cand stii ca faci asemenea "minuni", nu te poti astepta sa te trateze lumea cu respect, cel mult iti vor trage 2-3 basini si te vor lasa sa le mirosi.

Restul jucatorilor din nimic, datorita voua astazi aveti razboi cu noi, de ce? Stiti bine ca eram de mult timp aliati, am vrut sa fuzionam, dar imparatul dark avea alte planuri, si voi, nu-mi dau seama daca de " destepti " sau ca asa va doreati si voi, nu ati zis nimic...va spun ca daca veneati in H.V si lasati pe dark cu gasca lui acolo, lumea statea altfel...dark si-a facut jocul, voi l-ati urmat..ori de destepti, ori ca va doreati si voi razboi..probabil de asta a dat rosinanta stergere, eu nu am fost de acord sa vina la noi..desi ea isi dorea asta.

Ca si jucatori, nu pot spune ca sunteti mari jucatori, ma asteptam sa rezistati mai mult...credeati ca daca atacati doar conducerea Time gata destramati tribul...e mult mai usor de aparat 3 conturi, decat 20-30 cate puteati ataca voi...din nou, felicitari dark si goloie pentru decizie, bravo, si bravo si celor din Nimic ca au facut exact ce si-au dorit ei( e o ironie normal )

Cei care au ramas...ce sa zic...bafta..
 

DeletedUser38518

Total de acord, cu un singur amendament: goloie nu a condus nici-un trib "cap-coada". In Nimic a ajuns cum a ajuns si in Time, printr-o migrare in masa (cu acelasi grup).
 

DeletedUser43370

Prea putini din H.V pot comenta despre aceasta lume si cum se simt "castigatori", restul nu uitati ce sunteti si cum ati dovedit. Va luati prea mult de Nimic, pt ca ce? Ca a venit unul in conducere si nu a fost de acord cu conducerea si planurile H.V ? Diplomatia e decisa de conducerea unui trib, iar la momentul respectiv, ei au ales sa fie impreuna cu Time impotriva Styx, ignorand cererea H.V( ca detaliu minor, daca nu vroiam eu, rosinanta nu mai exista pe harta, din momentul in care tribul ei de glodisoare s-a imprastiat si avea granita si cu H.V si cu Nimic).

Prea multi comentati la final de lume ca niste eroi, cei care au tot dreptul sa vorbeasca, sunt cei care au stat in H.V chiar si atunci cand fostii colegi ii atacau ( aceasi colegi, care a doua zi credeau iar in H.V daca tribul avea diplomatie cu Nimic sau Time).

Cat despre tribul Time, e castigator fiindca ati ales toti sa fiti manipulati de un om la un moment dat. Styx de Gromka, Nimic de Dark si toti de ungur printr-un fel sau altul.

Alegerea H.V cu Time a fost facuta din frica si au ales din frica numelui, nu neaparat a juctorilor sau a hartii, obligand conducerea sa se conformeze cu dorinta poporului ( vreau sa cred ca din cauza asta conducerea a ales sa joace alaturi de time, ignorand faptul ca joaca impreuna cu tradatorii, care pusesera in acea pozitie delicata tribul initial, ma refer aici la grupul lui oita, ignorand amenitarile, aroganta si bataia de joc aratata de cei din Time in repetate randuri). Oricum, oricine a facut aceste alegere, a gandit rational si a facut abstractie de orice fel de orgoliu sau respect de sine, pt a lua o decizie "corecta".

Revenind la ce ziceam la inceputul acestui post, eroilor stati in banca voastra si luati barbare si lasati ciocul mic, ca daca veti aparea pe panoul de final al acestei lumi, o faceti ca ati pupat opinicile unuia si altuia, marea majoritate.
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
tu esti cel care cerea drepturi de autor pt HV? nu de alta, dar nu stiu de unde sa te iau pt ca pe harta nu te vad.

Cat despre tribul Time, e castigator fiindca


nu esti in masura sa-ti dai cu parerea despre TIME, esti doar un spectator. ai stat pe margine, ai spart seminte si acum te-ai trezit sa comentezi despre unii si altii

Revenind la ce ziceam la inceputul acestui post, eroilor stati in banca voastra si luati barbare si lasati ciocul mic, ca daca veti aparea pe panoul de final al acestei lumi, o faceti ca ati pupat opinicile unuia si altuia, marea majoritate.

invidios? ai vrea sa pupi si tu niste opinci si nu mai ai cum?
 

DeletedUser38518

Eu as avea multe de zis, insa vreau ma rezum la intrebarea urmatoare:

Momentan sunt 9 utilizatori care navighează în acest subiect. (8 membri şi 1 vizitatori)
Timo Maas, ciolanu roz, lapte, Madusca, Nyx., politzotto, TaiTzeL

Cum ma sa-ti pui numele "lapte"? cum?!
 

DeletedUser44079

Prea putini din H.V pot comenta despre aceasta lume si cum se simt "castigatori", restul nu uitati ce sunteti si cum ati dovedit. Va luati prea mult de Nimic, pt ca ce? Ca a venit unul in conducere si nu a fost de acord cu conducerea si planurile H.V ? Diplomatia e decisa de conducerea unui trib, iar la momentul respectiv, ei au ales sa fie impreuna cu Time impotriva Styx, ignorand cererea H.V( ca detaliu minor, daca nu vroiam eu, rosinanta nu mai exista pe harta, din momentul in care tribul ei de glodisoare s-a imprastiat si avea granita si cu H.V si cu Nimic).

Prea multi comentati la final de lume ca niste eroi, cei care au tot dreptul sa vorbeasca, sunt cei care au stat in H.V chiar si atunci cand fostii colegi ii atacau ( aceasi colegi, care a doua zi credeau iar in H.V daca tribul avea diplomatie cu Nimic sau Time).

Cat despre tribul Time, e castigator fiindca ati ales toti sa fiti manipulati de un om la un moment dat. Styx de Gromka, Nimic de Dark si toti de ungur printr-un fel sau altul.

Alegerea H.V cu Time a fost facuta din frica si au ales din frica numelui, nu neaparat a juctorilor sau a hartii, obligand conducerea sa se conformeze cu dorinta poporului ( vreau sa cred ca din cauza asta conducerea a ales sa joace alaturi de time, ignorand faptul ca joaca impreuna cu tradatorii, care pusesera in acea pozitie delicata tribul initial, ma refer aici la grupul lui oita, ignorand amenitarile, aroganta si bataia de joc aratata de cei din Time in repetate randuri). Oricum, oricine a facut aceste alegere, a gandit rational si a facut abstractie de orice fel de orgoliu sau respect de sine, pt a lua o decizie "corecta".

Revenind la ce ziceam la inceputul acestui post, eroilor stati in banca voastra si luati barbare si lasati ciocul mic, ca daca veti aparea pe panoul de final al acestei lumi, o faceti ca ati pupat opinicile unuia si altuia, marea majoritate.

Mda. e prea mult de scris aici si oricum nu intelegi. O sa ma axez pe o singura chestia de care vad ca nu ai deloc habar. Tribul H.V (conducere a acel moment dat cat si mare parte din jucatori) erau plecati de pe aceasta lume (conturi aflate in proces de stergere). Tribul H.V s-a refacuta la cererea conducerii Time . Nu din frica , nu din dorinta de a mai sta pe harta , nu din placere ci din simplu fapt ca fiind ei la momentul acela inamicii cu care ne ironizam , ne criticam , faceam misto unii de altii , am considerat ca nu au facut ce a facut Nimic (sa be intoarca spatele) si am considerat ca merita sa ii ajutam.

Mai informeaza-te inainte sa iesi cu gura pe extern , "amice"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35811

Acum ca Geta e cu GRI sa-i cantam la multi ani!!!


[video=youtube;VfLVXgtS50E]http://www.youtube.com/watch?v=VfLVXgtS50E[/video]

Multumesc mult de tot.Amintiri frumoase de pe lumea 9 cu prieteni dragi mie.
Multumesc si scuze ptr. intarzaiere.
 

DeletedUser44862

off..offf..georgeta m-ai lasat singur pe aici printre straini
[video=youtube_share;f0bevQowQU8]http://youtu.be/f0bevQowQU8[/video]
 
Sus