PCR - Pui de Curca Revoltati

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6681

ba craus... :)))) uite ca ai dat idee buna...

tin jumatate din trasport sa nu zici ca esti singur in criza :)))


dar eu plusez la aceasta afacere, ii dau si de baut.. ca noi astia fara viata nu avem servici dar avem de unde


PS: intalnire tribabala.. pt 26
 

DeletedUser12439

mai stii mariuse de unde sare tintarul.dar hai ca alin s-a bagat la somn si nu-e frumos sa nu ** in absenta:p
 

DeletedUser6681

nu stiu, daca sta in anumite orase.. propun sa mergem noi :))) ca mai "vedem" lumea ca si asa nu am iesit din casa.. :-s
 

DeletedUser

ma.. eu de frica o sa ma duc sa ma culc.
noapte buna aline

tumblr_lr0jwdeDZV1qf4vdro1_250.gif


cand e meciul?
 

DeletedUser

puisori, sa-mi pastrati si mie un loc la voi, daca nu-mi iese pasenta pe aici, sa am si io' un loc de refugiu.. :p
Nu mi-ati zis daca va place emblema.. :D
 

DeletedUser

[YOUTUBE]kS8pkLwE9EE[/YOUTUBE]

Ia zi bai Opteroane, ne ardem si noi in cutite? a? a?



Da.. si o sa ii scuipam seminte in cap la pierzator :D

Ba raducule cu mare placere,da sa nu zici ca te-a luat stomacu si nu ai putut sa vii



Asaaaa .. ia sa stergem noi postarile cu injuraturi ca sa moara olteanca de oftica ca nu are pe ce sa dea ban .. :D


On topic: Puii de curca au crescut .. :rolleyes:


Ti-ar cam disparea sensul vietii atunci :(.Da las ca nu iti da, toti stim ca esti lingerica
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38895

Ba raducule cu mare placere,da sa nu zici ca te-a luat stomacu si nu ai putut sa vii






Ti-ar cam disparea sensul vietii atunci :(.Da las ca nu iti da, toti stim ca esti lingerica

Atat ai putut fratioare?! :eek: Ai mai stat si toata noaptea sa te gandesti la raspuns .. :D

Si da, prietene, dupa cum bine ai observat eu o lingusesc pe Marusk89 pentru ca am un interes .. :eek: In rest, ce sa-ti zic... Pazeste-ti cezariana .. :))
 

DeletedUser38895

Nu ma cert negrule ca poate-i plezneste cezariana .. :D

G3cko, aici nu-i spam e battlefield .. :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus