Nofa->Fermieri adevarati ???

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

Dragi mei din seria dan diaconescu in direct pe forumul lumii 20 , tocmai am aflat un lucru socant despre NOFA , conducerea nofa acuzand lipsa de bani din cauza economiei si a tva-ul crescut a decis realizarea unei chete pentru a fi fonduri in trib pentru premium de urgenta , astfel cand cineva are nevoie urgent si nu are posibilitatea , sa se poata lua din acele fonduri , cel putin acesta era motivul oficial.


Adevaratul motiv , dupa ce au strans acesti bani stimata conducere din nofa a decis ca e timpul sa se distreze , in vestitul club Bamboo din Mamaia .


2j2j66o.jpg


Aceasta poza incediara facuta de paparazzi nostri , uitati ce face o parte conducerea NOFA

2ljl5qc.jpg


Mai vigilent din fire domnul ErwinRommel a incercat sa scape de paparazzi nostri , dar suparat ca nu a agatat nimic s-a apucat pe baute...pai se poate marite lider ?


27y9z52.jpg


Maritul helldrake atunci bine afumat a decis sa ii arate lui erwinn cum se agata , dupa putina munca a agatat un adevarat specimen , revenit un pic la realitate si speriat de specimenul din fata acesta incerca disperat sa il sune pe erwinn care era deja mort pe o canapea , ce o fi visand probabil ? paparazzi nostri nu au reusit sa ii pozeze visele probabil are un dispozitiv de bruiat pozele...


Stimati telespecatori , revenim maine cu un nou episod din escapada conducerii NOFA

Pana atunci nu uitati sa spamati la greu topicul nostru pentru a face si noi ceva banuti ca e criza si e saracie mare.


Setz
 

DeletedUser4920

Dragi fani deja am fost amenintat ca voi fi innobilat , ca imi va fi spart contul , acesti fermierii au inceput razboiul psihologic impotriva. mea

Va rog sa votati cu puncte premium la mine in cont daca sa continui sau sa nu continui aceste dezvaluiri din interiorul NOFA , acum trebuie sa fug is fugarit de fermieri

bedkw0.jpg



Corespondentul vostru umil

Setz



2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Protagonistii pozelor au ceva impotriva postarii acestor poze pe forumul L20 ?
 

DeletedUser

poate doar cel din poza postata de erwin :)
nu de alta, dar nu sunt egale ouale :D
 

DeletedUser

[18:01:05] HellDrake: vce beat eram cand miam bagat piercu ala
[18:01:06] HellDrake: :(
[18:01:28] Vali / Erwin: vroiai sa ma suni :))
[18:01:48] HellDrake: pff cat team mai sunat in noaptea aia
[18:01:50] HellDrake: 50 apeluri
[18:01:50] anthares1: sunt reale pozele?
[18:01:57] HellDrake: si tot nu ai raspuns
[18:01:59] HellDrake: :D
[18:02:09] Vali / Erwin: dracu mai stia unde e telefonu atunci
[18:02:10] Vali / Erwin: :D
[18:02:50] Vali / Erwin: da urata tipa ai agatat si tu
[18:02:50] Vali / Erwin: :D
[18:03:34] HellDrake: la bautura merge orice

A aflat, deja am discutat pe tema asta :))
 

DeletedUser

=)))))))) te pup pe chelie setzele miai inseninat ziua cu un zambet :))))
 

DeletedUser4920

Pai toata lumea cu tribu ala e 0 , huoo , hai sa ne injuram and stuff , chiar daca imi voi lua warn/puncte pe topicu asta macar facem atmosfera pe forumu 20 ca e un forum MORT pentru o lume ce e in stadiu de inceput.
 

DeletedUser

Protagonistii pozelor au ceva impotriva postarii acestor poze pe forumul L20 ?
e un moment ilustru al capacitatii romanilor de a bea be abea bea bea si iarasi bea.... cine e ofensat? poate base vezi contacteazal pe el...

P.S. sa fim seriosi acuma suntem forumisti inraiti, reputatia este totul pentru noi, nu ne jucam cu onoarea cuiva decat daca ne permitem cu respectivii ... crezi ca ar fi pus setzel poze cu cineva la care stia 100% cai sare mustaru si face pe mironosita? :)))) in cazul lui hell era proportie doar de 90% deci totul este scuzabil si fara urmari
 

DeletedUser4920

Cred ca trebuia sa scriu acesta e un pamflet ca sa inteleaga toti , vad ca pe caldura asta la unii rotitele merg mai greu
 

DeletedUser

nare nimic deaface cu caldura mai degraba cu genetica... dar iertam noi ca ceom face...ne luam dupa vorba lui einstein :)))))


eu inca imi astept zaharul cubic de la hell :))) tu ti lai primit setzele? :D
 

DeletedUser4533

setzel uiti ca la acea petrecere conspirativa ai participat si tu,doar ca nu te-a mai gasit nimeni pana dimineata ,ti-o trebuit tie whisky:

drunk.JPG


ah da si era sa uit ,domnul semprevitas ?? tu crezi ca scapi de ochii lumii?sa iti reamintesc cum te-ai distrat tu toata noaptea cu noi :D :D :
partying-12729.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7916

doarme si el pe unde apunca :))) ultima oara cand m`a sunat imi zicea ca nu putea sa se ridice intr`un hol fiind in pozitia sezut =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus