Nu pot sa primesc invitatii!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Trebuie sa primesti invitatie,citeste ajutorul si FAQ-ul inatine sa faci un nou thread

P.S(scuze de off-topic):destul de interesanta functia de raspuns rapid..
 

DeletedUser

cum fac?

cum fac sa pot primi invitatii in triburi?
ca toti care au vrut sa ma invite le spunea ca nu accept invitatii.
:mad:
 

DeletedUser

Intra la Rapoarte-Fliltru si debifeaza casuta unde scrie "Invitatii de la triburi"
 

DeletedUser10443

Invitatie

salut am primit o invitatie de a adera intr-un trib , dar nu stiu cum sa-i dau oK
 

DeletedUser1195

daca esti deja intr-un trib,nu poti da ok altei invitatii.Trebuie mai intai sa parasesti tribul in care esti.
Daca nu esti,da click pe invitatia primita si vei avea optiunea accepta/refuza.
 

DeletedUser10443

naspa ca am un trib facut de mine si nu pot sa il dizolv(in total am 2 sate)
 

DeletedUser10443

ma duc la setari dar nu imi da voie sa ies pentru ca sunt singurul membru.???? astept sa ma luminati!!!
 

DeletedUser1195

intra la trib si da click pe Insusiri.Trebuie sa iti apara o noua pagina.Undeva in stanga pe la mijlocul paginii ai Dizolvarea tribului.
 

DeletedUser

salll triburile...am si ue o nelamurire ...:confused:am primit pe lumea clasik contul premium acum 4 zile si eu tot il am ...trebuia sa expire ..va rog spuneti-mi dc inca il am :confused:
 

DeletedUser

salll triburile...am si ue o nelamurire ...:confused:am primit pe lumea clasik contul premium acum 4 zile si eu tot il am ...trebuia sa expire ..va rog spuneti-mi dc inca il am :confused:


probabil ti sau mai adaugat doua zile de CP pt ca au fost probleme la server (tot serverul a primit)
 

DeletedUser

imi scuzele de vigoare am primit contul premiu exact kand l-am primit si din cauza problemelor acum mi-am dat seama cer scz din nou:D
 

DeletedUser

Problema cand invit pe cineva in trib !

DAsDAS nu doreşte invitaţii!


stie cineva care este faza ?
 

DeletedUser4349

are la filtru de rapoarte activata optiunea de respingerea a invitatiilor in alte triburi
 

DeletedUser

Din pacate nu merge asa... toate sunt debifate si tot nu merge la fel imi da cand vreau sa-l invit in trib i-am zis sa debifeze si zice ca nu are nimic bifat..

Altcineva cu alta idee ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus