Pachetu meu grafic

DeletedUser

atunci gandestete ca cineva a muncit ca sa faca acel pachet grafic si el il ea pur si simplu si zice ca e al lui
 

DeletedUser4645

atunci gandestete ca cineva a muncit ca sa faca acel pachet grafic si el il ea pur si simplu si zice ca e al lui

Gresit prietene, pt a transforma pachetul grafic de pe ikariam sa mearga pe triburile.ro a depus putina munca ... acel pachet grafic cu privire la jocul Star Kraf, nu mai zici nimic ?
 

DeletedUser

singurul lucru pe care la facut e sa schimbe numele imaginilor
+
daca nu ai vazut mai tre sa si platesti pentru el (nu ziceam nimic daca ar fi fost gratuit)
adica sa chastigi bani pe munca altuia
 

DeletedUser

singurul lucru pe care la facut e sa schimbe numele imaginilor
+
daca nu ai vazut mai tre sa si platesti pentru el (nu ziceam nimic daca ar fi fost gratuit)
adica sa chastigi bani pe munca altuia

Stai asa omule ca nu ai intales ...

Unde am cerut eu bani?


Si 2 .. atunci ia si tu imaginile si copiazale si fa pachet grafic ;)
 

DeletedUser

rege ..lasa-l p tavicu in pace si datzi palme k nu teao dus capu sa faci tu treaba asta ;) ..dak vrei sa dai p cineva in judecata, te invit sa ma dai p mine :p nu ai fii primu
 

DeletedUser

Unii nu au ce face ...

Dar ce sa facem :( trebuie sa ii suportam ...
Cum spunea mai sus si cineva ...

Uite de ce a ajuns Romania in halu asta!!


Vrei sa il folosesti ok ... nu ... taci si treci mai departe
 

DeletedUser

atunci gandestete ca cineva a muncit ca sa faca acel pachet grafic si el il ea pur si simplu si zice ca e al lui
Tu esti vreun justitiar de la Ikariam cumva? E un amarat de pachet grafic.
Hai fii sincer cu noi si zi-ne cat la suta din toate soft-urile instalate pe calculatorul tau sunt cu licenta sau shareware/freeware.
Daca tot vrei sa fii corect, fii pana la capat.
 

DeletedUser

Tu esti vreun justitiar de la Ikariam cumva? E un amarat de pachet grafic.
Hai fii sincer cu noi si zi-ne cat la suta din toate soft-urile instalate pe calculatorul tau sunt cu licenta sau shareware/freeware.
Daca tot vrei sa fii corect, fii pana la capat.

Vokiel nu ai cu cine ...
Probabil nici unul!

Nu era bagat in seama si s-a gandit sa mai faca ceva ca sa fie bagat in seama ...
Asta e ... ii ignoram si gata!
 

DeletedUser

regele a scos in evidenta ceva interesant, trebuie sa evitam exploatarea muncii altora. Pe de alta parte aici la acest pachet grafic nu e grav, colegul nostru nu obtine venituri din el, e gresit dar nesemnificativ.

Important e sa nu inchidem ochii la lucruri cu adevarat importante!

Eu si probabil multi altii apreciem efortul lui Travicu pentru realizarea pachetului.

Cat despre licente, aproape toate aplicatiile instalate la mine NU sunt piratate, exceptand cateva jocuri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pe mine NU ma intereseaza de unde sa inspirat sau de unde l-a copiat, pt ca mie imi place foarte mult ;);)

bravo tavicu!!, felicitari!!
 

DeletedUser

Multumesc ...

Daca nu as fi pus de unde l-am luat si daca as fi cerut bani da ... merita sa critici si asa mai departe ... dar ... atata timp cat nu cer nimic ...

Cum spuneam ... vrei sa il folosesti ... ok! Nu ... treci mai departe!
 

DeletedUser

nici nu iti trebuie bani
dai clik pe free
dupa aceea astepti 1 minut si primesti un cod pe care trebuie sa il scrii in rubrica alaturata. apesi enter si alegi locul unde vrei sa il salvezi ;);)
 

DeletedUser

mai vezi odata ....
nush cum tie nu iti merge cand merge ok ... :|
 

DeletedUser5276

miam facut si eu si nu imi apare tot de exemplu pe harta ! si in sat imi sta niste pete albastre ce naiba sa aiba?
 
Sus