NV Domination Family

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sal

Iurka, te rog nu le mai da atentie. Ne vedem de joc si cu fiecare pe rand ne vedem pe harta. Nu are rost.. ma plictisesc oamenii de genul Deathrazor. Apropo m-am uitat la tribul lui pe lumea 12. Are 5 academii, mai mult nu trebuie sa spun, nu?:)

Deci tribul nu are 5 academii are 3 si pe viitor din alea 3 o sa mai ramana 1 pentru ca sunt care se lasa de joc, inactivii,.. :)
Si ce daca avem 3 academii ce are ???
 

DeletedUser

Eu nu mai raspund la offtopicuri scuza-ma ca te dezamagesc.. :eek:

On-topic: Deocamdata ne ocupam de cateva triburi, printre care -EC- si -GT-; mai mult aflati pe parcurs..:)
 

DeletedUser

invizibl3 sigur faci parte din cele 7-8 triburi cu care are razboi [-_-]...te oftici prea tare :confused:
In alta ordine de idei...DACA rezista familia asta,nimeni de pe harta nu-i va putea opri:( dar cum ii stiu eu pe majoritatea se vor plictisi in 2 luni si se vor bate intre ei sa treaca plictiseala:) De cand m-am lasat eu...L12 si-a pierdut farmecul:D:D:D
 

DeletedUser24598

:eek:Ma eu nu inteleg deci ziceti ca luam sate de barbari sau jucatori care nu mai sunt activi:confused:...dar nu uitati ca si satele acestea "mici" vor fi "mari" si pline de armata:cool:.Si daca va uitati la inamici invinsi vedeti ca toata 4 triburi sunt puternice:rolleyes:. Daca ati privit pe langa noi si ati vaz ca nu mai sunt jucatori puternici cu sate de peste 3k-4k asta este pt ca au fost inobilati:p... si nu ramane decat sa luam si satele mici:D...Si referitor la familie daca v-a rezista...asta m-a pus si pe mine pe ganduri:( dar dupa cum s-a vrb multi se vor lasa...nu vor mai membrii SOLO(nu se vor mai invita jucatori din alte triburi) de invitat in trib si cand vor ramane membrii putin in triburi se va discuta despre fuziuni:);) sau mai stiu eu ce dar 1 lucru este foarte SIGUR cei mai BUNI jucatori vor ramane si din acesti jucator se va creea ceea mai puternica familie:mad: asa ca nu mai faceti tam tam atat ca dupa ce vom domina NV vom incepe si cu celelalte directii ale lumii si atunci sa vedem celelalte triburi care ne subestimeaza sa vedem cat de unite sunt ele si cu asta sper ca am raspuns la tot ce inseamna nelamurire.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e ho nu te mai agita atita.

asa ca un pronostic NVDF rezista cam inca 1-2 luni deacu incolo:p
sau pina la primu conflict serios daca apare intre timp...
:D
 

DeletedUser

Da este cea mai puternica familie pana se va ajunge la un conflict si dupa sa vedeti ca se destrama :)
 

DeletedUser

mdea...

cik ie tari astia..... cu familia lor de triburi....
oricum asta-i parerea lor...
 

DeletedUser

Stau si citesc toate cele 5 pagini, si citesc si citesc, pana termin...concluzia: o gasca de necunoscuti care comenteaza fara jena asupra decizilor luate de niste jucatori ce au in spate ani de triburile...nu ma intelegeti gresit, nu ma refer la cei ce au comentat la subiect si intr-un mod civilizat, sunt si exceptii in acest topic, dar majoritatea sunteti niste pusti frustrati de reusitele altora.

Pana una alta, lasati-ne sa ne facem treaba si sa ne facem propria strategie...poate noi vrem sa crestem mari si sa ne razboim cu legacy mai incolo, poate asta e strategia noastra :) sau poate unique vrea sa ii atraga pe cei din legacy alaturi de ei impotriva noastra...la asta nu v-ati gandit, ati sarit direct cu "cica voi jucati triburile"...pana la urma este un joc, iar strategiile fac parte din el.

Acceptam orice comentariu facut intr-un mod civilizat, lasati frustrarile la o parte.
 

DeletedUser2821

Auziti voi cine sunteti ???
Cszone09,vasile.ion,koiok - doar niste no-name-uri vedeti-va de treaba si lasati acest trib in pace !
 

DeletedUser

este o problema mare a tineretului din ziua de azi:)). Nici macar nu ati trait pe vremea comunistilor, nu inteleg de unde vi se trage. Orice parere contradictorie o considerati insulta si refuzati sa o ascultati. O sa va loviti cu capul de tavan cand veti mai creste putin si veti si lucra undeva.
Normal ca opiniile sunt libere , dar nu si obligatorii, dar ati deschis un topic, ashteptati-va la tot felul de raspunsuri, nu numai la pupat in fund(din partea propriilor membri evident). Bafta cu alianta, sper sa rezistati pana va plictisiti si dati delete la cont
 

DeletedUser

michelle2007, ma belle:p

nu te oftica. in mod mormal nu ar trebui nici macar sa bagi in seama neste "no name-uri" precum moi:D (trouble in paradise allready??!!!:D:D:D)

ca si oricine altcineva si no-name koiok are dreptul sa-mi exprime public si civilizat parearea asupra unui chestii facute de voi publice. civilizat ai incetat deja sa o prezinti (si reprezinti):p

bafta la noroc!!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Topic al familiei NV, de unde pînă unde s-a ajuns la consideraţii legate de tineretul de azi ... opinii despre această alianţă, consideraţii bazate pe necunoaştere, acuzaţii nefondate ... ceva nou pe L12 ?

@deathrazor, să înţeleg că dacă tu ai trăit pe lumea comuniştilor ai rămas cu tendinţa de a contrazice, cu orice scop, sau apreciezi pe cei ce o fac, fără nici un argument ... jos cu voi, sus cu noi ... asta e problema adulţilor de azi, se pricep la toate.
@koiok, încearcă să ramâi on topic, adică să faci propagandă tribului sau familiei din care faci parte şi nu să lansezi prognoze bazate pe ... nimic ?

De ce nu deschideţi voi topicuri cu triburile voastre să vă prezentaţi strategiile şi politicile, nu ar fi mai frumos aşa ?
 

DeletedUser

Despre copii, comunisti, dat bac-ul puteti vorbi in liniste la OffTopic, aici aceste discutii vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
 

DeletedUser

este o problema mare a tineretului din ziua de azi:)). Nici macar nu ati trait pe vremea comunistilor, nu inteleg de unde vi se trage. Orice parere contradictorie o considerati insulta si refuzati sa o ascultati. O sa va loviti cu capul de tavan cand veti mai creste putin si veti si lucra undeva.
Normal ca opiniile sunt libere , dar nu si obligatorii, dar ati deschis un topic, ashteptati-va la tot felul de raspunsuri, nu numai la pupat in fund(din partea propriilor membri evident). Bafta cu alianta, sper sa rezistati pana va plictisiti si dati delete la cont

Nu este o problema a tineretului ci o problema a ta personala...am zis ca acceptam orice comentariu facut cu cap, argumente si cu bun simt.Deci acceptam comentatarii fie ele pro sau contra.
 

DeletedUser

Spor familei .. sa-i rupeti pe toti .. salutare iurka.. aici andreispyes :D
 

DeletedUser

Thanks,Red Furry Maniak

O mica statistica:

Rank triburi:
2 [-_-] 1.042.294
3 Legacy 1.021.211
9 UNIQUE 854.378
13 C.A.G. 840.868

ODA:
1 Legacy 2,26 Mio.
3 MakeLoveNotWar 1,73 Mio.
5 Unique Team 1,38 Mio
8 Land Warriors 1,05 Mio.
 

DeletedUser

ar trebui reinoita acea harta. se pare ca k24 nu este prea vizibil, si trebuie sa recunoastem ca C.a.g ul este pe locul 2 pe acel continent, deci, este vizibil

Lista de rang a triburilor de pe continent 24
Rang Numele tribului Puncte Sate
1 (EPI) 578.980 155
2 C.A.G. 574.265 105

se pare ca noi (c.a.g.) cu 105 sate suntem cam egali cu (EPI) care are cu 50 sate mai mult. :))
 

DeletedUser

ce sa intamplat cu UNIQUE si [-_-]???? ca nu mai sunt in top 20
 

DeletedUser

ce sa intamplat cu UNIQUE si [-_-]???? ca nu mai sunt in top 20

In tribul [-_-] au existat probleme, iar activitatea mea ca si lider a fost scazuta din cauza timpului.

UNIQUE a avut ceva probleme cu adminii din cate am inteles.

Este posibila o fuziune intre cele 2 triburi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus