Pachetu meu grafic

DeletedUser

de-ar fi aşa...
sunt din republica Moldava si nu pot cumpăra :(
 

DeletedUser

nu conteaza ca eshti din republica moldova, cumpara puncte premium prin SMS, cum fac majoritatea userilor :) ... important e sa ai cartela vodafone sau orange :D
eu cand imi iau cont premium dau 2 mesaje, shi imi activez 1 luna de zile :D

Later edit:
Iar ca sa fiu in tema: frumos pachetul grafic dar am o intrebare, a fost acceptat de catre admini ?
In unele cazuri nu sunt acceptate lucruri noi pe serverul triburilor, aici ma refer la anumite addons-uri :)

In rest, bucuratzi-va de noul pachet grafic al paginii de start, cu un simplu click aici :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3644

felicitari pt pachet da plz pune-l si tu inca o daca ptr download.. k eu nu pot sa il iau de akolo.. merci anticipat..:eek:
 

DeletedUser

cred ca te vor angaja innogames :))

Din pacate eu nu am premium si nu il pot testa, are animatii? (eu la alea ma uit ca sa stiu daca satul ala produce sau nu)
 

DeletedUser

inspirat sau copiat ? ca sunt doar doua sau trei diferente.

vezi sa nu primesti ban pentru reclama altui site.

ai dreptul de autor?:rolleyes:

Inspirat sau copiat? Eu zic ambele :) Imaginile ... da apartin ale jocului ala! Cu niste modificari aduse de mine ... la harta ... cladiri ... etc :)

Sunt mai multe diferente ...

Ban? Pentru ce ... ca am spus de unde m-am inspirat? :)


Drept de ajutor unde?
 

DeletedUser

ban pentru ca faci reclama altui joc

drept de autor pentru ca jos la ikariam scrie :© 2008 by Gameforge.Toate drepturile rezervate

si prin asta inteleg ca nu ai voie sa le copiezi fondul si unele imagini

PS: o sa le zic la admini de pe ikariam ce ai facut !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SI CITESTE ASTA :

Partea 7: Drepturile producătorului asupra conturilor

(I) Drepturi generale

Toate conturile, inclusiv resursele, unităţile, etc., sunt obiecte virtuale ale jocului. Utilizatorul nu primeşte drept de proprietate sau vre-un alt fel de drept asupra contului. Toate drepturile sunt rezervate producătorului. Nici un fel de drepturi, mai ales de exploatare, nu vor fi lăsate utilizatorului.

:)
 

DeletedUser

ban pentru ca faci reclama altui joc

drept de autor pentru ca jos la ikariam scrie :© 2008 by Gameforge.Toate drepturile rezervate

si prin asta inteleg ca nu ai voie sa le copiezi fondul si unele imagini

PS: o sa le zic la admini de pe ikariam ce ai facut !

Din cauza asta se moare in Romania de foame, ca pe noi ne arde grija de altu'
Vezi-ti prietene de viata, si daca nu-ti convine, nu-l utiliza !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6901

da cu ce te incalzeste pe tine k il zici la admini....omu a vrut sa faca ceva sa ne faca jocu mai frumos si u repede sal reclami.....zici de chestia cu all rights reserved....da ce,....u vrei sa zici k toate programele si muzica de pe calc ti cumparata si nu luata de pe ceva dc,torrent sau primita de la cineva??:)
 

DeletedUser5981

Chiar care este problema ta? Daca eu acuma as trimite mail la microsoft ca ai Windowsu piratat? La romani cui ii mai pasa de unde vine atata timp cat lor le convine? Si daca il zici la ikariam ce? MARE LUCRU. Ii inchid contul. ATAt.
 
Sus