Off-topic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pentru ca observ ca acest topic a luat-o rau pe aratura, voi trece la aplicarea de sanctiuni - caci altfel observ ca nu stiti....decat cu "biciul"....
si sa o luam usor usor cu inceputul...
pentru a nu fi acuzat de discriminari - ca deh cu siguranta ar fi carcotasi, majoritatea persoanelor ce au participat direct in aceasta discutie controversata isi va primi sanctiunea de rigoare.
in ordinea postarilor

bloom
aquilla
mater dolores
s-au "lipit" de un bilet doar dus spre o binemeritata vacanta (3 saptamani)




Deci , e posibil ca un moderator sa le dea ban la alti 2 moderatori ???Si...e legal pe acest forum ?Eu credeam ca doar carmi poate sa faca asta .(e drept ca BlooM a incalcat chiar ce a spus chiar el ca trebuie respectat)

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

regele 1 te invit sa vezi ce scrie in dreptul numelui meu - ADMIN - ceea ce inseamna ca pot bana - sunt loctiitorul direct,
in ceea ce priveste mater - nu era mod la momentul respectiv iar bloom tocmai scapase de ele inainte sa ia ban.
dar totusi daca vrei sa imi contesti decizia o sa ai timp in vacanta.
 

DeletedUser5673

eu cred ca nu aveau timp sa moderezede sarbatori si au zis sa isi ia banu :D
 

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
Acest topic este închis! Vă rog frumos pe viitor să încercaţi să fiţi mai civilizaţi în discuţiile purtate.

Mulţumesc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus