~NW~ & I am! vs Fame

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser47474

Sa spunem ... Pot spune si eu acelasi lucru ... Dar as ramane cu spusul ... Cum vei ramane tu pe lumea asta :)))

Poti ? Nu cred. Deci tu ramai cu spusul nu eu. Poate nici nu joc aici sau poate da, la asta te-ai gandit ? :rolleyes:
 

DeletedUser47430

Pot ? Normal ca pot ... Sunt doar niste vorbe ca fapte mai putine ... Daca joci , ti-e frica sa spui cine esti (sau rusine?) ... Daca nu joci , esti doar un mancator de stii tu mai bine ce :))
 

DeletedUser10188

Mai bine put a interne decat sa put a ce puti tu :rolleyes:. Eu ma pot trata dar tu nu :D



Sa spunem ca unele lumi inchise unde tu nu apucai mai mult de un sat ?!:rolleyes:

Dom'le bagator de seama, eu put a om cu coloana vertebrala, si nu am de ce sa ma tratez...pe cand tu...saracu :D
 

DeletedUser47474

Pot ? Normal ca pot ... Sunt doar niste vorbe ca fapte mai putine ... Daca joci , ti-e frica sa spui cine esti (sau rusine?) ... Daca nu joci , esti doar un mancator de stii tu mai bine ce :))

Pai asta ii diferenta dintre noi ca tu minti daca spui asta pe cand eu nu. Deci cum ii cu mancatu ? :rolleyes:

Dom'le bagator de seama, eu put a om cu coloana vertebrala, si nu am de ce sa ma tratez...pe cand tu...saracu :D

Sunt mai bogat de tine. Ia zi tu ai apartamente inchiriate ? Ai case cu piscine ? N-ai, saracule :D
 

DeletedUser47430

Pai ma prietenas , eu nu zic , deci nu mint ... Dar tu zici fara sa aduci dovezi ... Cum stam cu mancatul ? :)
 

DeletedUser47430

Scuzele mele , am uitat sa pun ghilimele :)) ... Asa spun la ciobanasi :) ... Si daca nu trebuie sa-mi demonstrezi mie , nu crezi ca ar fi normal sa nu-mi spui asa ceva ? Pentru mine e treaba aia mare cu mancatul , dar daca iti place asa mult mananca acum ... Pot sa te las sa mori de foame ? Nu pot , mi-e mila , domnule bogat :))
 

DeletedUser47474

Scuzele mele , am uitat sa pun ghilimele :)) ... Asa spun la ciobanasi :) ... Si daca nu trebuie sa-mi demonstrezi mie , nu crezi ca ar fi normal sa nu-mi spui asa ceva ? Pentru mine e treaba aia mare cu mancatul , dar daca iti place asa mult mananca acum ... Pot sa te las sa mori de foame ? Nu pot , mi-e mila , domnule bogat :))

Ti-am zis ca joc 1 vs. 1 oricand cu tine. doar spune fara rusine cand vrei si unde
 

DeletedUser47430

Pe lumea 47 , daca tot suntem la rubrica asta hai sa incercam aici ... Incearca sa ma dai afara :) (cred ca ti-am cerut prea mult , mai incerc?)
 

DeletedUser47474

Pe lumea 47 , daca tot suntem la rubrica asta hai sa incercam aici ... Incearca sa ma dai afara :) (cred ca ti-am cerut prea mult , mai incerc?)

Daca iau un cont aproximativ egal cu al tau, ies si eu din trib si iesi si tu dar fara ajutoare o facem ;)
 

DeletedUser47430

Alo , alo ... Pai ce jucam aici ? "Cat de bun sunt eu" sau triburile ? Din numele jocului ar trebuii sa-ti dai seama ca e joc de echipa ... Individual , poti fi mai bun ca mine , de ce nu ? Nu ma cred un "superman" ca tine ... Probabil esti in fame daca tot ii "aperi" asa ... Castiga cu shame-ul si ai respectul meu si nu numai ... Pana atunci , ciocu' mic ca pana acum ai facut ce stii mai bine (treaba aia rusinoasa cu mancatul - PS: sper ca o faci doar la figurat)
 

DeletedUser47474

Atunci cand vrei sa intrii cu trib pe o alta lume imi spui si fac si eu unu ;)

Acum te las sa-ti bati capu cu ceilalti colegi in incercarea de a afla cine is :rolleyes:
 

DeletedUser47430

Vai , stii cat imi pasa ? Nu vrei sa stii ... Oricum toti va duceti la margine , asa ca putin conteaza cine esti tu , ca oricum te numeri printre ei :) ... De ce alta lume si nu asta ? Pentru ca ai pierdut deja ? Asta consideri dupa o luna de razboi ? (welcome to hall of shame)
 

DeletedUser47474

Vai , stii cat imi pasa ? Nu vrei sa stii ... Oricum toti va duceti la margine , asa ca putin conteaza cine esti tu , ca oricum te numeri printre ei :) ... De ce alta lume si nu asta ? Pentru ca ai pierdut deja ? Asta consideri dupa o luna de razboi ? (welcome to hall of shame)

Copile sezi bland ti-am zis. Nu aleg sa joc astfel de lumi facute pentru dinastia ca tine carora sa atace ca si aici li se pare ceva genial. te astepti pe lumi cu setari calumea fara gap si o sa vedem cum e treaba cu marginea
 

DeletedUser47430

Atunci ce dracu cauti aici ? Da-i drumu ciobanas si asteapta lume de oieri ca "miei" stii tu ce :)))
 

DeletedUser46460

dati tot jos ca de innobilat nu puteti

Nici nu vrem, te deprimi usor usor...credeai ca numele ce-l aveam pus la sate era intamplator? Nu nu, era un sfat pentru tine, acum tot ce conteaza ce-l mai mult pentru tine se prabuseste :))....of of saracii de voi, invatati ce-i ala respectul si vorba frumoasa...zmei sunt la orice colt
 

DeletedUser10188

@Zealot - da nici nu vrem satele tale, vrem doar sa facem o mare de sate de 26 de puncte :D

@dark avenger si tu esti ca ala de a fost in FAME cu casa in ibitza si femeie fotomodel ? Ala de se lauda ca ma cauta, sa-i dau IP-ul si ma gaseste el si la telefon plangea ? :)))) Sau cum esti tu ? :D Ia zi-ne, ce mai ai, pe langa case inchiriate ? :D Ceva neuroni sa-ti inchiriezi nu gasesti ? :D :))

Cat despre joc, se numeste triburile, daca vrei sa joci 1 vs 1 du-te si apuca-te de supermario, poate acolo reusesti sa joci 1 vs 1 cu cineva ca de triburi ne-am convins, tu faci si dregi si de 10 ore tot nu esti in stare sa-ti spui numele din joc. Hai ca-ti dau eu un cont de aproape 200 sate in NW si te las sa te bati singur cu obitoo, te tine ? :D
 

DeletedUser47474

Atunci ce dracu cauti aici ? Da-i drumu ciobanas si asteapta lume de oieri ca "miei" stii tu ce :)))

Nu pot posta unde vreau sau ce ? Imi zici tu unde sa o fac ? Inca tot nu esti sigur daca joc sau nu :rolleyes:

@Zealot - da nici nu vrem satele tale, vrem doar sa facem o mare de sate de 26 de puncte :D

@dark avenger si tu esti ca ala de a fost in FAME cu casa in ibitza si femeie fotomodel ? Ala de se lauda ca ma cauta, sa-i dau IP-ul si ma gaseste el si la telefon plangea ? :)))) Sau cum esti tu ? :D Ia zi-ne, ce mai ai, pe langa case inchiriate ? :D Ceva neuroni sa-ti inchiriezi nu gasesti ? :D :))

Cat despre joc, se numeste triburile, daca vrei sa joci 1 vs 1 du-te si apuca-te de supermario, poate acolo reusesti sa joci 1 vs 1 cu cineva ca de triburi ne-am convins, tu faci si dregi si de 10 ore tot nu esti in stare sa-ti spui numele din joc. Hai ca-ti dau eu un cont de aproape 200 sate in NW si te las sa te bati singur cu obitoo, te tine ? :D

Joc cu orice jucator de pe 47. Te bucuri ca inchizi cea mai slaba lume ce a existat vreodata pe .ro ? :))))
 
Sus