No1 vs RIP,Nobody si restul familiei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34945

Te-am bagat prea mult in seama deja,sa vad si de la tine o statistica nu vorbe goale venite pe urma frustrarii si a celor doi neuroni semi-functionali :)

sa acuzi e usor,mai ales cand esti nimeni cu acte.
 

DeletedUser

Asta cu neuronii ai mai folosit-o si cu alte ocazii.Incearca te rog sa fii si tu mai original.Sau tu nu accepti niciun fel de sfat din No1?
Stai linistit ca asta cu originalitatea nu vrem sa ti-o impunem,cum am incercat sa facem cu diplomatia :)))
Iar dintre noi doi,nu stiu zau care este un mai mare "nimeni".Sau te pomenesti ca esti si tu vreun director de companie,ca altii,care isi pierde pretiosul timp pe triburi?
Oooops!Greseala mea!In clasa a 8-a esti probabil directorul propriei companii de LEGO :)))

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

Nu am citit toate mesajele de mai sus...am vazut destule prostii doar in ultimul al lui radu care ne zice cum NO1 ne-a spus ce sa facem si noi nu am facut :)) si al lui silviu care mai nou e expert in procedura de declarare a razboiului chiar daca nu exista asa ceva.Silviu..acum cateva saptamani te laudai pe aici ca stii cum o sa va tradeze RoYaL si acum faci pe victima...

Side 1:
Tribes: RoYaL, RoYaL*, RoYaLs, RoYaL~
Side 2:
Tribes: ~NO.1~, ~NO.2~, ~NO.3~, ~NO.4~, ~NO.5~

Timeframe: 03/02/2011 00:00:00la08/02/2011 08:39:25

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 920
Tabăra 2: 84
Diferență: 836

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,003,395
Tabăra 2: 787,577
Diferență: 7,215,818

chart



Discutati in legatura cu asta baieti. :) Sa aveti spor!

Vaiii,macel;) Era de stiut ca asta se va intampla atat timp cat cei din NO acolo erau"sexi" :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32025

Mai silviu vad ca atata o dai cu scoala ? da ma suntem toti la scoala anu asta dam capacitatea, si totusi sa va fie rusine ca va bat niste mucosi asa ca noi :))
 

DeletedUser29592

dar nu ma opreste nimeni sa postez. eu cel putin nu fac spam pe oriunde si in plus mi se sterg postarile. ciudat nu?
 

DeletedUser

dar nu ma opreste nimeni sa postez. eu cel putin nu fac spam pe oriunde si in plus mi se sterg postarile. ciudat nu?

NU!

Cei din No1 au si alti dusmani. Silviu de ce mentionezi si comentezi doar actiunile Royal?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ca sa le fac publicitate.Din spusele lui Victor,se simteau neimportanti pe lumea 18,si au hotarat sa se afirme decalarand razboi unui trib cazut,cu care,intamplator ,"au impartit aceeasi paine"(ca sa folosesc o sintagma populara),timp de aproximativ o jumatate de an.Eu nu fac decat sa-i ajut in aceasta campanie de spalare a imaginii de trib fricos si manipulabil,pe care o are Royal in acest moment.Sau nu fac decat sa accentuez aceasta imagine?
Ramane sa decideti voi :D
 

DeletedUser34945

Tu te mai bagi mult cu mine in seama ? forumul asta chiar e viata ta ? :))Uite eu mai pun o statistica,cand te gandesti la urmatorul mesaj al tau sa ai la ce sa te uiti.
Side 1:
Tribes: RoYaL, RoYaLs, RoYaL*, RoYaL~
Side 2:
Tribes: ~NO.1~, ~NO.2~, ~NO.3~, ~NO.4~, ~NO.5~

Timeframe: 03/02/2011 00:00:00la09/02/2011 11:16:54

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,077
Tabăra 2: 97
Diferență: 980

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,444,907
Tabăra 2: 912,077
Diferență: 8,532,830

chart


Daca trageti tare astazi poate ajungeti si voi la 100,ca noi am trecut de 1000 :)
 

DeletedUser

Tu te mai bagi mult cu mine in seama ? forumul asta chiar e viata ta ? :))Uite eu mai pun o statistica,cand te gandesti la urmatorul mesaj al tau sa ai la ce sa te uiti.
Side 1:
Tribes: RoYaL, RoYaLs, RoYaL*, RoYaL~
Side 2:
Tribes: ~NO.1~, ~NO.2~, ~NO.3~, ~NO.4~, ~NO.5~

Timeframe: 03/02/2011 00:00:00la09/02/2011 11:16:54

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,077
Tabăra 2: 97
Diferență: 980

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,444,907
Tabăra 2: 912,077
Diferență: 8,532,830

chart


Daca trageti tare astazi poate ajungeti si voi la 100,ca noi am trecut de 1000 :)

Ti se pare ca am vorbit cu tine?Iar te dai mai important decat esti ;)
 

DeletedUser32025

da mai silviu voi sunteti rampa noastra de lansare,dupa ce va umilim pe voi sigur o sa ne respecte si restu triburilor :) te simti mai bine acum ca am spus-o ? noi eram cei mai slabi de aici traiam in umbra voastra.Pana una alta priveste statistica si gura :)
 

DeletedUser

da mai silviu voi sunteti rampa noastra de lansare,dupa ce va umilim pe voi sigur o sa ne respecte si restu triburilor :) te simti mai bine acum ca am spus-o ? noi eram cei mai slabi de aici traiam in umbra voastra.Pana una alta priveste statistica si gura :)

Nu aveam nevoie de confirmarea voastra,stai linistit ;)
Cat despre statistica,ma doare fix in cot de ea.Razboiul cu voi era un razboi pierdut,de dinainte sa inceapa,data fiind situatia foarte dificila a tribului No1.Orice alt rezultat decat victoria voastra,ar fii o surpriza enorma pentru toata lumea.Puteti sa va laudati cu toate statisticile din lumea asta,pentru mine,voi,ca oameni,ramaneti niste "mari caractere" ;)
 

DeletedUser

Cam slabut pe partea astalalta de granita acum ca ataca si Royal in partea opusa
Side 1:
Tribes: ~NO.1~, ~NO.2~, ~NO.3~, ~NO.4~, ~NO.5~
Side 2:
Tribes: AVAL0N, Avalon, kabooo, RIP, RIP-AC, ID-RIP

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 47
Diferență: 45


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,868
Tabăra 2: 457,755
Diferență: 445,887

Sa vedem daca o sa fie un trend in crestere de milioane de puncte pe saptamana si de partea astalalta de granita .
 

DeletedUser15928

ceea ce pateste no1...imi aduce aminte de L5...dar deocamdata ei rezista...ceea ce este de apreciat avand in vedere ca au razboi din toate partile...din pacate pozitionarea lor...si faptul ca in unele momente se uitau de sus la restu...si credeau k lumea e a lor...a dus la aceasta situatie:)
 

DeletedUser33799

ceea ce pateste no1...imi aduce aminte de L5...dar deocamdata ei rezista...ceea ce este de apreciat avand in vedere ca au razboi din toate partile...din pacate pozitionarea lor...si faptul ca in unele momente se uitau de sus la restu...si credeau k lumea e a lor...a dus la aceasta situatie:)

mai la inceputul lumi5 era DHBM...care sa cam dizolvat si au trecut mai toti in +SAS+...uni in UNIQUE..dupa care sa dizolvat +SAS+ din x motive de catre dl Q...si sa format dupa aceea LIVE ducand un razboi cu UFO.....pierdut pana la urma de UFO....cam asa a stat treaba pe L5.....asemanator cu ce se intampla pe aceasta lume
 

DeletedUser33563

mai la inceputul lumi5 era DHBM...care sa cam dizolvat si au trecut mai toti in +SAS+...uni in UNIQUE..dupa care sa dizolvat +SAS+ din x motive de catre dl Q...si sa format dupa aceea LIVE ducand un razboi cu UFO.....pierdut pana la urma de UFO....cam asa a stat treaba pe L5.....asemanator cu ce se intampla pe aceasta lume

tu vorbesti de ceva ce s-a intamplat acolo in cativa ani ( plus ca ai omis perioada de inceput a lumii...triburi ca "wanted" ,"noi" etc )...aici cred ca a trecut putin peste un an ?
o alta diferenta este faptul ca l5 a avut o valoare (ca nr de jucatori capabili ) cu mult peste ce e aici
 

DeletedUser10105

** de l18 ?
o lume ...cu "borzesti" ?
pai borzesti pe l18 , trimitea resurse si invata tabla inmultirii.
pacat ca au ajuns pe acest joc sa apara playeri ca nonvalori , gen borzesti , sau playeri agramati tip 2 la leu , care traiesc prin innobilari interne !
ma uit si gasesc playeri cu 5-600 de sate , si cu 4 mil ca inamici invinsi !
mari parsivi !
mari amarati !
eu as pune limita pe inamici invinsi ...decat cu 2000 de borzesti/neica nimeni ...mai bine 200 , dar adevarati !
cand isi ia ban definitiv agramatul asta de borzesti , datorita lipsei de perspectiva , de incultura si de activitate ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus