NV Domination Family

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Iurka, te rog nu le mai da atentie. Ne vedem de joc si cu fiecare pe rand ne vedem pe harta. Nu are rost.. ma plictisesc oamenii de genul Deathrazor. Apropo m-am uitat la tribul lui pe lumea 12. Are 5 academii, mai mult nu trebuie sa spun, nu?:)
 

DeletedUser

Iurka, te rog nu le mai da atentie. Ne vedem de joc si cu fiecare pe rand ne vedem pe harta. Nu are rost.. ma plictisesc oamenii de genul Deathrazor. Apropo m-am uitat la tribul lui pe lumea 12. Are 5 academii, mai mult nu trebuie sa spun, nu?:)

Haha...acelasi lucru l-am observat si eu :D
 

DeletedUser

eh ...sunt 3 academii dar trecem peste ,ca unii sunt mai talentati in alte domenii nu neaparat matematica.
In al doilea rand nu inteleg care este problema ca niste jucatori isi spun parerea despre un subiect creat pentru a fi comentat...
In al 3-lea rand este total lipsita de logica afirmatia "ma plictisesc oamenii de genul Deathrazor"...am cont de curand, cand voi aveati nobil eu aveam 134 pcte..nu stii nimic dar te plictiseste orice , asta nu iti poate arata decat nivelul intelectului.
In al 4-lea rand, de ce ati mai deschis topicul......? sau sunteti fani ceausescu?
 

DeletedUser

Politica si Propaganda,Statistici,rapoarte,anunturi....avem ce posta
 

DeletedUser

asa suntem si noi...pe k45 ~Fun~ Si PIMP formam o familie impreuna cu academiile noastre si in rest suntem vs ALL asa ca **** ce e asa special la familia voastra.doar faptul ca sunteti triburi mari cu aceeasi zona de dezvoltare.....cred ca va fi greu sa mentineti familia..daca se va isca un conflict ???
 

DeletedUser

*** ati creat topicu atunci suportati si comentariile ... adevaru e ca asa sunteti 100% ca cica ii invingeti pe toti da nu e asa :)) ideea e ca in loc sa va luptati unu impotriva altuia sa se vada care e mai bun vati adunat toti intro gasca si cica hai sa jucam triburile :)) sa iti spun ceva .. priceperea nu se bazeaza nici pe numaru de sate nici pe puncte nici pe ODA pentru k orice prost poate sa atace cu toata ofensiva un sat plin de defensiva asa k e mai bine sa iti ti tu gura inchisa ca deocamdata esti varza.
 

DeletedUser

sa iti spun ceva .. priceperea nu se bazeaza nici pe numaru de sate nici pe puncte nici pe ODA
Atunci scumpule pe ce se bazeaza? :eek:
Sunt singurele lucruri pe care se face un clasament in triburile si prin care se poate vedea cine stie jocul si cine nu.

Personal nu o sa mai scriu aici decat atunci cand va fi nevoie sa fac un anunt despre Legacy sau despre alianta.
 

DeletedUser6604

Eu imi sustin ideea. daca alianta asta rezista si pe parcurs triburile din interiorul ei isi vor intari relatiile, va rezulta un trib puternic... poate cel mai puternic. Nu e prima lume pe care se intampla asta si in mod sigur nu o sa fie nici ultima. Totul depinde de conducatorii lor cum vor face alegerile pe viitor.
 

DeletedUser

*** ati creat topicu atunci suportati si comentariile ... adevaru e ca asa sunteti 100% ca cica ii invingeti pe toti da nu e asa :)) ideea e ca in loc sa va luptati unu impotriva altuia sa se vada care e mai bun vati adunat toti intro gasca si cica hai sa jucam triburile :)) sa iti spun ceva .. priceperea nu se bazeaza nici pe numaru de sate nici pe puncte nici pe ODA pentru k orice prost poate sa atace cu toata ofensiva un sat plin de defensiva asa k e mai bine sa iti ti tu gura inchisa ca deocamdata esti varza.

Si tu esti????Un jucator invizibil????Am tot cautat pe ro12 si nu te-am gasit
Sau esti doar un comentator tribal?
 

DeletedUser17342

oricum bafta in continuare. se pare ca l12 nu e chiar asa moarta la urma urmei, mai exista si diplomatie si jocuri de culise, razboaie, aliante, cam tot ce trebuie :D
 

DeletedUser20794

Nu stiu ce sa spun... Cele mai puternice triburi aliate unul cu altul. Vor face un trib puternic...

Nu ma duce cu gandul decat la un lucru. Lumea asta va fi aproape deloc distractiva si se va termina... F. repede
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stai linistit joc si pe lumea 12 numai k am alt cont ;)
Deci:
1. Puncte - *** esti priceput iti faci satele de punctaj cat mai mic sa ai cat mai mult loc de populatie deci punctele nu conteaza
2. Sate - *** sunt numai sate barbare sau sate inactive clar nu e nici o pricepere sa iei asa ceva (numai *** toate sau o mare parte din sate sunt luate de la inamici activi)
3. ODA - un jucator cu pricepere incearca sa ia sate cu pagube cat mai mici, atacuri false peste tot sa iti imprastie jucatoru pe care il ataca defensiva peste tot. orice p**** poate sa atace un sat cu 30k/30k deci ODA nu reprezinta absolut nimica.

Vrei mai multe explicatii sau tot prostiile tale le tii ?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
stai linistit joc si pe lumea 12 numai k am alt cont ;)
Deci:
1. Puncte - *** esti priceput iti faci satele de punctaj cat mai mic sa ai cat mai mult loc de populatie deci punctele nu conteaza
2. Sate - *** sunt numai sate barbare sau sate inactive clar nu e nici o pricepere sa iei asa ceva (numai *** toate sau o mare parte din sate sunt luate de la inamici activi)
3. ODA - un jucator cu pricepere incearca sa ia sate cu pagube cat mai mici, atacuri false peste tot sa iti imprastie jucatoru pe care il ataca defensiva peste tot. orice p**** poate sa atace un sat cu 30k/30k deci ODA nu reprezinta absolut nimica.

Vrei mai multe explicatii sau tot prostiile tale le tii ?

Clasamentele sunt relative dar pentru a fi făcute trebuiesc nişte numere, ceva concret.
După părerea ta, care sunt calităţile unui jucător pentru a fi apreciat şi cum s-ar construi un clasament în funcţie de criteriile tale ? (Să nu spui calităţi de leader sau mai ştiu eu ce lucruri necuantificabile).
 

DeletedUser

nu poti sa faci un clasament.
Un jucator bun trebe in primul rand sa stie cum sa se apere, sa desparta nobili, si isi dea seama care sunt atacuri fale si care sunt reale, tre sa stie cum sa reactioneze daca vede peste noapte ca ii apar 5000 de atacuri dupaia trebe sa stie cum sa atace , sa stie sa trimita un tren de nobil calumea in fine sunt mai multe criterii da clasamentul pe puncte,sate sau ODA nu e unu bun pentru definirea unui jucator bun.


Dupa mine un jucator e bun daca stie sa se apere calumea si stie sa si atace calumea ( atacuri false care sa para reale, atacuri reale, tren de nobili trimis calumea - prin calumea ma refer toti 4 sa ajunga in aceeasi secunda nu cu diferente de 15 secunde intre nobili )

Degeaba are jucatoru de pe primu loc 30 de milioane de puncte si 20 de mii de sate daca el nici macar nu stie cum sa se apere si daca vede mai mult de 3 atacuri pe el apasa pe "stergere cont"
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Este discutabilă teoria aceasta ... SDS -> cea mai buna apărare este atacul ...
Este important sa ştii sa ataci, cel puţin pe cât este să ştii să te aperi. Însă clasamente trebuiesc făcute, ca la un concurs de miss.
Este adevărat că nu înseamnă nimic să fii pe primul loc, iată, am atacat pe prietenul dwyde puţin şi m-a pus la profil :(
Ups, e de rău ... îs noob cică ... cel mai noob ... oare de ce ? aici ce contează mai mult ?
 

DeletedUser

unde sa conteze ? la faptul ca tea pus pe profil ca noob ? cine stie cu ce ai atacat tu sau poate dupa cunostiintele lui de triburile esti noob :)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Suntem off ... ideea este ca atacurile nu au ajuns inca ... în fine, incercam sa ma strecor neobservat, dar asta e.

Ma intrebam ce conteaza sa fii "cel mai noob" asa cum esti "cel mai bun" ... dar nu la topicul asta.

On topic, succes NV, cum spuneam mai sus, vă aşteptăm în finală :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus