PCR - Pui de Curca Revoltati

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39708

sunt dereglat mintal pt aia limitati mintali.. care nu inteleg .. dincolo de cuvinte..


aceleasi texte, acolo ti le scriau altii..
acum inteleg ca ai reusit sa iti revii si sa reusesti sa faci un atac la persoana fara iei ban, felicitari !

pana una alta.. alti colegi sau fosti colegi de ai tai.. stiu cum joc sau ce fel de om sunt, nu am nevoie de ideile sau de suportul unui mucea care zice ca isi cauta "dusmanii" virtuali cu parul si prin deplasari...
Invata ca atunci cand mananci un cacat ( care il mananci des ) sa il mananci pana la capat, pentru ca iti pierzi verticalitatea nu ca ai avea asa ceva.. sau ( sa stii ca nu se scrie s-au ) stii ce este

Eu te las , ca esti penibil la varsta pe care o ai...macar de ai arata asta , in ce scrii tu!
Spor la a fii laudat, macar daca ai fii laudat pentru ce esti inafara jocului , nu in joc..
Niciodata nu mi-au placut topicurile astea speciale pentru laude .
Succes la joc !



Ai noroc, ca il respect pe Cristi, ca ma luam la tranta cu tine , pana dimineata !:))
 

DeletedUser39708

craus , te ignor pe tine...ca nu prea ma intereseaza persoana ta.
la vis3z, aveam mai mari pretentii decat la tine, de asta m-am contrat cu el.
Pacat ca la varsta voastra stati pe extern si va certati si cautati laude pentru joc.
 

DeletedUser

craus , te ignor pe tine...ca nu prea ma intereseaza persoana ta.

daca ii zici unei persoane "te ignor" nu presupune ca o faci in momentul respectiv ci ca o sa o faci.
Dar la cum ai pus problema nu prea se vede ca "ignori"
 

DeletedUser

craus , te ignor pe tine...ca nu prea ma intereseaza persoana ta.
la vis3z, aveam mai mari pretentii decat la tine, de asta m-am contrat cu el.
Pacat ca la varsta voastra stati pe extern si va certati si cautati laude pentru joc.

=)))) logic ca ma ignori... nu intelegi nici macar jumatate din ce am spus. da ma rog... asta e o alta problema.
nu te mai chinui sa imi raspunzi...pacat ca nu ma pot sterge la *** cu paginile pe care ai scris.
 

DeletedUser

=)))) logic ca ma ignori... nu intelegi nici macar jumatate din ce am spus. da ma rog... asta e o alta problema.
nu te mai chinui sa imi raspunzi...pacat ca nu ma pot sterge la *** cu paginile pe care ai scris.

pot sa te ignor si eu?
imi dai voie??? te roggggg te rogggg
 

DeletedUser38895

Asaaaa .. ia sa stergem noi postarile cu injuraturi ca sa moara olteanca de oftica ca nu are pe ce sa dea ban .. :D


On topic: Puii de curca au crescut .. :rolleyes:
 

DeletedUser

Ia scuipati.va pe la colturi si mai lasati topicul pt curci

se raceste grisuletuuuuuuuuuuuuuuuu
 

DeletedUser

da bilete la bataie nu vindeti? ca am musterii.

da cine pomenea de bataie bre. eu m-am oferit sa ma las scuipat de ala micu. ce dreak e asa greu?
aaaa.... sau tu crezi ca nu se multumeste doar cu scuipatu si imi trage si o mama de bataie? :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus