No1 vs RIP,Nobody si restul familiei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

** de l18 ?
o lume ...cu "borzesti" ?
pai borzesti pe l18 , trimitea resurse si invata tabla inmultirii.
pacat ca au ajuns pe acest joc sa apara playeri ca nonvalori , gen borzesti , sau playeri agramati tip 2 la leu , care traiesc prin innobilari interne !
ma uit si gasesc playeri cu 5-600 de sate , si cu 4 mil ca inamici invinsi !
mari parsivi !
mari amarati !
eu as pune limita pe inamici invinsi ...decat cu 2000 de borzesti/neica nimeni ...mai bine 200 , dar adevarati !
cand isi ia ban definitiv agramatul asta de borzesti , datorita lipsei de perspectiva , de incultura si de activitate ?

puteam sa bag mana-n foc :))))

Eu nu inteleg ce se intampla, pe contul ankamaster e patriot sau a reusit sa intre pe contul ei de extern ,sau care-i treaba ?:confused:
 

DeletedUser

Voi nu prea sunteti sanatosi la cap. Atatea injurii pentru un joc. Nu aveti capacitati de comunicare, nu mai postati, decat sa postati chestii de 2 lei. Ce expresii sunt astea "fa" sau mai stiu ce alte taranisme folositi pe aici? Aloo, generatia facebook, inspirati aerul libertatii, comunistilor.
 

DeletedUser20436

Voi nu prea sunteti sanatosi la cap. Atatea injurii pentru un joc. Nu aveti capacitati de comunicare, nu mai postati, decat sa postati chestii de 2 lei. Ce expresii sunt astea "fa" sau mai stiu ce alte taranisme folositi pe aici? Aloo, generatia facebook, inspirati aerul libertatii, comunistilor.

Generatia cui? vorbesc cum mi se vorbeste,am scris ceva despre tine cumva,stai in banca ta nu am nimik cu tine;)

Ea facea pe un coleg NIBBLES idiot ,tampit, etc,in confernta de skype si am scoso de acolo,si pt asta sa iesi pe extren,pai nu merita nici FA sa i zic dar sunt darnic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

generatia cui? vorbesc cum mi se vorbeste,am scris ceva despre tine cumva,stai in banca ta nu am nimik cu tine;)

Mane, n-am nimic cu nimeni din cei care posteaza pe forum, dar trebuie totusi sa mentii un anumit nivel al vocabularului. Daca unul iti raspunde sub acest nivel, asta nu inseamna ca trebuie sa-i dai si tu un raspuns pe masura. Unii nu merita, unii sunt copii (educatia de acasa nu s-a dovedit exact ce aveau ei nevoie), altii au nevoie de atentie si nu o pot gasi. Sau efectiv altii n-au altceva de facut decat sa stea toata ziua pe pc si sa tipe in gura mare pe aici ca el o are mai "mare". Gura, adica.
Eu as zice sa va vedeti putin de lungul nasului si sa incercati sa fiti mai diplomati.
 

DeletedUser20436

gata numai facem spam ca ne pedepseste plesuv,da edi,imi vad lungul nasului,insa eu nu sunt ca altii,eu celor care ma jignesc le raspund la fel...defectul meu:)
 

DeletedUser

Intr-adevar modul in care se exprima ancuta,lasa mult de dorit,dar are multa dreptate in ceea ce zice.Cunosc o gramada de jucatori cu 4-5 milioane de puncte si 4-5 milioane de inamici invinsi.Sa nu mai zic ca sunt jucatori care au ajuns la 2,3,4 milioane de puncte fara sa stie sa configureze un sat de atac sau fara sa faca biserici...
 

DeletedUser33563

gata numai facem spam ca ne pedepseste plesuv,da edi,imi vad lungul nasului,insa eu nu sunt ca altii,eu celor care ma jignesc le raspund la fel...defectul meu:)

acceptand astfel sa devii parte a plutonului si incercand chiar sa-l conduci ...........................
 

DeletedUser39117

:D
e o bobita de mazare , prescurtat e o bobma !
dar tu esti obisnuit cu fasolea si ciorba de urzici...nu ai de unde sti !

p.s.
si explodeaza si aia , daca-i pui c4


=))) ms anka de explicatii:p

Patriot ,patriot,nimik nu te mai multumeste dar dupa cum vezi am lasat tribul pe maine foarte bune:) :D

Generatia cui? vorbesc cum mi se vorbeste,am scris ceva despre tine cumva,stai in banca ta nu am nimik cu tine;)

Ea facea pe un coleg NIBBLES idiot ,tampit, etc,in confernta de skype si am scoso de acolo,si pt asta sa iesi pe extren,pai nu merita nici FA sa i zic dar sunt darnic

Nu vi se pare prea repede schimbarea asta peste noapte? :)
Parca ieri lasase tribul pe maine foarte bune iar acum nici macar respectul pentru o femeie nu mai exista in capul lui? Chiar asa, FA? Inseamna ca urmeaza si Ilda la rand, nu?
Borzesti, iti place sa ti se cante in struna, ai? Mare panglicar mai esti! :D ....Si retine, sunt darnic cu tine. ;)

PS. ankamaster, si totusi, esti o rusine pentru istoria triburilor, ai incercat sa ne distrugi o legenda vie: borzesti! :D :D :D
 

DeletedUser20436

Ma gandeam cand intervii ,esti atat de frustrat incat ti-ai facut alt cont...de data asta insa chiar ca te las sa ** singur,numai intru in mizeriile tale...sa fii sanatos:eek:
 

DeletedUser34375

cine a spus ca mosu o sa-si astepte ispasirea pedepsei? pe fondul unei mancarimi in varful degetelor (adica fara vointa lui) a revenit mel gibson la treaba :D
 

DeletedUser34107

la tema aceasta ar trebui sa i se schimbe denumirea ca e expirata ::D

~NO.1~ vs toata harta....(aproape)
 

DeletedUser32025

Side 1:
Tribes: RoYaL, RoYaL*, RoYaL~, RoYaLs
Side 2:
Tribes: ~NO.1~, ~NO.2~, ~NO.3~, ~NO.4~, ~NO.5~

Timeframe: 03/02/2011 00:00:00la16/02/2011 20:03:50

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,029
Tabăra 2: 1,009
Diferență: 2,020

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,796
Tabăra 2: 195
Diferență: 1,601

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 24,554,904
Tabăra 2: 9,446,404
Diferență: 15,108,500

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15,849,675
Tabăra 2: 1,817,436
Diferență: 14,032,239

chart
 

DeletedUser33799

Side 1:
Tribes: AVAL0N, Avalon, kabooo, (|)
Side 2:
Tribes: ~NO.1~, ~NO.2~, ~NO.3~, ~NO.4~, ~NO.5~

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 171
Tabăra 2: 71
Diferență: 100

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 0
Diferență: 25

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,438,148
Tabăra 2: 722,884
Diferență: 715,264

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 221,922
Tabăra 2: 0
Diferență: 221,922

chart
 

DeletedUser

Nu vreau sa ma bag in seama mai ales ca nu joc in vreunul din triburi dar mai exacta este statistica asta pe o saptamana nu doar ultimele 24 de ore ca sa se vada mai bine evolutia ,mai ales ca a trecut o saptamana de la ultima statistica
Cam slabut pe partea astalalta de granita acum ca ataca si Royal in partea opusa
Side 1:
Tribes: ~NO.1~, ~NO.2~, ~NO.3~, ~NO.4~, ~NO.5~
Side 2:
Tribes: AVAL0N, Avalon, kabooo, RIP, RIP-AC, ID-RIP

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 47
Diferență: 45


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,868
Tabăra 2: 457,755
Diferență: 445,887

Sa vedem daca o sa fie un trend in crestere de milioane de puncte pe saptamana si de partea astalalta de granita .
Side 1:
Tribes: ~NO.1~, ~NO.2~, ~NO.3~, ~NO.4~, ~NO.5~
Side 2:
Tribes: Avalon, AVAL0N, kabooo, RIP, Rip Ac, ID-RIP

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 339
Diferență: 338

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,645
Tabăra 2: 3,059,003
Diferență: 3,050,358
 

DeletedUser

ankamaster... nu pot spune decat ca n`am cunoscut o fiinta mai agitata decat tine... poti fi o jucatoare cat de buna, dar pentru mine esti 0, esti un nimeni, o jucatoare incapabila sa poarte o discutie normala. O femeie este carterizata prin finete, blandete... dar oare sexul tau trecut la profil este adevarat? sau poate esti un baiat cu alte orientari sexuale!

Cam cu intarziere raspunsul... :p dar ce sa`i faci:D

Si astept sa ma innobilezi.. ca asa mi`ai promis!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

Side 1:
Tribes: ~NO.1~, ~NO.2~, ~NO.3~, ~NO.4~, ~NO.5~
Side 2:
Tribes: = SN =, =SN1=, =SN2=, =SN3=, =SN4=

Timeframe: 05/02/2011 00:00:00la19/02/2011 22:05:03

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,063
Tabăra 2: 2,001
Diferență: 938

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 540
Diferență: 515

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,117,670
Tabăra 2: 15,790,077
Diferență: 5,672,407

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 238,691
Tabăra 2: 5,075,136
Diferență: 4,836,445

chart


Ce a fost si ce a ajuns NO1:))

Evita sa mai faci double-post. Foloseste functia "editare"! :)
 
Ultima editare de un moderator:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Acest razboi s-a incheiat de multicel. Nu mai e de actualitate.

Rugam un moderator sa inchida topicul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus