PCR - Pui de Curca Revoltati

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu-mi calculez vorbele pentru frenetici inutili. :p

Defapt sa fiu mai concret, putine persoane au contat pentru mine in lumea asta virtuala, si poate inca mai conteaza putin, unii s-au pierdut in cenusa, altii inca rasufla stingheri, dar majoritatea au un mare zero in dreptul lor, dreptatea morala sau respectul fata de cei cu care am schimbat un mesaj, sau doua ? Nu prea exista, astea sunt premise pe care omul de rand cu suflet de copil incearca sa le puna in vitrina si sa se dea mare cu ele intr-o lume virtuala, virtutea si respectul se castiga in realitate, jocul, (din nou) egal cu zero.

Raspunsul la care te asteptai tu kidlukas ? Da, ca si jucator niciodata n-o sa-mi arat respectul si consideratia (reala) fata de un asa-zis .."dusman", probabil vorbe-n-vant cu care ramai in gand. :p Ca ai schimbat doua, trei mesaje cu mine si ai incercat sa-mi sustii partea intr-o anumita perioada scurta, te inteleg, oricine ar fi vrut o schimbare. Oricum degeaba vorbesc ca numai noi doi intelegem ce am spus eu printre randuri acum.

Si ca un mare ps; Nu de alta, dar sa nu fiu offtopic comlpet, Covaci, tot cu PCR ai ramas ? :d
 
Ultima editare de un moderator:

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Nu-mi calculez vorbele pentru frenetici inutili. :p

Defapt sa fiu mai concret, putine persoane au contat pentru mine in lumea asta virtuala, si poate inca mai conteaza putin, unii s-au pierdut in cenusa, altii inca rasufla stingheri, dar majoritatea au un mare zero in dreptul lor, dreptatea morala sau respectul fata de cei cu care am schimbat un mesaj, sau doua ? Nu prea exista, astea sunt premise pe care omul de rand cu suflet de copil incearca sa le puna in vitrina si sa se dea mare cu ele intr-o lume virtuala, virtutea si respectul se castiga in realitate, jocul, (din nou) egal cu zero.

Raspunsul la care te asteptai tu kidlukas ? Da, ca si jucator niciodata n-o sa-mi arat respectul si consideratia (reala) fata de un asa-zis .."dusman", probabil vorbe-n-vant cu care ramai in gand. :p Ca ai schimbat doua, trei mesaje cu mine si ai incercat sa-mi sustii partea intr-o anumita perioada scurta, te inteleg, oricine ar fi vrut o schimbare. Oricum degeaba vorbesc ca numai noi doi intelegem ce am spus eu printre randuri acum.

Si ca un mare ps; Nu de alta, dar sa nu fiu offtopic comlpet, Covaci, tot cu PCR ai ramas ? :d


Nu, doar ca a fost cam dura "urarea de bine", prin care ai jignit multa lume desi, n-ai schimbat decat 2-3 mesaje cu respectivii. N-am inteles, si n-am sa inteleg de ce atata rautate pt un joc?
 

DeletedUser26741

Ce sa dezvolt, am jucat si eu un pic pe acolo, 2 din primii 3 din top erau pe langa mine (nu dau nume) si numai jucatori buni nu erau.. In BB parca.. Apoi parca a mai crescut nivelul, eu deja nu mai jucam, poate de aia =)


si vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii

eu joc pe luc14s tu cu ce nume ai jucat?
 

DeletedUser6681

Tribul Pui de curca revoltati a declarat război tribului Akatsuki !!

Nume război: Pe viitor nu strica

Tribul Pui de curca revoltati a declarat război tribului Akatsuki.!

Nume război: Tot pe viitor


Tribul Pui de curca revoltati a declarat război tribului Akatsuki Academy!

Nume război: in viitor




daca sunteti mai multi faceti un anuntz ca sa mai adaugam



Expediat 06.11.11 22:40:58
Tribul Pui de curca revoltati a declarat război tribului Legendari Aka!

Nume război: de voi uitasem pentru viitor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru ca nu sunt in stare sa termine un meci asa cum trebuie sau au vandut meciul...simplu.
 

DeletedUser

si vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii

eu joc pe luc14s tu cu ce nume ai jucat?

Nu trebuie sa te revolti , nu am zis ca esti un jucator slab, dar nici ceva special nu erai :), adica tu cu angel erai pe primele 2 locuri la un mom dat, si nu trecuse chiar asa de mult de la inceputul lumii..
Uite pe lumea asta ca e bataie mare pt primele locuri, no ofence da aici intrai mai greu pe primele locuri...Dar na, depinde si de noroc :p
 

DeletedUser

Nu trebuie sa te revolti , nu am zis ca esti un jucator slab, dar nici ceva special nu erai :), adica tu cu angel erai pe primele 2 locuri la un mom dat, si nu trecuse chiar asa de mult de la inceputul lumii..
Uite pe lumea asta ca e bataie mare pt primele locuri, no ofence da aici intrai mai greu pe primele locuri...Dar na, depinde si de noroc :p


Si aici e in top,stai linistit,si daca nu avea pozitionarea care o are acum pe harta,era in primi 3,asta daca au vreo relevanta topurile!
 
Ultima editare de un moderator:

mamulus

member
Scor reacție
0
Nu trebuie sa te revolti , nu am zis ca esti un jucator slab, dar nici ceva special nu erai :), adica tu cu angel erai pe primele 2 locuri la un mom dat, si nu trecuse chiar asa de mult de la inceputul lumii..
Uite pe lumea asta ca e bataie mare pt primele locuri, no ofence da aici intrai mai greu pe primele locuri...Dar na, depinde si de noroc :p


tu banuiesc ca esti un mare artist al triburilor de faci asa caracterizari pline de intelepciune, ce nume ai pe 26 ? esti rang 1 sau 2 precis ..simt ca esti un flacau norocos.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus