No1 vs RIP,Nobody si restul familiei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34375

Prima data cand are si el dreptate,de cand posteaza pe extern!Primul post,care se bazeaza pe fapte reale!Felicitari!Esti pe drumul cel bun!
Nu stiu cum era organizat PDT-ul,dar va asigur ca jucatorii veniti din PDT n-o sa fie lasati singuri in razboiul asta!No1 e un trib unit,si cred ca am dovedit deja asta si pe harta!Si problema noastra cu RIP,nu ni se trage de la faptul ca am recrutat din PDT.Noi aveam oricum razboi cu academia lor,Sas!Ca nu pot sa zic despre Sas ca era un trib de sine statator,ca nu era.Era normal ca la un moment dat sa fuzioneze triburile din familia de est...Si intr-un final o sa fuzioneze si cu Avalonul si Nobody,daca chiar sunt o familie cum sustin,pentru ca o sa vada ca de unii singuri nu ne fac fata :) Sunt curios totusi cine e "cocosul" in familia asta.Avalon sau RIP?Ca pe Nobody n-are rost sa-i bagam in discutie,pentru ca ei nu fac decat sa execute ordine :D
Cat despre problema refugiatilor:fiecare trib ii are.Multi dintre acesti "refugiati" ajungand in timp jucatori de baza in triburile lor.
Dar eu unul,nu ma consider refugiat,pentru faptul ca am fost invitat in repetate randuri in No1,pana sa ma hotarasc sa ma alatur tribului.N-am tradat pe nimeni,pentru ca am intrat in No1 abia dupa desfiintarea Asediu;)



pai daca toti am fii sefi cine ar mai ataca? dap nobody este prea mic pentru un war asa de mare (ma refer ca noi asa mici si neinsemnati nu ne putem bate cu marele No1 - este ok asa?)
dar cum am discutat si cu acei razboinici pdt-isti (tari in gura doar pe forum si poate in parcare la mall - pls no offence) usor ne vom gasi pe harta si vei face cunostinta cu al meu paladin echipat cum se cuvine. sper ca esti atat de subtil incat stii sa deosebesti paladinul de nobil :)

eu am pus aici stop off-topicului inutil si voi posta doar despre lupta :)

respect pentru acei jucatori si dintr-o parte si din alta care reusesc sa se abtina de la comentarii rautaciose. sa lasam armatele sa vorbeasca :D
 

DeletedUser

pai daca toti am fii sefi cine ar mai ataca? dap nobody este prea mic pentru un war asa de mare (ma refer ca noi asa mici si neinsemnati nu ne putem bate cu marele No1 - este ok asa?)
dar cum am discutat si cu acei razboinici pdt-isti (tari in gura doar pe forum si poate in parcare la mall - pls no offence) usor ne vom gasi pe harta si vei face cunostinta cu al meu paladin echipat cum se cuvine. sper ca esti atat de subtil incat stii sa deosebesti paladinul de nobil :)

eu am pus aici stop off-topicului inutil si voi posta doar despre lupta :)

respect pentru acei jucatori si dintr-o parte si din alta care reusesc sa se abtina de la comentarii rautaciose. sa lasam armatele sa vorbeasca :D

N-ai reusit sa fii amuzant!La tine singurul fapt care e amuzant,e faptul ca faci multi!In rest,esti o persoana lipsita de haz.Noi avem gura mare pentru ca ne permitem :) Stiu cei din NW mai bine,si o sa aflati si voi :)
Cum bine ai zis,ne intalnim pe harta,dar sa stii de pe acum ca un razboi adevarat nu se compara cu razboiul impotriva barbarilor pe care l-ai dus pana acum :D
 

DeletedUser20436

N-ai reusit sa fii amuzant!La tine singurul fapt care e amuzant,e faptul ca faci multi!In rest,esti o persoana lipsita de haz.Noi avem gura mare pentru ca ne permitem :) Stiu cei din NW mai bine,si o sa aflati si voi :)
Cum bine ai zis,ne intalnim pe harta,dar sa stii de pe acum ca un razboi adevarat nu se compara cu razboiul impotriva barbarilor pe care l-ai dus pana acum :D

E foarte amuzant chiar, pacat ca tu nu deosebesti asta:(

nu compara razboiul cu NW cu razboiul pe care o sa il duceti cu partea estica a hartii...AVALON,RIP,NOBODY,SN....din cate vad sunt triburile top 2,3,4,7 vedem pe harta care pe care ...RESTUL E CANCAN:p
 

DeletedUser

stii faza aia, cu 2 prosti care numarau o bila si le dadea cu virgula? mai numara si tu triburile alea odata.
 

DeletedUser20436

stii faza aia, cu 2 prosti care numarau o bila si le dadea cu virgula? mai numara si tu triburile alea odata.

nu e nevoie ... o sa te pun sa le numeri tu cand vom ataca ;)

nu am mai vorbit demult stighi de cand erai sitter la grasu si ai pierdut toate satele ,binenteles nu e vina ta:)

hai sa lasam spamul si ne vedem pe harta ...
 

DeletedUser

nu e nevoie ... o sa te pun sa le numeri tu cand vom ataca ;)

nu am mai vorbit demult stighi de cand erai sitter la grasu si ai pierdut toate satele ,binenteles nu e vina ta:)

hai sa lasam spamul si ne vedem pe harta ...

avem o diplomatie cu SN-ul care va ramane,cat despre satele lui grasu, a pierdut unele sate in rip este adevarat dar o parte din ele au fost cedate lui iadu13,daxx si trfik ( vreo 150-160 de sate).
 

DeletedUser

avem o diplomatie cu SN-ul care va ramane,cat despre satele lui grasu, a pierdut unele sate in rip este adevarat dar o parte din ele au fost cedate lui iadu13,daxx si trfik ( vreo 150-160 de sate).

Lasa-i sa creada ca ne-au batut deja :))))
Ei cred ca daca sunt multi la numar sunt automat si puternici :) In plus vorbeste in numele unor triburi pe care nu le reprezinta :)))
 

DeletedUser20436

timpul si numai timpul vor arata ca am dreptate ..nu eu ma cred dinainte castigator ,ar fi o mare prostie sa cred asta ... Nici pe divin nu i-am subestimat ,orice trib merita atentie cu atat mai mult tribul de pe locul 1:)
 

DeletedUser16781

Intrebare : "Ce inseamna refugiat ? " :D
M-ar incanta un raspuns din partea NO1 :)
 

DeletedUser

@TANNO1 cresc si ele odata cu no1 :) sau nu de cele 2 vorbeai?

@ssilviu19 noi si RIP atacam in continuare PDT-isti. sau daca vin la voi nu vin cu statut de refugiati? aaaaa voi sunteti aia rang1 si aveti voie... :D vezi ca PDT tot cu asta se lauda si acum sunt refugiatii vostri :p

poti considera un jucator refugiat doar daca intra intr-un trib cu care aveti o relatie diplomatica,dar din moment ce nu era nimic intre noi si "tribul tau" nu vad rostul acestui adjectiv.


Cat despre pdt nu cred k esti tu in masura sa vorbesti despre acel trib, nui chiar asa usor sa rezisti cat am rezistat noi avand razboi cu aproape toata harta,singura alianta care o aveam era cea cu NO1 si spre final cu smir.
 

DeletedUser

O mica harta cu NO si cei veniti din PDT .
ro18
chobraonly- 2.293.703
voda88-2.657.981
creeping death-3.575.906
CrYs*27-1.757.493
Endless wave-2.578.480
Daxx89-5.268.637
redbullgio-3.170.710
dr.ass-6.238.129
stighi-4.293.479
The Black Angel-1.461.385
diavolul xxxl- 810.109
dasada-842.240
Stefan al Moldovei-613.427
 

DeletedUser

hai ma,voi va luati dupa toate prostiile care le zice ala din NO1,el nici nu stie ce inseamna refugiat
 

DeletedUser

hai ma,voi va luati dupa toate prostiile care le zice ala din NO1,el nici nu stie ce inseamna refugiat

Refugiat: Un jucator care este sub atac în căutarea unui trib la care să adere sau în imposibilitatea de a fi sprijinit de actualul său trib, în scopul de a obţine de protecţie de la ei. Regula generală este de a demite jucători în cazul în care sunt considerati a fi refugiaţi şi lăsaţi la dispoziţia atacatorului.

banuiesc k se poate aplica doar in cazul in care ar exista o diplomatie intre tribul atacatorului si tribul celui considerat refugit,daca nu este nimic ,nu inteleg ce te opreste sa il ataci in continuare,se schimba ceva daca ne numeste cineva refugiati?
 

DeletedUser

Refugiat: Un jucator care este sub atac în căutarea unui trib la care să adere sau în imposibilitatea de a fi sprijinit de actualul său trib, în scopul de a obţine de protecţie de la ei. Regula generală este de a demite jucători în cazul în care sunt considerati a fi refugiaţi şi lăsaţi la dispoziţia atacatorului.
si atunci de unde a luat el ca cei plecati din SAS in RIP intra in categoria asta?
vorbeste si el fara sa gandeasca ca multi altii de pe forumu asta
 

DeletedUser

nici cei din sas nu sunt refugiati,au intrat la ei si no1 ii va ataca in continuare,daca asta a presupus un nou razboi cu ei asa sa fie,dar nimeni de la noi nu a sarit in sus sa le zica k sunt refugiati,pentru noi sunt doar aceleasi puncte rosii pe harta
 

DeletedUser

dar nimeni de la noi nu a sarit in sus sa le zica k sunt refugiati,pentru noi sunt doar aceleasi puncte rosii pe harta
chiar cineva de la voi a zis... o sa ne atace ei pe noi sau noi pe ei?
ar fi bine sa nu mai fiti asa de siguri pe voi ca nu se stie ce se poate intampla,dar ca intotdeauna cel care pierde vine cu scuza ca nu mai joaca asa e tot timpu
 

DeletedUser

chiar cineva de la voi a zis... o sa ne atace ei pe noi sau noi pe ei?
ar fi bine sa nu mai fiti asa de siguri pe voi ca nu se stie ce se poate intampla,dar ca intotdeauna cel care pierde vine cu scuza ca nu mai joaca asa e tot timpu

Asta e de multe ori adevaratul motiv.Unii au o viata in spatele monitorului ;).De multe ori timpul nu ne permite sa ne dedicam jocului,cum ar fi nevoie.Numai pe 18,am vrut sa ma las de vreo 5 ori pana acum.Joc doar de vreo 10 luni triburi,dar crede-ma ca s-a intamplat sa ma plictisesc de nenumarate ori de joc,si doar obisnuinta m-a facut sa continui.In plus am si facut o pauza de vreo 3 luni,in care nu am jucat deloc!
In concluzie,daca o sa ma las,fii sigur ca nu ma las de frica voastra!
 

DeletedUser

inca un multicont in no1
*Mano* si arhiducesa sunt conturile unei singure persoane
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus